Iphone 8 Plus Dokunmatigi Calisiyor Cami Kirik
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone 8 Plus Dokunmatiği Çalışıyor Camı Kırık

iPhone8 Plus Dokunmatiği Çalışıyor Camı Kırık , iPhone’unuz yere düştü ve ön cam kırıldı, görüntüde kullanabilirsiniz, o zaman neden ekranı değiştiriyorsunuz? Iphone’da, ekran ve ön cam ayrılabilir ve ön cam tek başına değiştirilebilir.

Ekranlar dahili ekran ve ön cam ile birbirine bağlanır. Dış ön cam kırıldığında, makinelerin yardımıyla yeni camı ekrandan çıkarırız ve makinelerin yardımıyla yeni camı yapıştırırız. Bu şekilde iPhone ekranları fabrikada üretilmektedir.

iPhone 8 Plus Cam Değişimi

iPhone 8 Plus cam değiştirme özel üretim teknisyeni ekipmanları kullanılarak 2 -3 saat içinde kendi alanında deneyimli ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değiştirme durumunda, ön cam, dokunmatik ekran, dahili ekran ve harici panel ile tamamlanmış Orijinal Ürün kullanılır.

  1. iPhone 8 Plus cam değişimi aşamalarında telefonunuz sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Dokunmatik alan sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
  3. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döndüğü gibi dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Onarım yapılan teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi tamamen statik elektrikten arındırılmıştır.

iPhone 8 Plus cam onarımından sonra, cihazınız 3 ay Cep Hastanesi onaylı teknik servis ekranı garanti kartı ile size teslim edilecektir. Güvenceniz olan bu kart sayesinde, ekran ile ilgili kullanıcı dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus Camı Kırıldı Dokunmatik Çalışıyor

Ekran Cam Değişimi Fiyatları

12 yıldır bakım, onarım ve parça değişim hizmeti veren firmamız iPhone 8 Plus ekran cam değişimi çözüm sunmaya devam ediyor. Ekranı sararan, camı çatlayan veya ekranı kırılan cihazınızın sadece zarar gören parçası değiştirilir. Böylece maliyetin düşürülmesi hedeflenir. Yedek parça değişimi 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde yapılır.

İşlem sonrası telefonu şubeden almak mümkündür. Dilerseniz cihazı ücretsiz kargo olanağı ile de alabilirsiniz. Uzman personelimiz ile tecrübelerimizin birleşimi, müşteri memnuniyetinin artmasında etkilidir. Ekran değişimi için kullanılan parçalar orijinal olup, iPhone 8 Plus ekran cam değişimi için kullanılan yedek parça 3 aylık garanti süresine sahiptir.

Apple Iphone Ön Cam Değişimi Örnek

Telefonun düşmesi veya bir yere çarpması sonucu camının kırılması durumunda, profesyonel ekibimiz sorunu kısa sürede çözmektedir. Telefonda görüntü olmasına rağmen camının çatlamış olması cihazın kullanımını engellemektedir. Bu sorunun giderilmesi için ekibimiz titiz bir çalışma gerçekleştirir. Ekranın tamamen değiştirilmesi yerine sadece hasarlı olan kısım değiştirilir. Böylece daha düşük bir maliyete problem giderilir. iPhone8 Plus ekran cam değişimi cihazınızın ön camı çatladığında veya kırıldığında yapmanız gereken şey bize ulaşmak olmalıdır.

iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi için özel olarak tasarlanmış makinelerde uyumlu parçalar, cihazın bütünlüğünü bozmayacak şekilde preslenir. Kırılan parça çıkarılır ve yerine yeni parça eklenir. Bu işlem yaklaşık 2 saat kadar sürmektedir. Gün içerisinde telefonunuzu İstanbul Pendik’teki şubemize getirip 2 saat içinde alabilirsiniz. İşlemden sonra telefonda kötü bir görüntü meydana gelmez.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone8 Plus Dokunmatiği Çalışıyor Camı Kırık  iphone8 plus ön cam değişimi, iphone 8 plus ekran fiyatı, iphone 8 plus cam değişimi fiyat, iphone 8 plus ön cam fiyatı, iphone ekran değişimi fiyat, iphone ön cam değişimi, iphone 8 plus cam değişimi fiyatı, iphone 8 plus ekran camı değişimi