Huawei P20 Pro Kamera Hatası

Huawei P20 Pro Kamera Hatası

Huawei P20 Pro Kamera Hatası, çok güzel fotoğraflar ve videolar çekebileceğiniz bir kamera sunuyor. Ancak, yalnızca bu doğru çalışıyorsa. Bununla birlikte, kamera şimdi bir hataya yol açarsa ve olması gerektiği gibi çalışmazsa, aşağıdaki ipucunu kullanıyorsanız avantajlıdır.

Huawei P20 Pro Kamera Hatası Çözümü

Bu, Huawei P20 Pro kamerayla bağlantılı olarak ortaya çıkan sorunları düzeltir: Huawei P20 Pro kamera uygulamasının ana ekranından sıfırlayın ve Android’in aşağıdaki alt menüsüne gidin:

Huawei p20 kamera sorunu
Huawei p20 pro kamera sorunu

Ayarlar -> Uygulamalar ve Bildirimler -> Uygulamalar
“Kamera” arayın ve üzerine dokunarak girişi veya bilgi kartını açın. Bir sonraki pencerede, “Hafıza” yı seçin. Burada iki buton bulacaksınız:

 • Verileri sil
 • Önbelleği sil

Ardından Huawei P20 Pro’yu yeniden başlatın ve kamera uygulamasını açın.

Ayrıca Bkz. “Huawei Ekran Değişimleri İçin Tıklayınız.”

Bu şimdi akıllı telefondaki kamera hatasını düzeltmeye yardımcı olacaktır. Bu yardımcı olmadıysa, bir sonraki ipucumuzu deneyin:

huawei p20 camera problem
huawei p20 pro camera problem
 • Önbellek Bölümünü Silme işlemini gerçekleştirin

Sıklıkla Önbellek Silme Bölümü, Huawei P20 Pro’daki sorunların ve hataların çözülmesine yardımcı olur. Bu prosedür biraz daha karmaşık olduğu için (sizden hiçbir veri silinmeyecektir!), Sizin için daha detaylı bir şekilde anlatan ek bir kılavuz yazdık:

 • Huawei P20 Pro’da Önbellek Bölmesini Sil

Umarız iki ipucudan biri, kamera hatasını düzeltmek için Huawei P20 Pro’nuzda size yardımcı olmuştur.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  huawei p20 kamera ayarları, huawei p20 kamera ayarları nasıl yapılır, huawei p20 pro kamera sorunu, huawei p20 lite kamera ayarları, huawei p20 pro kamera ayarları, Huawei P20 Pro Kamera Hatası, huawei p20 lite kamera açılmıyor, huawei p20 lite kamera kapanma sorunu, huawei p20 camera ayarlari, huawei p20 kamera camı, huawei p20 kamera chip, huawei p20 kamera çekimleri, huawei p20 kamera inceleme, huawei p20 kamera kullanımı, huawei p20 kamera kaç megapiksel, huawei p20 kamera koruyucu, huawei p20 kamera kalitesi, huawei p20 lite kamera sorunu, huawei p20 kamera leica, huawei p20 kamera megapixel, huawei p 20 mp kamera, huawei p20 lite kamera ayarları nasıl yapılır, huawei p20 pro kamera ayarları nasıl yapılır, huawei p20 kamera nasıl, huawei p20 kamerası nasıl, huawei p20 kamera özellikleri, huawei p20 ön kamera sorunu, huawei p20 pro ön kamera sorunu, huawei p20 kamera performansı, huawei p20 kamera puanı,1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir