iPhone 7 - 7 Plus Home Tuşu Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 10 Yorum / 4263 Görüntülenme

iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi

iPhone 7ve 7Plus Home Tuşu Değişimi modellerinde bu özellik bir adım daha ileri taşınmış gibi görünüyor. Butonun değiştirilmesi veya kablosunun hasar görmesi durumunda düğme tamamen işlevsiz hale geliyor. Asistive Touch özelliğini kullanabilirsiniz ancak işe yaramaz bir home butonunuz olur.

DİKKAT!!: Apple orijinal servisinde iPhone 7 ve 7 Plus ve 8 – 8 Plus Home tuşu değişimi ekranla birlikte değişmektedir. Fakat Cep Hastanesi ekibi olarak ekran değişmeden HOME tuşu değişimi yapmaktayız. !!!!

iPhone Orta Tuşu Değişimi Fiyatı

Aşağıdaki onarımlar ve fiyatlar iPhone için geçerlidir. İşlem hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz onarım işlemi altındaki bilgi bağlantısını tıklayarak öğrenebilirsiniz. Tüm tamirler 3 ay garantilidir.

iPhone 7 Orta Tuş Değişimi Fiyatı İçinTıklayınız
iPhone 7 Plus Orta Tuş Değişimi Fiyatı İçinTıklayınız
iPhone 8 Orta Tuş Değişimi Fiyatı İçinTıklayınız
iPhone 8 Plus Orta Tuş Değişimi Fiyatı İçinTıklayınız

Ekran Değişimi Yapılmadan Home Tuşu Değişimi Yapılıyor !

iPhone 7 plus home tuşu yani ana ekran tuşu İphone da en çok sorun yaratan arızalardan biridir kullanıcıların genelde akıllı telefonlarda en çok dokundukları tuştur. bozluduktan sonra çok can sıkmaktadır.

Telefonu açmak için bolca vakit kaybederiz. iPhone 7 ve 7 plus home tuşu parmaklarımızın en çok kullandığımız baketerilerin tozların mikropların en ok sıkıştığı ve tortulandığı bölgelerden biridir. Bir bozulma nedeni ise sürekli basınca (parmak dokunuşuna) maruz kaldığı için daha kolay bozulabilmektedir.

iPhone 7 Su Kaçması

iPhone 7 ve 7 Plus Home Tuşu Değişimi

iPhone 7 Plus home düğmesi, ana ekran düğmesi, iphone’daki en sorunlu hatalardan biridir. rahatsız ettikten sonra çok sinir bozucu. Telefonu almak için çok zaman kaybedeceğiz.
Iphone 7 Plus home düğmesi, parmaklarımızın en sık kullanılan bakterilerinin tozlandığı ve mikropların sıkıştığı ve çökeldiği alanlardan biridir.

Bir bozulma nedeni, sabit basınca (parmak dokunuşuna) maruz kaldığı için daha kolay bozulur. genel olarak, iPhone 7 plus ev düğmesine basmaz. basılı kalır, bazen çalışır, bazen hiç çalışmaz, anahtar çöker, menü anahtarım kırılır veya neden bir darbe görmediği sorularıyla karşı karşıyayız.
iphone 7 plus home tuşu değişimi

Genelde iPhone 7 plus  Home butonu basmıyor. basılı kalıyor, ara sıra çalışıyor, bazen hiç çalışmıyor, tuş içine çöktü, menü tuşum bozuldu, ya bir darbe bile görmedi neden bozuldu soruları ile karşılaşıyoruz.  öncelikle yaşanan bu sorunun sebepleri ve ardından çözüm yolları sizlerle bildirilecektir.

Cep Hastanesi teknik servis ekibi olarak uzman ekibimiz ve teknisyenlerimiz tarafından kısa sürede ve en ekonomik fiyatları ile orijinal parçası değişimini sağlıyor sizlere daha sağlıklı daha iyi bir iletişim kurabileceğiniz iphone 7 plus telefonunuz 30 dk içerisinde geri veriyoruz.

iphone 7 home tuşu değişimi

10 Yorum

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; MALESEF BEYFENDİ HOME TUŞU DEĞİŞİM YAPILINCA CALIŞMAZ BIRDAHA

 • ali aydoğan

  7 home tusu değişimi oldukdan sonra parmak izi okuyucu çalışıyormı

 • Cep Hastanesi

  merhabalar;home tuşu değişimi 200 tl touch id çalışmaz beyfendi

 • ramazan ramazan

  merhabalar kolay gelsin iphone 7 telefonumun ekran degişimi sırasında home tuşu arızalanmıs flex arızalı dediler acaba tamiri mümkünmü touch id calışırmı

 • Cep Hastanesi

  merhaba efendim ücretsiz arıza tespiti için cihazı göndermeniz yeterlidir.

 • Rana erkan

  Kolay gelsin bu sabah iphone 7 plus’ımı düşürdüm gün içersinde kullandım hiç bir sıkıntısı yoktu telefonun hiçbiryerinde akşam home tuşu çalışmamaya başladı ama tuş arada çalışıyo arada gidiyo ama nadir çalışıyo sizce düşme kaynaklı mı olabilir

 • Cep Hastanesi

  merhaba tam sorunu anlamak için cihaza bakmak gerekir serap hanım eğer tuş değişmesi gerekiyorsa değiştirdiğimizde parmak izi okuma özelliğini kaybeder cihaz,iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu
  250,00 TL dir.

 • serap bal

  merhaba ıphone 7 plus orta tusum cok hassaslastı calısıyor ama dokunduğumda titriyor ve direk siriyi açıyor değişmesimi gerekiyor yada o boşluk yapılırmı ve yapılırsa fıyat ne olur parma okuma özelliği gidermi

 • Cep Hastanesi

  merhaba ibrahim bey tamiri tuş değişerek yapılıyor 7g orta tuş değişimi 250 tl dir.selamlar

 • ibrahim

  iphone 7 orta tuş kablo tamiri yapıyor musunuz?

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir