Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. TCL
  3. Tcl 406 Ekran Değişimi

Tcl 406 Ekran Değişimi

Tcl 406 Ekran Değişimi

Tcl 406 Ekran Değişimi

Tcl 406 Ekran Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli TCL teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 1 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Fiyat: Sorunuz.

Kategori: Tcl Ekran Değişimi

Tcl 406 Ekran Değişimi teknik servisimizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz.

Ekran değişimi işlemi sonrası telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekte olup cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

Tcl 406 Parça Değişimi Fiyatları – Nisan Ayı

Tcl 406 Ön Cam DeğişimSorunuz
Tcl 406 Orijinal Ekran DeğişimSorunuz
Tcl 406 A Kalite Ekran DeğişimSorunuz
Tcl 406 Cam Kapak DeğişimSorunuz
Tcl 406 Batarya DeğişimSorunuz
Tcl 406 Şarj Soketi DeğişimSorunuz
Tcl 406 Ön Kamera DeğişimSorunuz

Tcl 406 Ekran Değişimi Hizmetiyle Sorununuzu Çözüyoruz

Tcl 406 ekranınızda bir çatlak ya da kırık mı var? Endişelenmeyin, bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz tarafından sağlanan hizmetlerimizden yararlanın. Şubemize getirdiğiniz telefonunuz en kaliteli parçalar ile onarılır ve bakımı yapılır. 12 yıldan fazla deneyimimizle müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak en büyük hedefimizdir.

Arızalı telefon onarımı, müşterinin onayı alındıktan sonra yapılır. Uygun fiyata kaliteli ve hızlı hizmet sunan firmamız müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Değişiklik sırasında kullanılan parçanın 3 aylık garantisi vardır.

Tcl 406 ekran değişimi hizmetimiz, yalnızca çatlak veya kırık olan ön camın onarımını içermektedir. Bu şekilde maliyet düşürülür ve değişim işlemi daha hızlı tamamlanır. Başarılı bir onarım işlemi gerçekleştirildikten sonra, cihazınız siz değerli müşterilerimize kısa sürede ulaştırılır. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde cihazınızı şubeden almanız da mümkündür.

Iletisim Bilgileri

Tcl 406 ekran değişimi hizmetimiz sırasında tüm değişimler kayıt altına alınır ve bu sayede cihazınızın güvence süresi başlar. Arızanın tespiti yapıldıktan sonra, yapılması gereken işlemler hakkında size ayrıntılı bilgi verilir ve tasdikiniz alınır. Siz de Tcl 406 ekran değişimi hizmetimizden yararlanarak cihazınızı en kısa sürede sağlam ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonun Dokunmatik Ekranı Çalışmıyor

Telefonların dokunmatik ekranı bazen çalışmayabilir ya da kendi kendine dokunmatik alanlar basabilir. Bu sorunlar, yazılımsal, donanımsal veya anakarttan kaynaklanabilir. Bazı durumlarda ise telefonun kullanılan koruyucuları, kılıfları ya da cam koruyucuları da dokunmatik alanın çalışmamasına neden olabilir.

Eğer dokunmatik alanın çalışmaması yazılımsal bir sorundan kaynaklanıyorsa, telefonu sıfırlayarak veya tanınmayan uygulamaları silerek sorunu çözebilirsiniz. Ancak sorun devam ederse, darbe sonrasında dokunmatik alan hasar görmüş olabilir ve ekran değiştirme gerekebilir.

Koruyucu kılıf ya da cam koruyucu nedeniyle dokunmatik ekranın çalışmaması durumunda ise, öncelikle koruyucuları çıkararak sorunu kontrol edebilirsiniz. Eğer koruyucuların çıkarılması sorunu çözmüyorsa, ekran değiştirme işlemi yaparak sorunu çözebilirsiniz.