/ Yazan:Cep Hastanesi / SamsungSensör DeğişimiTelefon Tamiri / 1 Yorum / 102 Görüntülenme

Samsung Yakınlık Sensör Değişimi ile cihazınızdaki ışık sensörü hataları, hareket sensörü sorunları, pusula ve jiroskop sorunları ortadan kaldırılır. Sensör, çoğunlukla ekranın kendisini kapattığı ışık sensörü sorunları için değiştirilir. Teknisyenlerimiz cihazınızı ücretsiz hasar tespiti ile inceler ve meselesi sizlere yorumlar. İşleminiz silinmez.

Samsung Galaxy Ön Cam Fiyatları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 94 Görüntülenme

Samsung Galaxy Ön Cam Fiyatları Samsung ön camın fiyatı yeni ve eski modeller arasında önemli ölçüde değişmektedir. Not 10 ve Not 10’dan Galaxy S8 ve S5’e kadar uzun bir cihaz listesi var. Bunlar a70, A40 ve A50 gibi popüler modelleri içerir. Değişiklikler cihazınızın performans veya ışık oranını değiştirmez.

Samsung Note Kalem Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 351 Görüntülenme

Samsung Note Kalem Çalışmıyor Samsung Galaxy Note 5 modeli birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Bu modelde büyük ilgi gören bazı sorunlar var. İnternetteki araştırmalarımızda, bu sorunun çok fazla insanda görünmediğini görüyoruz.

Dokunmatik Ekranın Yarısı Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhoneSamsungTeknik Servis / 1 Yorum / 429 Görüntülenme

Dokunmatik Ekranın Yarısı Çalışmıyor Telefonlarınızda karşılaştığınız dokunmatik ekran sorunlarının nedenlerini ve çözümlerini paylaşmaya çalışacağız. Akıllı telefonlarımız zamanla dokunmatik ekranlarla ilgili sorunlar yaşayabilir. Genellikle, bu arızalar ilk olarak ekranda geç algılama olarak görünebilir.

Samsung Klavye Sesi Nasıl Kapatılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 0 Yorum / 295 Görüntülenme

Samsung Klavye Sesi Nasıl Kapatılır ? , Samsung telefonundaki klavye seslerini kapatmak için gerekli araştırmaları yaptık. Günlük hayatımızda, cep telefonlarımız artık düşmüyor. Bazen tuşların basıldığını hissetmek için tuş takımı tonlarını açarız. Bununla birlikte, eğer bir filmdeysek veya yaşam ortamında veya evde sohbet edersek, telefonunuzdaki sesler bize sorun yaratabilir.

Samsung Ön Kamerası Fotoğrafı Ters Döndürüyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 1 Yorum / 368 Görüntülenme

Samsung Ön Kamerası Fotoğrafı Ters Döndürüyor, Samsung telefon modelini kullanan insanlar birçok olayla karşı karşıya kaldı. Fotoğraf makinesinin ön kamerasıyla bir fotoğraf çekmek istiyorsunuz ve fotoğraf çektikten sonra cihazın fotoğrafı tersine çevirdiğini göreceksiniz ve bunun yok olmasını istiyorsunuz. Yani Samsung ön kamera fotoğraf ters hata çözümü ile sorun nedir. Bu makaleyi, bu konunun kurbanı olan …

Samsung Tabletlere Format Nasıl Atılır

Samsung Tabletlere Format Nasıl Atılır , Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil hafızadaki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 5 Yorum / 519 Görüntülenme

Samsung Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır ,Samsung sadece bir telefon değil, aynı zamanda beyaz eşya ve televizyon üretimi dünyasında dev bir şirkettir. Ürünlerin sürekli gelişimi ve kullandıkları ürünlerin kalitesi her gün duyulmaya devam etmektedir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 1 Yorum / 487 Görüntülenme

Android için En İyi 5 Virüs Temizleme Programı , Antivirüs uygulamasının bir Android telefon için gerekli olması ve ilgili uygulamalardaki reklamların sinir bozucu seviyeye ulaşması hala tartışılıyor. Genel olarak, Play Store’dan tüm uygulamalarınızı ve araçlarınızı indiriyorsanız, Google’ın resmi uygulaması, antivirüse ihtiyacınız yoktur. Söylenebilir. 

Android Telefonlardaki Virüsleri Silme

Android Telefonlardaki Virüsleri Silme akıllı telefonların kullanılmasının artması ile birlikte telefonlarda kullanılmasının da artmaya devam ediyor. Telefonlarda işletim sistemleri kullanımı için kullanılanlara göre alanda avantajlarağlanıyor gibi görünüyor. Ancak, geçişlerinde da işletim sisteminden uzaklaşıyor. Kullanıcıların yaşadığı bu olumsuzluklardan en önemlisinin android telefonlarında ıken virüs problemi olduğunu biliyor. Ayrıca virüs bulan telefonlarda donma ve aşırı ısınma sorunu da …

Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 5 Yorum / 584 Görüntülenme

Samsung Sim Ağ Geçerli Değil Simlock Hatası, SIM Lock kaldırma işlemi çoğu zaman Android Hacker gruplarının yayınlamış olduğu yazılımlar yardımıyla gerçekleştirilir. Bu yazılımlar işletim sistemi üzerindeki sınırlamayı kaldırarak telefonun tüm SIM kartlarla sorunsuz olarak çalışmasına destek sağlar.

Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 1 Yorum / 644 Görüntülenme

Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası ,Kamerayla fotoğraf veya video çekmek için Samsung Galaxy S8 kullanıyorsanız, kamera uygulaması çekimden hemen sonra kapanabilir. Bu elbette olmamalı çünkü bu, çektiğiniz fotoğrafın kaydedilmediği anlamına da gelebilir. Bu nedenle, bir yazılım hatası veya donanım hatası olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki prosedürü uygulamanız gerekir:

Kablosuz Şarjı Destekleyen Telefonlar, Geleceğin sonunda burada olması harika değil mi? Sonuçta, fütüristik filmlere veya geleceğin mağazasında olan diğer tasvirlere baktığınızda, her zaman belirgin bir şekilde eksik olan bir şey var – kablolar! Şimdi, akıllı telefonlar için kablosuz şarjın ortaya çıkmasıyla, sanırım hepimiz çok uzun zamandır hayal ettiğimiz o parlak, parlak geleceğe kesin olarak vardık.

/ Yazan:Cep Hastanesi / SamsungTelefon Tamiri / / 1 Yorum / 747 Görüntülenme

Telefonun Flash Kapanmıyor Sorunu, Dünya çapında satmaya başlayacak olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, bugüne kadar 2015’in en etkileyici telefonları olacak. Son olarak, Samsung, yeni amiral gemisi telefonlarının rekor bir satışını ve Galaxy S6 kenarının da bir stok problemi olabileceğini belirten bir açıklama duyurdu.

Samsung Tablet Ekran Değişimi

Samsung Tablet Ekran Değişimi, Tabletinizin ekranı kırılırsa, gerekli tüm servis koşullarının yerine getirildiği ve uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanların kullanıldığı ortamda ekran değişikliğini yapabilirsiniz.

Samsung Tablet Şarj Sorunu

Samsung Tablet Şarj Sorunu, Tablet bilgisayarlar bildiğiniz üzere cep telefonlarından sonra en çok kullanılan teknolojik cihazlar arasındadır. Cep telefonu ve notebook bilgisayarlarımızda olduğu gibi tablet bilgisayarlarında bataryaları vardır. Bu durumda tablet bilgisayarlarda şarj edilmelidir.Günümüzde tablet bilgisayarlar oyalanması için çocuklara verilir. Çocuklarda yoğun kullanım ve yanlış kullanım sonucunda şarj olmama veya hızlı bitme gibi sorunlar yaşamaktadır. …

Samsung Note 5 Arka Kapak Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 1 Yorum / 785 Görüntülenme

Samsung Note 5 Arka Kapak Değişimi, Telefonunuzun arka kapağı eskimiş, yıpranmış veya zarar görmüş olabilir. Bu nedenle arka kapağının değişmesinin vakti gelmiş demektir. Sizlere Samsung Note 5 Arka Kapak değişimi işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Gerekli olan ekipmanlar eğer sizde mevcut ise anlatımımızı lütfen dikkatle okuyun. İşlem sonrasında karşılaşabileceğiniz hata veya sorunların sorumluluğunun kendinize ait olduğunu unutmayınız.

Ekranı Kırık Telefondan Verileri Nasıl Alabilirim ?

Ekranı Kırık Telefondan Verileri Nasıl Alabilirim, Akıllı telefonların neredeyse tamamen cam tasarımı nedeniyle, birçok kişi telefonu kırık bir ekran veya gövde ile kullanmak zorunda. Kırık bir ekranınız varsa ve kırık ekranda yeni telefonunuza veri aktarmak istiyorsanız ne yapmalısınız? Şimdi açıklayalım ;

Samsung'un Yeni Android Arayüzü One Ui
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 769 Görüntülenme

Markanın yeni modellerinden olan Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 modellerine vereceği Android Pie güncellemesinde Samsung’un yeni android arayüzü One Ui şimdi sizlerle.

Samsung Yetkili Servis Telefon
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 878 Görüntülenme

Samsung yetkili servis telefon konusu Bu sebeple cihazınızı servise götürme ihtiyacınız doğduğunda direk olarak Samsung çağrı merkeziyle iletişime geçmeniz önem taşımaktadır. Çağrı merkezi çalışanları gerekli bilgilerle sizi en doğru yere en kısa sürede yönlendireceklerdir.

Samsung Teknik Servis Takip
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 1211 Görüntülenme

Samsung ürünlerini herhangi bir arızadan veya memnuniyetsizlikten dolayı servise göndereceğimiz zaman karşımıza iki seçenek çıkar, bunlardan biri yetkili teknik servisleri biri de Samsung’un kendi resmi teknik servisleridir.

Samsung Telefon Yedek Parça
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 790 Görüntülenme

Günümüzde en yaygın markalardan biri olan Samsung Telefon Yedek Parça piyasası da oldukça geniştir. Orijinal ve yan sanayi olmak üzere ikiye ayrılan bu yedek parça grubunu, birbirinden ayırmak da oldukça zorlaşmıştır. Orijinal parçanın bire bir aynısını yapan yan sanayi kuruluşlarının ürünleri de bir hayli ilgi görmektedir.

Anadolu Yakası Samsung Servisi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 766 Görüntülenme

İstanbul Anadolu Yakası için Anadolu Yakası Samsung Servisi hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz. Uygun Fiyat ve üstün kalitede hizmet anlayışımız ile kesinlikle memnun kalacağınız şekilde tüm tamir işlemlerinizi yapacağız. Bu tamir edilmez bu artık ise yaramaz bunu çocuğa ver oynasın denilen telefonları bize göstermeden sakin karar vermeyin. Ayrıca bunu yaptırsan sıfır fiyatından fazla tutar at yenisi al diyorlarsa birde bizden fiyat alın. Çok uygun fiyatlara size en iyi tamir hizmetini sunacağız.

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 723 Görüntülenme

Günümüzde birçok model marka ve telefonlarda teknik bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Alanında uzman teknik servislerin verdiği hizmet sonucunda, telefonun teknik sorunlarına çözüm getirilebilmektedir.

Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı Camı Çatladı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 687 Görüntülenme

Samsung Galaxy S8 ekranı kırıldı camı çatladı durumlarında ön camının, dış yüzeyin, dokunmatik alanının  ve iç ekranının komple parça değişimi yapılması gerekir. Bu işlemlerin alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından, statikten elektrikten tamamen arındırılmış olması gerekir. Özenle sterilize edilmiş ve 7 /24 güvenlik kameraları denetimi altındaki teknik odalarda gerçekleştirilmeleri gerekir. Bir diğer önemli hususta ekranı …

S5 Cam Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 600 Görüntülenme

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi aracılığı ile çizilen, kırılan ya da donma gibi benzeri sorunlar yaşayan ekranın yeniden ilk günkü orjinal haline geri dönmesini sağlamaya başlayacaksınız. Hızlı ekran değişimleri yapıldığından dolayı da S3 kullanıcıları artık haftalarca beklemek zorunda kalmayacaktır.