Gm 5 Plus Orjinal Ekran Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

GM 5 Plus Orjinal Ekran Fiyatı

GM 5 Plus Orjinal Ekran Fiyatı , Genel Mobil markalı cep telefonları için, ekran değiştirme genellikle yere düşme sonucu dahili ekranı hasar gören cihazlar için yapılır. Yere düştüğünde sert bir zemine temas eden cep telefonu, ani darbe sonucu uygulanan basınç nedeniyle kırılabilir.

Genel Mobil ekran değiştirme fiyat listesini gözden geçirirken, önce telefonunuzun ön camının veya tüm ekranın değiştirilmesi gerekip gerekmediğinden emin olmalısınız.

Cep Hastanesi güvencesi ile orijinal değişim hizmetinden yararlanmak ve değişim sürecinin kısa sürede tamamlanmasını sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cep telefonunuzun ekranı görünmüyorsa veya renk değişikliği oluşursa, ekran değiştirme zorunludur. Görüntü, telefon ekranının hasar görmesi sonucu aktarılamaz ve sadece camı değiştirmek bir çözüm değildir.

General Mobile GM5 Plus Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı

GM 5 Plus Orjinal Ekran Fiyatı; General Mobile Gm5 Plus ekran değiştirme, gm’niz tarafından üretilen Orijinal Ürün ve teknisyen ekipmanı kullanılarak 30 – 40 dakika içinde gerçekleştirilir. Zaman içinde ekran değişikliği sadece 3 (üç) iş günü ücretsiz nakliye hizmeti kullanırken.

Ekran onarımının yapıldığı teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen arındırılmış olacak şekilde tasarlanmıştır. Sigortası var. Bu, teknik servis odasına girer girmez cihazınızın sigortalı olacağı anlamına gelir. Anlık akımı önlemek için, teknisyenler ek bir önlem olarak statik olmayan bilek kayışları giyerler.

İlginizi Çekebilir: iPhone Açılmıyor

General Mobile Discovery Gm 5 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Gm 5 Plus cihazınızın herhangi bir nedenle ekranı kırılmış, çizilmiş veya darbeden dolayı ezilmiş ise 3 ay garantili yeni ekranlarla değiştirebilirsiniz. Ve bu hizmet yaklaşık olarak 240 TL’ye teknik servis mevzusunda uzman ekipler tarafınca yapılmaktadır. Ekran değişimlerinde iç ekran, dokunmatik alan, dış panel ve ön cam olmak üzere tüm ön cephe değiştirilmektedir.

Ekran değişikliği yapılan aletinızın kullanımında, dokunmatik hassasiyetinde, ekran parlaklığı yahut renk ayarlarında, görünümünde hızında ve çözünürlüğünde hiç bir şekilde değişme olmaz. Ek olarak bu işlemler yapılmış olduktan sonra teknik servis ekran için size 3 ay garanti vererek teslim eder ve kullanıcı hatası olmadığı sürece yapmış olduğu ekran için her türlü garantisini verir ve herhangi bir sorunda aygıtı onarım etme garantisi verir.

General Mobile GM 5 Plus Ekran Değişimi Videosu

GM 5 PLUS Ekran Değişimi ürün sayfamızı ziyaret ederek tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimizde SAMSUNG ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; gm 5 plus dokunmatik ekran fiyatı, gm 5 ekran değişimi fiyatı, gm 5 plus ön cam değişimi, gm 5 dokunmatik ekran fiyatı, gm 5 plus çıkma ekran, gm 5 plus d ekran, gm 5 plus ekran camı kırıldı, gm 5 plus ekran boyutu