iphone ekran değişimi sık sorulan sorular
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 826 Görüntülenme

iPhone Ekran Değişimi Sık Sorulan Sorular

iPhone ekran değişimi sık sorulan sorular akıllı telefon kullanıyorsanız ve özellikle de kullanışlı bir markayı değerlendiriyor iseniz hem sorunlarla yüzleşmek hem de tamirat konusunda uzman fikri almak çok önemlidir. Direkt olarak tamirciden yardım almak yerine internet üzerinden burada karşınıza çıkan bilgi içerikli konuları değerlendirmeniz mümkündür.


Özellikle insanların sık bir şekilde karşılaştığı sorunları gidermek için burada bilgi altyapısı çok önemli ve hızlı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. iPhone ekran değişimi sık sorulan sorular dediğimizde çok kapsamlı bir konu ortaya çıkıyor ve bu konularda elde edeceğiniz bilgiler sizin için detaylı ve avantajlı bir sonuç ortaya koyuyor.
iphone ekran değişimi cep hastanesi

Hangi Mağaza iPhone Ekran Tamiri Yapar?

Bugün, Apple’ın en yeni akıllı telefonu iPhone x, insanların Yepyeni bir akıllı telefon satın almasını sağlayacak kadar pahalı. Neyse ki, iPhone söz konusu olduğunda, cihazın yaşı nedeniyle ekran değişimi çok pahalı değil. Bu güzel bir haber. ama kötü haberlerimiz de var. eğer bilmiyorsanız, diyelim ki; Apple garanti kapsamında kendi cihazlarında ekran değiştirme tutmaz. Çünkü nedeni kolay. Şirket, telefonunuzu satarken ekranının kırılmayacağını garanti etmez. sadece felç geçireceğini söylüyor. Kullanıcılar, yüksek ücretlerden kaçınmak için tamir atölyeleri gibi pratik çözümlere yöneliyorlar. Cep Hastanesi olarak tam olarak bunu yapıyoruz. Mağazamız kargo ile ürün tamir desteği sağlar.

iPhone 6 WiFi Anteni Değişimi

iPhone Ekran Değişimi

Çatlak ve kırık gibi sorunların ortaya çıkması, zaman içerisinde dokunmatik problemlerini de daha fazla ön plana taşıyabilir. Bu gibi durumlarda gerekli bakım ve tamirat konusunda atacağınız adımlar gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. iPhone ekran değişimi sonrası sorular dediğimizde bu soruların size verdiği cevaplar elbette ki çok büyük önem taşımaktadır. Genel olarak iPhone ekran değişimi  konusunda, hem sorduğunuz soru hem de bu soruya aldığınız cevap kaliteli bir kullanım için çok büyük öneme sahiptir.

iPhone Ön Cam Değişimi Hakkında

Bu konuda daha detaylı bilgiler edinmek için internet üzerinden bilgi paylaşımını değerlendirmeniz mümkündür. Tamirat ve bakım aynı zamanda parça değişimi noktasında orijinal tercihler ile birlikte burada yapacağınız seçim, sizin için iyi bir fırsat oluşturacaktır. Elbette internet üzerinden karşınıza çıkan, iPhone ekran değişimi  bilgi tedarik noktasında size yardımcı olabilir. Kırık ve çatlak gibi sorunlarla birlikte ekran değişimi problemi ortaya çıkmış ise orijinal tercihler ve uygun fiyatlı çözümler için yine burada bilgili olmak çok büyük önem taşımaktadır. Kargo için tıklayın

iPhone Fotoğraf Resim Boyutu Küçültme

iPhone Ekran Değişimi Fiyat Listesi – Eylül Ayı

Model Ön Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max 2.950 TL (Orjinal Ekran)
iPhone XS 2.850 TL (Orjinal Ekran)
iPhone XR 2.900 TL (Orjinal Ekran)
iPhone X (10) 1.799 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 8 Plus 350  TL 850 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 8 300  TL 750 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 7 Plus 250 TL 650 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 7 230 TL 600 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 6S Plus 200 TL 600 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 6S 180 TL 500 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 6 Plus 150 TL 400 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 6 150 TL 350 TL (Orjinal Ekran)
iPhone SE 180 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 5S 120 TL 220 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 5C 160 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 5 120 TL 220 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 4S 120 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 4 120 TL (Orjinal Ekran)

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir