Samsung Galaxy J7 Dış Cam Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung Ekran Değişimi / 1 Yorum / 2443 Görüntülenme

Samsung Galaxy J7 Dış Cam Değişimi

Samsung Galaxy J7 Dış Cam Değişimi;  hizmetlerimizde profesyonel olarak yapılmaktadır. Ekran fabrikalarında kullanılan en son endüstriyel Jan makinaları ile, cihazınızı ilk gün yapıyoruz.

Samsung Galaxy J7 Dış Cam Değişimi; 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile değişim süresi 40 dakika teknik servisimizde, tek taraflı ücretsiz  gönderim hizmeti 3 (üç) iş günüdür. Orijinal fabrikasyon vakum ürünü cam değiştirme için kullanılır. Telefondaki bilgileriniz silinmez ve cihazın ekran performansında mutlaka bir değişiklik olmaz.

Samsung Galaxy J7 Dış Cam Değişimi

Samsung Galaxy ekran hattı ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşur. Cam değiştirme yalnızca telefonunuzun ekranı kırıldıktan sonra ön cam hasar gördüğünde yapılabilir. Başka bir deyişle, diğer bölümler zarar görmemiş olmalıdır. Dokunma alanı düzgün bir biçimde basmalı, dahili ekranda kırılma veya çatlak olmamalı, ekran düzgün görüntülenmelidir. Aksi takdirde, tam ekran değişimi gerekir.

Samsung Galaxy J7 Dış Cam Değişimi

Teknik servis, onarım, bakım ve onarım departmanımızda, huawei ekran değişim süreciniz, uzman teknisyenlerimiz tarafından en son profesyonel ekipman ve onarım ekipmanı kullanılarak günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında gerçekleştirilir. . Firmamızda yapmış olduğumuz tüm ekran değiştirme işlemleri 3 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır. Samsung Ekran değişiklikleri yaparken, en sağlıklı ve en uzun ömürlü ekran olan % 100 orijinal ekranı kullanıyoruz. Orijinal ekran değişiklikleri uzun sürede en başarılı yöntemdir. Samsung Display santralleri için kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri, piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşur ve sözleşmeler yapmış olduğumuz orijinal cep telefonu, tüm kontroller yedek parçalar tarafından yapıldıktan sonra elimize gelir. Toptancıları. Huawei ekran değişim sürecinden sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunma ve parlaklık testlerini tamamlar ve ücretsiz  Xiaomi mi ekran koruyucu kırılmaz camı yeni ekrana yapıştırır, ardından cihazınızı size teslim ederiz.

Samsung Galaxy Parmak İzi Okuyucu Çalışmıyor

Samsung Galaxy J7 Dış Cam Değişimi

 

Samsung J7 Dış Cam Değişimi

Galaxy J7 dış cam değişimin özgünlüğünü, estetiğini ve niteliğini en üst seviyede gerçekleştiriyoruz. Operasyondan sonra, hiç kimse cihazınızda cam değişikliği olduğunu kolayca anlayamaz ve yetkili servisler de dahil olmak üzere işlendiğini algılayamaz. Toza yapılan cam değişiklikleri, yerden kaldırılır, kabarcık oluşumu 3 ay garanti verilir ve onarımınızı problemsiz bir biçimde yaparız. Kaliteli, güvenilir ve hızlı cep telefonu tamir servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Cihazımı Size Nasıl Ulaştırabilirim

Cevap: İstanbul’daysanız, firmamıza gelip birkaç saat içerisinde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Şehir dışındaysanız, yurtiçi kargo ile kurumsal bir anlaşmamız var. Kabul edilen kodu bize vererek ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kurumsal Anlaşma Kodumuz : 311748961 olup bu kod ile şirket bilgilerimizi de sorgulayabilirsiniz.

Nasıl Tamir  Ediyoruz

Her şeyden önce, telefonunuzu onarıma götürdüğünüzde, uzman arıza tespit teknisyenlerimiz tarafından incelenecektir. Arıza için gereken parçalar ve oluşturulacak operasyon için en uygun maliyet, siz kıymetli müşterilerimize bildirilir ve onay alındıktan sonra telefonunuza müdahale edilir. Mevcut hataları gidermek için son teknoloji ürünü makineler ve uzman kadroya sahip onaylı telefonlar ilk günü yapıyor. Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz kıymetli müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemek için uzman çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir