Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi

iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi

Iphone 7 - 7 Plus Home Tuşu Değişimi

iPhone 7ve 7Plus Home Tuşu Değişimi modellerinde bu özellik bir adım daha ileri taşınmış gibi görünüyor. Butonun değiştirilmesi veya kablosunun hasar görmesi durumunda düğme tamamen işlevsiz hale geliyor. Asistive Touch özelliğini kullanabilirsiniz ancak işe yaramaz bir home butonunuz olur.

DİKKAT!!: Apple orijinal servisinde iPhone 7 ve 7 Plus ve 8 – 8 Plus Home tuşu değişimi ekranla birlikte değişmektedir. Fakat Cep Hastanesi ekibi olarak ekran değişmeden HOME tuşu değişimi yapmaktayız. !!!!

iPhone Orta Tuşu Değişimi Fiyatı

Aşağıdaki onarımlar ve fiyatlar iPhone için geçerlidir. İşlem hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz onarım işlemi altındaki bilgi bağlantısını tıklayarak öğrenebilirsiniz. Tüm tamirler 3 ay garantilidir.

iPhone 7 Orta Tuş Değişimi Fiyatı İçinTıklayınız
iPhone 7 Plus Orta Tuş Değişimi Fiyatı İçinTıklayınız
iPhone 8 Orta Tuş Değişimi Fiyatı İçinTıklayınız
iPhone 8 Plus Orta Tuş Değişimi Fiyatı İçinTıklayınız

Ekran Değişimi Yapılmadan Home Tuşu Değişimi Yapılıyor !

iPhone 7 plus home tuşu yani ana ekran tuşu İphone da en çok sorun yaratan arızalardan biridir kullanıcıların genelde akıllı telefonlarda en çok dokundukları tuştur. bozluduktan sonra çok can sıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 ve 8 Plus Home Tuşum Bozuldu

Telefonu açmak için bolca vakit kaybederiz. iPhone 7 ve 7 plus home tuşu parmaklarımızın en çok kullandığımız baketerilerin tozların mikropların en ok sıkıştığı ve tortulandığı bölgelerden biridir. Bir bozulma nedeni ise sürekli basınca (parmak dokunuşuna) maruz kaldığı için daha kolay bozulabilmektedir.

iPhone 7 ve 7 Plus Home Tuşu Değişimi

iPhone 7 Plus home düğmesi, ana ekran düğmesi, iphone’daki en sorunlu hatalardan biridir. rahatsız ettikten sonra çok sinir bozucu. Telefonu almak için çok zaman kaybedeceğiz.Iphone 7 Home Tuşu DeğişimiIphone 7 Plus home düğmesi, parmaklarımızın en sık kullanılan bakterilerinin tozlandığı ve mikropların sıkıştığı ve çökeldiği alanlardan biridir.

Bir bozulma nedeni, sabit basınca (parmak dokunuşuna) maruz kaldığı için daha kolay bozulur. genel olarak, iPhone 7 plus ev düğmesine basmaz. basılı kalır, bazen çalışır, bazen hiç çalışmaz, anahtar çöker, menü anahtarım kırılır veya neden bir darbe görmediği sorularıyla karşı karşıyayız.

Genelde iPhone 7 plus  Home butonu basmıyor. basılı kalıyor, ara sıra çalışıyor, bazen hiç çalışmıyor, tuş içine çöktü, menü tuşum bozuldu, ya bir darbe bile görmedi neden bozuldu soruları ile karşılaşıyoruz.  öncelikle yaşanan bu sorunun sebepleri ve ardından çözüm yolları sizlerle bildirilecektir.

Cep Hastanesi teknik servis ekibi olarak uzman ekibimiz ve teknisyenlerimiz tarafından kısa sürede ve en ekonomik fiyatları ile orijinal parçası değişimini sağlıyor sizlere daha sağlıklı daha iyi bir iletişim kurabileceğiniz iphone 7 plus telefonunuz 30 dk içerisinde geri veriyoruz.