Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. iPhone
  3. iPhone 5 SE Ekran Değişimi

iPhone 5 SE Ekran Değişimi

Iphone 5 Se Ekran Değişimi

iPhone 5 SE Ekran Değişimi

iPhone 5 SE Ekran Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 1 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Fiyat: $20

iPhone 5 SE Ekran Değişimi teknik servisimizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler tarafından kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz.

iPhone 5 SE Kırık Ekran Tamiri işlemi sonrası telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır. Kesinlikle değiştirildiği anlaşılmaz. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmiş olup cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

iPhone 5 SE Güvenli ve Profesyonel Hizmet Fiyatları – Şubat Ayı

Değişen Parça

Fiyat

iPhone 5 SE Ön Cam Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE A Kalite Ekran Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Orijinal Ekran Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Batarya Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Şarj Soketi Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Arka Cam Kapak Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Arka Kamera Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Hoparlör Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Kamera Cam Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Kulaklık Soketi Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Ön Kamera Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Mikrofon Soketi Değişimi

Sorunuz

iPhone 5 SE Ekran Değişimi için Bilinmesi Gerekenler ?

iPhone 5 SE ekran değişimi işlemi için özel bir çalışma planı yürütülerek, cihazınızın güvenliği ve verilerinizin korunması ön planda tutulmaktadır. Değişim işlemi, statik elektrikten arındırılmış ve sterilize edilmiş özel bir odada gerçekleştirilmektedir. Bu odada, telefonunuza özel alet ve ekipmanlar kullanılarak hassas bir şekilde ekran değişimi yapılmaktadır.

Iphone 5 Se Ekran Değişimi
Iphone 5 Se Ekran Değişimi

Ayrıca, işlem sırasında 7/24 güvenlik sistemi ile kontrol altında tutulan bir ortamda çalışılmaktadır. Bu sayede, telefonunuzun güvenliği ve verilerinizin korunması maksimum düzeyde sağlanmaktadır.

Ekran değişimi işlemi tamamlandıktan sonra, cihazınızın sıfırlanması gibi bir işlem yapılmamaktadır. Bu nedenle, cihazınızdaki verileriniz herhangi bir kayıp yaşamadan korunmaktadır. İşlem sonrasında, telefonunuz size teslim edilmeden önce, gerekli testler yapılarak tamamen çalışır durumda olduğundan emin olunmaktadır.

Özetle, iPhone 5 SE ekran değişimi işlemi özel bir çalışma planı dahilinde, güvenli bir ortamda gerçekleştirilmekte ve verilerinizin korunması ön planda tutulmaktadır.

iPhone 5 SE Ekran Değişimi İşleminin Adımları

Telefonların dokunmatik alanlarının çalışmaması oldukça rahatsız edici bir sorundur ve birçok farklı nedene bağlı olabilir. Bu nedenle öncelikle, kullanılan koruyucu ve kılıfların dokunmatik alana etki edip etmediğini kontrol etmek önemlidir. Bazı kılıflar veya cam koruyucular dokunmatik alanın doğru çalışmasını engelleyebilir.

Eğer koruyucuları çıkardığınız halde dokunmatik alan hala çalışmıyorsa, sorunun yazılımsal veya donanımsal bir arıza kaynaklı olabileceğini düşünebilirsiniz. Yazılımsal sorunlar, cihazın işletim sistemi veya yüklü uygulamalar tarafından neden olunabilir. Donanımsal sorunlar ise, ekranın kendisinde veya dokunmatik alanın bulunduğu bölgedeki kabloların zarar görmesi gibi durumlardan kaynaklanabilir.

Apple Iphone Cam Degisimi Avantajlari 748X1024 1

Bu nedenle, sorunun kaynağını bulmak ve doğru çözümü bulmak için teknik bir destek almanız gerekebilir. Yetkili bir servis merkezi veya teknik destek sağlayan bir firma, telefonunuzun sorununu teşhis ederek gerekli onarımları yapabilir veya cihazınızın yazılımını güncelleyebilir. Bu sayede dokunmatik alanın düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz.