iPhone Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatları
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 0 Yorum / 951 Görüntülenme

iPhone Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatları

iPhone Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatları, Apple’ın yeni nesil akıllı telefonlarının arka yüzeyini daha şık görünmesi için yaptığı değişiklik nedeniyle, iPhone 8 ve daha sonra çıkan tüm modellerin arka yüzeyi, bir önceki modelinde olduğu gibi metalik değil, cam bir yapıya sahip. modeller.

Elbette beraberinde getirdiği bazı olumsuz durumlar siz değerli kullanıcılar için çok can sıkıcı hale geldi. Önceki modellerde darbeler metalik kasada sadece ufak hasarlara neden oluyordu, kasadaki bu hasarlar sadece kasanın görsel görünümünü bozuyordu ve fazla kullanıma engel olmuyordu ancak yeni modellerde arka yüzeyin cam olması buna sebep oluyor. Cam yüzeye çarptığında çatlayıp kırılır. Arka camda meydana gelen bu kırıklar aynı zamanda kullanıcıların ellerine zarar verme ihtimaline de yol açmaktadır. Teknik servisimizde lazer ile iPhone arka cam kapak değişimi yapılmaktadır.

Lazer İle iPhone Arka Cam Kapak Değişimi

Apple iPhone 8 ve üst modellerinin arkası cam malzemeden yapılmıştır. Darbe veya esneme sonrası arka kapak çatlayabilir veya kırılabilir. iPhone telefonunuzun arka camı çatlamış veya kırılmışsa, servisler genellikle cihazın değiştirilmesi gerektiğini söyler. Servisimizde lazer makinesi kullanıyoruz. Öncelikle sektörde daima teknolojiyi ilk kullanan ve son sistem cihazlarını bünyemize ekleyen bir anlayışla çalışıyoruz. Önceliğimiz cihazlarınızı en temiz işçilikle onarmaktır. Lazer sistemi ile cihazınızı sökmeden ve 0 derece ısı yani ısı kullanmadan tamamen lazer ışınları ile kapağı yakıyoruz.

Cep Hastanesi teknik servisimizde “Lazer ile arka cam değişimini” hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakabilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer videolarımızıda izleyebilirsiniz.

iPhone arka cam değişimi ile birçok detayı birleştirdiğimiz içeriğimiz ile iPhone arka camını değiştirmeden önce teknik bilgi alabilirsiniz. Hazırladığımız makale sektördeki tecrübemize ve referanslarımıza dayanmaktadır. Tamamen profesyonel düzeyde teknik donanım, yazılım ve arıza tespit cihazları ile desteklediğimiz servisimizde iPhone arka kapak değişimi lazer makinesi ile yapılmaktadır. 

iPhone Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatları

iPhone akıllı telefon arka cam kapak değişimi 2020 güncel fiyat listesine bu kategori üzerinden erişebilirsiniz. iPhone arka cam kapak değişimi fiyatları tablosu hemen alt kısımda detaylar  yer almaktadır.

iPhone arka cam kapak değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

iPhone Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi aşağı kısımda belirttiğimiz fiyatlandırma tablosundan arka cam değişim fiyatlarına bakabilirsiniz.

MODELFİYAT
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi 249  TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi 299  TL
iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi 299  TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi 499  TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi 699  TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi 699  TL
iPhone 11 Arka Cam Kapak Değişimi 649  TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 949  TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Kapak Değişimi 949  TL
iPhone Ekran Değişimi Kurtköy

iPhone Arka Cam Kapak Değişimi

iPhone 8 ve üst modellerinin arkası camdan yapılmıştır. Bu nedenle, cihazın yere düşmesi, telefonunuza bir darbe alması, telefonun sert bir zemine çarpması, cihaza baskı yapması vb. nedeniyle arka cam kapak kırılabilir ve çatlayabilir. Bu durumun çözümü, Cep Hastanesi Teknik Servisi ile arka cam değişimi işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Cihazınızın içindeki bilgiler silinmeden arka cam kapak değişimi sağlıyoruz.
  2. Değişimi yapılan arka cam kapak 3 ay Cep Hastanesi güvencesi ile garantisi bulunmaktadır.
  3. Teknik servis odalarımız tamamen statik elektrikten arındırılarak cep telefonu teknik servis işlemlerinin yapılacağı şekilde dizayn edilmiştir. Düzenli olarak sterilize yapılmaktadır.
  4. Cep Hastanesi 7/24 güvenlik kameraları ile gözetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Yani cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmış olur. Aynı zamanda teknisyenlerimiz statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanarak işlemler sağlanmaktadır.

iPhone’ların arka camları kırıldıktan sonra zamanla daha çok dağılmaktadır. Hasar, bir noktadan sonra hem telefona hem de parmaklarınıza zarar verme noktasına ulaşabilir. Bu nedenle, iPhone arka cam kapağınızın mümkün olan en kısa sürede değiştirmek genellikle akıllıca bir seçimdir.

iPhone Arka Cam Kapak Değişimi Nasıl Yapılır ?

Cep Hastanesi iPhone arka cam kapak değişimi, gerekli tüm servis koşullarının karşılandığı bir ortamda gerçekleştirilir. Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak tasarlanmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulmaktadır. Teknisyenlerimiz ek bir önlem olarak statik bileklik takarlar.

  1. iPhone arka cam kapağınız çatlamış veya kırılmışsa, apple yetkili servis genellikle cihazın değiştirilmesi gerektiğini söyler.
  2. Cep Hastanesi Teknik Servisinde iPhone arka cam değişimi yapılabilmektedir. Cihaz değişimine gerek kalmadan kırık olan iPhone arka cam kapağın yenisi ile değişimini gerçekleştiriyoruz.
  3. Piyasada bir çok teknik servis tornavida ve bıçak gibi sert aletlerle sökmeye çalışmakta ve cihazın orijinal çerçevesine ve özellikle iç donanımına zarar vermektedir.
  4. Hizmetimizde iPhone arka cam kapak değişimi lazer makinesi ile profesyonelce yapılmaktadır.
  5. Bu işlem, cihazınızı hiç sökmeden yapılmaktadır. Arka cam yüzeyinden gönderilen lazer dalgaları ve ışıklar ile kapağın arkasındaki epoksi malzeme yakılarak yok edilir.
  6. Daha sonra yüzey tekrar lazerle temizlenir ve yeni arka cam kapak takılır.

Garanti süresi dahilinde arka cam ile ilgili, kullanıcı hatası (telefonun kırılması, sıvı teması, telefonun darbe alması ve benzeri) dışında karşılaşılan teknik sorunlar Cep Hastanesi teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır. iPhone arka cam kapak değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerekli teknik servis şartlarının sağlandığı bir ortamda üst kısımda yazmış olduğumuz maddelere göre sırayla işlem gerçekleşir ve arka cam kapağın görüntüsü ve kalitesi orijinal durumuna geri döner.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir