Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Geçici İmei Kaydı Ne Kadar

Geçici İmei Kaydı Ne Kadar

Geçici İmei Kaydı Ne Kadar

Pasaportsuz Geçici IMEI Nedir?

Pasaportsuz Geçici IMEI, yurtdışına çıkmadan önce cep telefonunuzun belirli bir süre için kayıt altına alınmasını sağlayan bir işlemdir. Bu işlem, IMEI numaranızın yurtdışında geçerli olmasını ve herhangi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlar. Pasaportsuz Geçici IMEI süresi, genellikle seyahat tarihinden önce aktive edilir ve belirli bir süre boyunca geçerli kalır.

Pasaportsuz Geçici IMEI Kaydı Fiyatı 

4 aylık geçici kayıt başlamıştır bilgi için whatsap hatımıza ulaşın

iPhone 13 Pro MaxSorunuz
iPhone 14 / iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro MaxSorunuz

Pasaport İmei Kayıt Nedir Ve Fiyatı

​Kayıt işlemine başlamadan önce imei kayıt hakkı sorgulanmalı ve öğrenim ücreti yatırılmalıdır. IMEI kayıt ücreti 2023 yılı için 20000 TL olarak belirlenmiştir. Ödeme kredi kartı ile yapılabilir. Fiş üzerinde ise kayıt yaptırılması gereken cihaza ait 15 haneli imei numarası, belge sahibine ait kişisel bilgiler ve TC kimlik numarası bulunmalıdır. Fişte IMEI numarasının hatasız yazıldığından emin olunmalıdır.
Online ödemelerin ardından e-devlet kayıt sayfasına dönülerek 8 haneli başvuru takip numarasının onaylanması ve alınması gerekmektedir. E-Devlet IMEI sorgulama adresinden kayıt işleminin tamamlanıp tamamlanmadığı kontrol edilebilir.

İmei Sorgulama Nasıl Yapılır

Yurt Dışından Gelen Telefon Kaydı Pasaportsuz ; ​​Cihazınızın 15 haneli İmei numarasını cihazınıza *#06# yazıp EVET tuşuna basarak öğrenebilirsiniz. İmei numarasını cihazınızın sim ve batarya alt tarafında bölmesinde veya ürünün kutusunda görebilirsiniz.​
İmei kayıt sorgulamaları E-devlet sistemi üzerinden yapılmaktadır. E-devlet sisteminde TC kimlik ve kullanıcı bilgilerine ihtiyaç duymadan e-devlet üstünde sorgula ” imei sorgula ” adresinden 15 haneli İmei numaranızı sorgulayabilirsiniz. Böylece cihazınızın kaybolup kaybolmadığını veya çalındığını öğrenebilirsiniz.