Sony A1 Ekran Kırılması
/ Yazan:Cep Hastanesi / Sony / 1 Yorum / 94 Görüntülenme

Sony A1 Ekran Kırılması

Sony A1 Ekran Kırılması Akıllı telefonumuzun ekranını kırması yada camını kırması can yakıcıdır. güzel telefonlar alıyoruz. Şimdi Hemen hemen bi telefon ücreti için baya para ödüyorsun.. En ufak düşmede kırılmakta yada paramparça olmaktadır. 

Ekranda Sorun Olmasının Sebebleri

Örneğin, Yağmurlu hava açık havada kullanırken, bir damla su ekran içine kırık camdan  ekranın içine su damlası gidebilir, ekran tamamiyle kırık ise sonra ekran değiştirilmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda ön camın değiştirilmesi dokunmatik ekran ile değiştirilmelidir. Bu meseleler için, sağlıklı ön cam değiştirme hizmetimizde  fabrikasyon işlemler yapılarak.Bu işlemleri yaparken iç ekranınızda herhangi bir renk değişimi yaşanmamaktadır.ilk günkü halinde sağlıklı ön cam değişimi yapılmaktadır. Cam Değişim işlemlerimiz servisimiz tarafından garantilidir. Bu işlemler için cihazınızdan herhangi bir bilgi silinmeyecektir.

Sony A1 Ekran Kırılması

Cam kırıldığında, dokunuşta kırılır, bazen kırıldığında işe yarayabilir, bazen olmadığı durumlar vardır. Dokunmatik cam kırıldığında, ekranımızda kesin bir görüntü görüntülenir, yalnızca dokunmatik cam kaybolabilir veya herhangi bir şekilde algılanamaz. Sony A1 Ekran Kırılması Cam kırıldığı için çalışabilecek istisnalar Mevcut cam parçaları ellerimizi kesebilir ellerimize batabilir ve bize zarar verebilir. Çatlaklar zamanla büyümeye sürek eder ve toz zamanla doldurabilir.

Cam Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

Cihazınızın kırık ön camını özel makinelerle kolayca çıkarabiliriz.  Ekranınızı özel çözümlerle temizleyip uygulama konumuna getiriyoruz.  orjinal ön camlarımızdan birini alıp OCA uyguluyoruz.

OCA (optik şeffaf Yapıştırıcı) ekran üretimi, fabrikalar tarafından ekranı ve ön camı veya dokunmatik panelleri entegre etmek için kullanılır. (Bazı şirketler bunu UV jel ile yapar. UV jel tavsiye edilen bir bağ değildir.

Sony A1 Ekran Kırılması Ön Cam Değişimi Kaç Saat Sürer?

Sony A1 Ekran Kırılması ,Ön cam cep telefonunuzun cam değişimi gün içerisinde gerceklesmis olur. Bu süreye iş yoğunluğu ve cam değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir. İşlem durumu servisimizin yoğunluğuna veya montaj aşamasına göre değişmektedir.

Sony Xperia ekran değişim işlemleri için servisimiz tarafından gün icerisinde yapılamaktadır. Bu işlem sırasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Dolayısıyla işlem sonunda telefonunuzu kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bu arıza dışında diğer bütün Sony Xperia telefon arızaları için servisimizden destek alabilirsiniz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir