iPhone 7 - 7 Plus Home Tuşu Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 235 Görüntülenme

iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi

iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi modellerinde bu özellik bir adım daha ileri taşınmış gibi görünüyor. Butonun değiştirilmesi veya kablosunun hasar görmesi durumunda düğme tamamen işlevsiz hale geliyor. Asistive Touch özelliğini kullanabilirsiniz ancak işe yaramaz bir home butonunuz olur.

DİKKAT!!: Apple orijinal servisinde iPhone 7 – 7 Plus ve 8 – 8 Plus Home tuşu değişimi ekranla birlikte değişmektedir. Fakat Cep Hastanesi ekibi olarak ekran değişmeden HOME tuşu değişimi yapmaktayız. !!!!

Ekran Değişimi Yapılmadan Home Tuşu Değişimi Yapılıyor !

iPhone 7 plus home tuşu yani ana ekran tuşu İphone da en çok sorun yaratan arızalardan biridir kullanıcıların genelde akıllı telefonlarda en çok dokundukları tuştur. bozluduktan sonra çok can sıkmaktadır. Telefonu açmak için bolca vakit kaybederiz. iPhone 7 – 7 plus home tuşu parmaklarımızın en çok kullandığımız baketerilerin tozların mikropların en ok sıkıştığı ve tortulandığı bölgelerden biridir. Bir bozulma nedeni ise sürekli basınca (parmak dokunuşuna) maruz kaldığı için daha kolay bozulabilmektedir.

iphone 7 plus home tuşu değişimi

 

Ayrıca Bkz. “iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi İçin Tıklayınız. ”

Genelde iPhone 7 plus  Home butonu basmıyor. basılı kalıyor, ara sıra çalışıyor, bazen hiç çalışmıyor, tuş içine çöktü, menü tuşum bozuldu, ya bir darbe bile görmedi neden bozuldu soruları ile karşılaşıyoruz. iPhone 7 plus home tuşu  değişimi ile ilgili öncelikle yaşanan bu sorunun sebepleri ve ardından çözüm yolları sizlerle bildirilecektir. Cep Hastanesi teknik servis ekibi olarak uzman ekibimiz ve teknisyenlerimiz tarafından kısa sürede ve en ekonomik fiyatları ile orijinal parçası değişimini sağlıyor sizlere daha sağlıklı daha iyi bir iletişim kurabileceğiniz iphone 7 plus telefonunuz 30 dk içerisinde geri veriyoruz.

iphone 7 home tuşu değişimi


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi iphone 7 home tuşu fiyat, iphone 7 home tuşu tamiri, iphone 7 home tuşu filmi, iphone 7 home tuşu bozuldu, iphone 7 home tuşu tamir fiyatı, iphone 7 home tuşu arızası, iphone 7 home tuşu değişimi apple, iphone 7 home tuşu kırıldı, iphone 7 home tuşu çalışmıyor, iphone 7 home tuşu basmıyor, iphone 7 home tuşu ayarı, iphone 7 home tuşu açma, iphone 7 home tuşu akıllıphone, iphone 7 home tuşu hassasiyet ayarı, iphone 7 home tuşu titreşim ayarı, iphone 7 home tuşu değişimi ankara, iphone 7 home tuşu geç algılıyor, iphone 7 home tuşu değişimi, iphone 7 home tuşu titreşim kapatma, iphone 7 home tuşu çatladı, iphone 7 home tuşu dokunmatik mi, iphone 7 home tuşu titremiyor, iphone 7 home tuşu bozuldu garanti, iphone 7 home tuşu bozuldu nasıl yapılır


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

iPhone 7 – 7 Plus Home Tuşu Değişimi
5 (100%) 3 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir