Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Casper Tamiri
 3. Casper Şarj Soketi Değişimi

Casper Şarj Soketi Değişimi

Casper şarj soketi değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Casper şarj soketi değişimi, telefonunuzun ekranını değiştirmeniz gerektiğinde yapılması gereken bir işlemdir. Ekran değişimleri, çoğunlukla kırılmalardan ve çiziklerden kaynaklanır. Ekran değişimi, telefonunuzun yeniden çalışmaya başlamasına yardımcı olabilir ve ayrıca telefonunuzun daha güzel bir görünüme sahip olmasına da yardımcı olabilir.

Casper Şarj Soketi Değişim Fiyat Listesi – Nisan Ayı

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Casper Via A1Sorunuz.
Casper Via E1Sorunuz.
Casper Via E2Sorunuz.
Casper Via F1Sorunuz.
Casper Via M1Sorunuz.
Casper Via M2Sorunuz.
Casper Via M3Sorunuz.
Casper Via V3Sorunuz.
Casper Via V4Sorunuz.
Casper Via V5Sorunuz.
Casper Via V6Sorunuz.
Casper Via V8Sorunuz.
Casper Via V9Sorunuz.
Casper Via V10Sorunuz.

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Casper şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
 • Şarj sorunum var Casper şarj olmuyor.
 • Casper şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
 • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
 • Casper şarj giriş yeri bozuldu.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
 • Casper şarj olurken çok ısınıyor.
 • Casper telefonumun şarj yuvası sorunlu.

Casper , Şarj soketine entegre edilmiş bir kulaklık soketine ve mikrofona sahiptir. Casper Şarj etmez, Casper bilgisayar görmüyor, Casper mikrofon çalışmıyor şikayetleri varsa, gibi şarj soketi değiştirmek gerekir, muhtemelen Casper Şarj soketi; olmayan bir orijinal adaptörü kullanarak, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlama, olmayan orijinal USB kablosu şarj ve çarpma nedeniyle bu nedenlerle. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirebilirsiniz. . Lütfen doğru ve güvenilir yerlerden teknik hizmetler alın ve garanti koşullarını kontrol edin.

Casper Şarj Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, Casper şarj yuvası da elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde Casper şarj soketi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

Casper şarj soketinin değiştirilmesi gerekip gerekmediği, Casper tüm onarımlardan önce bir şarj soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirlenir.