Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Yetersiz Alan Hatası Çözümü

iPhone Yetersiz Alan Hatası Çözümü

Iphone Yetersiz Alan Hatası Çözümü

iPhone Yetersiz Alan Hatası Çözümü, iPhone kullanıcılarının endişelenmesi gereken en büyük sorunlardan biri, belleğin daha sonra artırılamayacağıdır. Tabii ki, kullanıcılar büyük bir etkisi yoktur planı kullanmak için en ucuz modeli ve gelecek planları almak istiyorum.

İOS 7 veya daha yüksek bir işletim sistemi kullanıyorsanız, bu sorunun üstesinden gelmek mümkündür. Aslında, en temel ve kolay çözüm, film, müzik, video ve uygulamaları kaldırmak için gereksiz alan kullanmayın. Tabii ki, bu bellek sorunu çözer; ancak, birden fazla içeriğe veda yapar.

iPhone Yetersiz Alan Sorunu Çözümü

Başka bir yol, hangi videoların ve uygulamaların neye ihtiyacınız olduğunu saklamak veya gereksiz gördüğünüzü silmek için ne kadar yer kapladığını görmek için “AyarlarGenel → kullan” yolunu izlemektir.

Iphone Telefon Hafızası Çoğaltma

Fotoğraflar için, bilgisayara aktararak telefonu iTunes üzerinden silebilirsiniz.  Ayarlar → iCloud → fotoğraflarFotoğraf Akışım’ı kapatarak da yerden tasarruf edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Sony Xperia Batarya Değişimi

Iphone Yeterli Alanım Yok

Safari, tarayıcı önbelleği, çerezler veya internet geçmişini kullandıktan bir süre sonra telefonun hafızasında ciddi bir yer işgal etmeye başlayacaktır. Buna ek olarak, mesajlar, e-postalar, resimler, müzik videoları gibi büyük boyutlu öğeleri bellek düşmanı olabilir. iPhone Yetersiz Alan Hatası Çözümü Veya Apple App Store’da, küçük bir arama ile bulabileceğiniz RAM veya kullanılmayan dosyaları temizleyerek belleği artırabilir ve performansı artırabilirsiniz.

16GB iPhone kullanıyorsanız, kesinlikle kesinlikle depolama tam dolu hatasıyla karşılaştınız. Bu durumdan kurtulmanın en basit yolu, daha fazla yer kaplayan oyunları ve uygulamaları tespit etmek ve silmektir, ancak daha az zaman harcayarak bu hatadan kurtulabilirsiniz. Bu yazıda saniyeler içinde alanı açmanın yolunu açıklıyoruz.

iPhone’lar microSD hafıza kartları sunmadığından, 64GB genellikle ülkemizde tercih edilir, ancak 16GB giriş seviyesini tercih eden kişi sayısı yüksektir. 16GB iPhone’u tercih ettiyseniz, telefonunuzdaki en son oyunları oynamayı seven ve çok sayıda fotoğraf ve video çeken biri olarak en az bir kez bir depolama alanı hata uyarısı ile gördünüz.

Bu durumda, leef gibi iOS cihazları için özel bellek kartları üreten şirketlerin ürünlerini satın almadıysanız, bitmiş oyunlarınızı artık telefonunuzda tutmayacak ve medyanızı iTunes üzerinden bilgisayarınıza veya iCloud hesabınıza aktarmayacaksınız. Ancak, daha az zaman harcayarak bu hatadan kurtulma seçeneğiniz vardır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iphone hafıza boş ama dolu gözüküyor, iphone sistem hafızası çok yer kaplıyor iphone saklama alanı diğer nedir, iphone hafıza nerden bakılır, iphone sistem çok yer kaplıyor.