iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 1 Yorum / 356 Görüntülenme

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Sorunu Çözümü

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Teknik servisimizdeki personeller, telefonunuzun ekranına bakarak, kırılmadan kaynaklı olarak, iç ekranın görüntü gelmesini sağlayan bağlantının hasar görmesi veya ekranda mürekkep akması gibi bir görüntünün oluşmasına göre, telefonunuzun sorununa çözüm bulabilirler.

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik

İphone telefon kullanıyorsanız,  elinizde olmayan imkanlardan dolayı ekranı kırabilir ve görüntü gelmeyebilir. Bu tür ekran kırılması aslında, iç ekran kırılmasıdır. Telefonunuzun şiddetli düşmesi sonucu iç ekranda kırılma ve görüntü sorunu ortaya çıkmışsa, büyük ihtimalle telefonunuzun ana kartı zarar görmüş olabilir. iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Telefonu uzun süre açmayı denemenize rağmen görüntü gelmiyorsa, en yakın teknik servise götürerek, ekrana görüntü gelmemesinin nedeni hakkında bilgi alabilirsiniz. Iphone ekran kırılması sorunu için, teknik servisimizden hizmet almanız gerekmektedir.


Telefonunuza Görüntü Gelmemesinin Nedenlerini Servisimizden Öğrenebilirsiniz

Telefon hayatımızın her noktasında yer alan,iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik bilgilerimizin, fotoğraflarımızın, videolarımızın veya notlarımızın yer aldığı teknik bir cihazdır. Hatta en önemlisi de telefon rehberindeki numaralardır. Teknolojik ürünler elbet zamanla hasar görerek işlevini yitirebilmektedir. Özellikle günümüzde iphone telefonların en büyük sorunlarından bir tanesi, ekran kırılmasıdır. Ekran kırıldığı anda telefona görüntü gelmiyorsa, bunun birçok nedeni bulunmaktadır.

Bu konuda Apple teknik servisine giderek, telefonunuzun görüntü gelmemesinin nedenlerini öğrenebilirsiniz.iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Ekrana görüntü gelmeyen telefonlarda, telefon sahibine ait bilgiler aynı şekilde en son hali ile durmaktadır. Sorun sadece ekran kartıyla alakalıdır. Bu konuda teknik servisiniz, telefon içerisindeki bilgilerin zarar görmediğinin garantisini vermektedir. Ekran kırılmasının nedenine göre uygun fiyatlarda teknik hizmet alabilirsiniz


iPhone Ekran Değişiminde Orijinal Ürünler Kullandığımızın Garantisini Veriyoruz

Cep telefonlarının hayatımıza girmesiyle, ihtiyaç ve sorunları gün geçtikçe artmaktadır. Bu konuda teknik servis hizmeti veren firmalara giderek, telefonunuzun sorunuyla alakalı, teknik servisten yararlanıp yaralanamayacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Genellikle, iPhone telefonların ekran kırılması ve çatlaması sorunu hakkında, garanti kapsamından yararlanamamaktasınız.

Garanti kapsamına girmeyen durumlar, kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir. Fakat uygun fiyatlarda, ekran kırılması ve çatlaması konusunda, teknik servisten yardım alabilirsiniz. iPhone ekran kırılması konusunda hizmet veren teknik servisimiz, kısa bir süre içerisinde ekran değişimini yaparak, sizlere ulaştırmaktadır.

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Telefonunuzun içerisinde yer alan bilgilerin zarar görmediğinin garantisini vererek, en uygun hizmeti vermektedir. Kullanılan iphone ürün özelliğine göre, ekran değişiminde, orijinal ürün kullanılarak, müşteriye kaliteli hizmet sunulmaktadır. Ayrıca, kırılan iphone ekranınızın değişimi yapıldıktan sonra, sizlere garanti belgesi verilerek, en az altı aya kadar garanti kapsamında ücretsiz hizmet verilmektedir. Garanti kapsamında gerçekleşen hizmetler hakkında bilgi almak için buraya tıklayarak , bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Sorunu Çözümü
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir