Antalya Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 587 Görüntülenme

Antalya Ekran Değişimi

Antalya Ekran Değişimi, şirketimiz, Antalya ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve kaliteli çözümler sunmakta, uzman ve deneyimli teknisyenleri ile size yardımcı olmaktadır. Ayrıca, servisimizdeki ekran değişiklikleri için daima orijinal ve A kalite ekranları kullanıyoruz.

Antalya Ekran Değişimi, bu şekilde, dokunma hızı, dokunma hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk günün performansına geri döner. Teknik servisimiz siz değerli müşterilerimiz için;

 • Ekran değişimleri daima orijinal ve A kalite ekranlar ile yapılır.
 • Ayrıca değişimler parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
 • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınız da yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
 • Değişimler için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
 • Bunların yanı sıra değişim esnasında telefonlarınız da gerçekleştirilen özel odalarda yapılır.

Antalya ekran değişimi ile telefonunuzu kargo ile servisimize gönderebilir, böylece ekran problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile teknik servisimize gönderdiğiniz telefonlar, ekranı değiştirerek en kısa sürede kargo ile size geri gönderilecektir. Ayrıca kargo ücretleri tamamen şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Hizmetimizde ki ekran değişiklikleri her zaman garanti kapsamındadır. Antalya garantili ekran değişimleri ile telefon ekranlarınız ile ilgili tüm sorunları çözebilir ve parça ve işçilik için garanti edilen ekran değişimleri için 3 ay boyunca yapabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Antalya

Huawei telefonların ekran değişiklikleri alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerle hizmet veren firmamız, her zaman orijinal ve çıkma ekranlar ile Huawei ekranlarında size yardımcı oluyor. Ekran değiştikten sonra telefon bilgileriniz silinmez. Ek olarak, servisimiz ön camı değiştirmez, ancak panelli ekranda değişiklikler yapılır. Bu şekilde, sarı lekeler veya beyaz noktalar gibi ekran sorunları daha sonra telefonunuzun ekranlarında oluşmaz.

iPhone 5S Kamerası Kaç Megapiksel

Ekran değişimleri için garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerle her zaman size yardımcı olmaktadır. Antalya garantili ekran değişimi ile kısa sürede telefon ekranlarında kırık, çizik, çatlamış veya hasar görmüş ekran dokunuşları gibi tüm sorunları çözebilir ve ayrıca 3 ay parça ve işçilik garantili servis alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Antalya

Xiaomi ekran değişimi için kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimizle size yardımcı olacağız. Telefon servisimiz Xiaomi telefonlarımız, ekranı değiştirirken orijinal A kalite ve çıkma ekranlar ile de değiştiriliyor ve bu bir isteğe bağlı ama biz size tabi ki orijinal ekran taktırmayı öneririz. Ayrıca, hizmetimizde ki değişimler tamamen özel odalarda tamir edilir.

Ekran değiştikten sonra, telefonunuzdaki bilgiler silinmez veya hasar görmez. Ayrıca, değişiklikten hemen sonra ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Ekranlarınızda herhangi bir sorun görmüyorsanız, telefonlarınız onayınızla teslim edilir. Değişiklikten sonra kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve telefonlarınızı alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Huawei Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir