Samsung Galaxy J6 Batarya Degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Galaxy J6 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy akıllı telefon batarya değişimi fiyatları ve batarya (pil) değişiminin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde bu yazımızda paylaşılmıştır. Telefonunuzun şarjı çabuk bitiyor ise bu sorunla karşılaşılmasının sebepleri ile birlikte çözüm yolu hakkında tüm bilgileri Samsung teknisyenlerimize danışarak yazdık.

Samsung markasının ülkemizde en çok tercih edilen serisi olan J Serisi telefonlarda yaşanan şarj sorunu kullanıcıların oldukça fazla canını sıkmaya başladı. Samsung Galaxy J Serisinin en çok satan modellerinde J6 modelinde 3000 mAh, J6 Plus modelinde 3300 mAh batarya kullanılmasına rağmen telefon şarjı çok çabuk tükenebiliyor.

Samsung Galaxy J6 Batarya Degisimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy J6 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan, periyodik olarak sterilize edilen ve aynı zamanda sigortalanmış olan teknik servis odamızda orjinal ürün kullanılarak yapılır.

Samsung Galaxy J6 Batarya Değişimi, tamamen statik olmayan, 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen, periyodik olarak sterilize edilmiş ve ayrıca sigortalı olan teknik servis odamızda tecrübeli ve teknik olarak tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Samsung Galaxy batarya değişimi süresi teknik servis adresimize uğradığınız taktirde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Pil (pil) değiştirildikten sonra bilgileriniz asla silinmez.

Pili değiştirirken, telefon modelinin pil modelinin orjinal ürünü kullanılır.

Şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına geri döner.

Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı pil garanti kartı ile beraber gelir.

güvence süresi boyunca, pil kullanıcı hataları dışındaki teknik sorunlar Samsung teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

İlginizi Çekebilir: Sony Xperia Z5 Arka Kamera Değişimi

Samsung Galaxy J6 Batarya Değişimi Tüyolar

Samsung Galaxy J6 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan, periyodik olarak sterilize edilen ve aynı zamanda sigortalanmış olan teknik servis odamızda orjinal ürün kullanılarak yapılır.

Samsung Galaxy J5 Batarya Değişimi, tamamen statik olmayan, 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen, periyodik olarak sterilize edilmiş ve ayrıca sigortalı olan teknik servis odamızda tecrübeli ve teknik olarak tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Samsung Galaxy batarya değişimi süresi teknik servis adresimize uğradığınız taktirde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Pil (pil) değiştirildikten sonra bilgileriniz asla silinmez.
  2. Pili değiştirirken, telefon modelinin pil modelinin orjinal ürünü kullanılır.
  3. Şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı pil garanti kartı ile beraber gelir.
  5. güvence süresi boyunca, pil kullanıcı hataları dışındaki teknik sorunlar Samsung teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

 Batarya Değişimi

Samsung J6 modelinde yaşanan şarj sorunu genellikle yazılımsal oluyor. Detaya inildiğinde kullanım tercihlerimiz ve kullandığımız uygulamalar şarjın çabuk tükenmesine neden olabiliyor. Bu makalemizde Samsung Galaxy J6 batarya şarj sorunu çözüm yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Ülkemizde en çok tercih edilen seri olan Samsung serisinde şarj sorunu kullanıcıları rahatsız etmeye başladı. Samsung Galaxy J serisi en çok satan modeller j6 model 3000 mAh, j6 artı 3300 mAh pil, pil çok hızlı kullanılsa da, telefon tükenebilir. Samsung j6 şarj sorunu Çoğunlukla yazılımdır. Ayrıntılara girdiğimizde, kullandığımız kullanım tercihlerimiz ve uygulamalarımız pilin hızlı bir şekilde tükenmesine neden olabilir. Bu yazıda Samsung Galaxy j6 Pil şarj sorunu çözüm yöntemleri hakkında konuşacağız.

2Ef19B9F Da24 49A8 A0E3 39C303903F92 Thumb

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung galaxy j6 plus batarya fiyatı , samsung j6 batarya değişimi , j6 batarya değişimi , samsung j6 batarya fiyatları , samsung galaxy j6 batarya , samsung j6 batarya , samsung j6 plus batarya değişimi , j6 batarya , samsung galaxy j6 plus batarya değişimi , j6 plus batarya değişimi

 Batarya Şarj Sorunu Çözümü

Samsung Galaxy J6 pil kalibrasyonu: Android telefonlarda ortak şarj sorununu deşifre etmek için önce pil kalibrasyonunu denemelisiniz. Pil yüzdesindeki dengesizlikler, pilinizin tamamen şarj olduğunu görmenize ve sonrasın da pilin bitmesine neden olabilir. Bir kalibrasyon gerçekleştirdiğinizde bu sorun düzeltilecektir. Bu, pilin tamamen şarj olmasını ve şarj göstergesinin dengesiz olmasını sağlayacaktır.

Telefonunuzun arama ekranında *#0228# yazın. Açılan ekranda pil özelliklerini göreceksiniz. Ekranın alt kısmındaki Hızlı Başlat düğmesini tıklatın. Telefon kendini kilit ekranına geçirir ve tekrar açtığınızda şarj yüzdesinde bir değişiklik görürsünüz. Şarj yüzdesindeki farkındalık sabitlenene kadar bunu yapın. Şarj yüzdesi sabit olduğunda, Samsung j6 şarj göstergesi sorunu düzeltilecektir.