Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. En İyi Android Virüs Temizleme Programı

En İyi Android Virüs Temizleme Programı

En İyi Android Virüs Temizleme Programı

En İyi Android Virüs Temizleme Programı, Virüs yazılımları Android cihazlarda; aşırı ısınma, gereksiz pil tüketimi ve performans düşüklüğü gibi olumsuzluklara sebep olabilir. Kişisel bilgilerinizi korumak veya Android cihazınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmak istiyorsanız mutlaka bir antivirüs programı kullanmalısınız. Peki sizin için gerekli olan antivirüs programı hangisi? Tüm detaylarıyla hazırlayıp sizlere sunduğumuz En İyi Android Antivirüs Uygulamaları listesinde sorularınıza cevap bulacaksınız.

Avg Antivirüs

Avg Antivirüs 100 milyon indirmeye ulaşabilen birkaç antivirüs programından biri olarak öne çıkıyor. Avg Antivirüs uygulaması; fotoğraf kasası, uygulama kilidi, Wi-Fi güvenliği gibi ekstra özellikleri de kullanımınıza sunuyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu Android antivirüs uygulaması ile cihazınızda bulunan gereksiz dosyaları da kolayca silebilirsiniz. Avg Antivirüs, sade arayüzü ve kolay kullanımıyla son yılların en kullanışlı Android antivirüs programı olarak belirtiliyor.

Kaspersky Mobile Antivirüs

Android cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Kaspersky Mobile, son dönemlerin en iyi Android antivirüs programı olarak gösteriliyor. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan bu güvenlik uygulamasının ücretsiz sürümünde, cihaz içindeki kötü amaçlı yazımları ve virüsleri manuel olarak tarayabilirsiniz. Kaspersky; arama filtresi, Telefonumu Bul özelliği, kötü amaçlı yazılım taraması ve virüslere karşı etkin koruma gibi özellikleriyle en iyi Android antivirüs uygulamaları listesinin başını çekiyor.

İlginizi Çekebilir: Garantili Ekran Değişimi Servisi

McAfee Mobile Security

McAfee Mobile, Android cihazların güvenliği ve performansı için kullanıcılarına birçok özellik sunuyor. Bilgi hırsızlığını önlemek amacıyla geliştirilen; kilit uygulaması, güvenli Wİ-Fİ, pil optimizasyonu, bellek temizleyici ve gizli selfie özelliğiyle McAfee Mobile Security çok yönlü bir anti-virüs programı. Uygulama aynı zamanda Android Wear cihazları da desteklemekte.

Avast Mobile Security

Avast Mobile Security, 100 milyonun üzerinde indirmesiyle mobil cihazlarda en çok kullanılan Android antivirüs programı olarak biliniyor. Bu uygulama ile virüslü yazılımlar ve Truva atlarına karşı cihazınızı savunabilir, uygulamalarınızı kilitleyebilirsiniz.

Security Master

Android cihazınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu uygulama, cihazını sadece korumakla kalmıyor aynı zamanda telefon performansını arttırabilecek işlemleri de gerçekleştirebiliyor. Security Master; uygulama kilidi, anti-virüs taraması, sms filtreleme, güvenli Wi-Fi, gereksiz uygulamaların silinmesi, CPU soğutucu, pil optimizasyonu ve davetsiz misafirler için gizli selfie gibi özellikleriyle en iyi Android antivirüs programlarından biri olarak belirtiliyor.

Virus Cleaner

Virüs Cleaner, Hi Security Lab tarafından üretilen bir Android antivirüs uygulamasıdır. Program içerisinde; uygulama kilitleyicisi, işlemci soğutucusu ve güvenli Wİ-Fİ taraması özellikleri bulunuyor. Virüs Cleaner, 50 milyonun üstünde indirmesi ve 4.5’lik yüksek kullanıcı puanı ile en çok kullanılan Android antivirüs uygulamalarından.

En İyi Android Virüs Temizleme Programı, sizde güvendiğiniz uygulamalar, siteler ve daha fazlasını biliyorsanız aşağıdaki yoruma yorumunuzu bırakabilirsiniz. En kısa sürede Cep Hastanesi Teknik Servis ekibimiz yorumunuzu okuyup yorumlarınızı cevaplayacaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; en iyi android virüs temizleme programı hangisi , en iyi virüs temizleme programı android
en iyi telefon virüs temizleme programı hangisi , en iyi telefon virüs temizleme programı , android için en iyi virüs temizleme programı , telefon virüs temizleme programı en iyisi , telefon için en iyi virüs temizleme programı , android virüs temizleme programı.