Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Samsung
  3. Samsung Galaxy Z Flip Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Z Flip Ekran Değişimi

Samsung Z Flip 3 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Z Flip Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Z Flip Ekran Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte. batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak 2 gün içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 1 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Fiyat: $420

Samsung Galaxy Z Flip Ekran Değişimi teknik servisimizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz.

Samsung Galaxy Z Flip Ekran Değişimi Fiyatları – Şubat Ayı

Samsung Galaxy Z Flip Ön Cam DeğişimSorunuz
Samsung Galaxy Z Flip Orijinal Ekran DeğişimSorunuz
Samsung Galaxy Z Flip Cam Kapak DeğişimSorunuz
Samsung Galaxy Z Flip Batarya DeğişimSorunuz

Samsung Galaxy z flip ekran değişimi kaç TL 2023?

Samsung Galaxy Z Flip Ekran Değişimi için ön camı çatlayan yahut kırılan telefonunuzu şubemize getirerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman personeli ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük motivasyonlarımızdan biridir. Bakım, onarım ve parça değişimi hizmeti sunan firmamız on iki senedir sizlerle çözüm geliştirmektedir. Değişim esnasında kullanılan cihaz parçaları en kaliteli parçalardır.

Arızalı telefon onarımı, müşterinin onayı alındıktan sonra yapılır. Uygun fiyata kaliteli ve hızlı hizmet sunan firmamız müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Değişiklik sırasında kullanılan parçanın 3 aylık garantisi vardır.

Şubemiz İstanbul Pendik’te yer almıştır. Hasarlı olan cihazı elden şubeye getirebileceğiniz şeklinde arzu ederseniz ücretsiz olarak PTT Kargo vasıtasıyla da ulaştırabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin birçok ilinden aygıt ulaştırmanız mümkün olmaktadır.

Iletisim Bilgileri

Ön camı çatlayan ya da kırılan Galaxy Z Flip Ekranı cihazınızın yalnızca ziyan olan parçası onarılır. Bu sayede maliyet düşürülür. Kısa süre içinde başarıyla onarımı gerçekleşir ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılır. Aygıtı şubeden alabileceğiniz şeklinde ücretsiz kargo hizmeti ile de alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip kırık olan ekran değişimi için uygulanan değişimler kayıt altına alınır. Bu süreçten itibaren güvence süresi de başlar. Cihazın arızası tespit edildikten sonrasında yapılması gereken işlemler müşteriye aktarılır ve tasdiki alınır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler; Z Flip ekran ne kadar?, Samsung ekran değişimi kaç TL 2023?, Samsung Z Flip kırılır mı?, Ekran değişimi kaç TL Samsung Galaxy?, Galaxy Z Flip fiyatları ne kadar?, Z Flip 4 Fiyatı Ne Kadar?, Samsung Z Flip kaç defa katlanır?, Samsung Z Flip hangi yıl çıktı?, Z Flip suya dayanıklı mı?, Z Flip 3 kapak ekranı kaç inç?, Samsung Z Flip 5 kaç TL?, Samsung katlanabilir telefon hangisi?, Z Flip dayanıklı mı?, Z Flip 4 dayanıklı mı?, Z Flip 3 kapak ekranı kaç hz?