Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi

399 

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi 3 ay teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Açıklama

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi teknik servisimizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler tarafından kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz.

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi Ücreti – Haziran ayı

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi fiyatı 399 TL

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek servis yoğunluğuna göre 2-3 saat süre içerisinde Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi yaptırarak teslim alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefonunuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi Süreci

Telefonunuzun ekranında kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatasına girdiğinden dolayı garanti kapsamına girmemektedir. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamamak tasınız. Buna bağlı olarak telefonunuzun ekranını tamir ettirmek istiyorsanız ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız bu konuda alanında uzman, tecrübeli yetkili servisler ile çalışmanız daha doğru olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

Alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından telefonunuz gerekli kontrollerden geçirilip sorununuzun kaynağına inilerek gerekli çözüm yolu bulunarak hemen işlemler başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile ortak bir çalışma yürüterek telefonunuzun en kısa sürede sorununun çözülmesi sağlanmaktadır.

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi için gerekli alet ve ekipmanlar hazır edilerek servis odasına dair gerekli koşullar her daim hazır bekletilmektedir. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için tamamen orijinal paçalar kullanılmaktadır.

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi Teknik Servis İşlemleri

Xiaomi kullanıyorsanız ve ekranı değiştirmek istiyorsanız bunun için iletişime geçebileceğiniz birçok teknik servis var, Cep Hastanesi de bu servislerin liderlerinden biri. Bu servisler, müşterilerini farklı fiyatlar ve servis politikaları ile destekliyor ve Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi işlemini gerçekleştiriyor. Xiaomi ekran değişikliği sırasında uygulanan teknik servis işlemlerinde en çok merak edilen konular hakkında şu açıklamaları yapmakta fayda var:

Teknik serviste Xiaomi ekranı değiştirilirken cep telefonunuzdaki hiçbir bilgi silinmez. Kişilerden mesajlarınıza, fotoğraflarınıza ve şarkılarınıza kadar her şey ekran değiştirme işleminden önceki gibi kalır.

Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi için, yalnızca alanında uzman teknisyenler çalıştıran yetkili servislerden servis almanız ve değişim sürecinde sıfır ve orijinal parça kullanmanız önerilir. Xiaomi ekran değiştirme işlemi için bu özellikleri taşıyan bir teknik servisten hizmet alırsanız telefonunuzun ekran performansı ilk gününe dönüyor. Görüntü kalitesi, parlaklık, dokunmatik ekran hızı vb. Konularda hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Cep Hastanesi size aradığınız hizmeti veriyor.

Cep Hastanesi uzmanları, Amerika’dan işlerinde uzman teknisyenlerden uzmanlık eğitimlerini geçerek yetkinliğini kanıtlamış kişilerdir ve telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza da bekliyoruz.

Birçok teknik servis, Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi işleminden sonra müşterilerine koruyucu cam kullanılmasını önermektedir.
Aynı zamanda Xiaomi Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek markalar olan orijinal sertifikalı ve garantili parçalarla Xiaomi gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için Cep Hastanesi mağazalarına gelebilirsiniz.