Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone İnstagram Kapanma Sorunu

iPhone İnstagram Kapanma Sorunu

Iphone Instagram Kapanma Sorunu

iPhone İnstagram Kapanma Sorunu, Instagram kendi kendine kapanma sorunu ve popüler uygulamalardan ınstagram’daki en yaygın sorunlardan biri olan çözümü hakkında ne yapabilirsiniz? Sorunun çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Instagram self-closing hatalardan biridir, genellikle iPhone veya Android cihazlarda sorunlar yaşadı. Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan bu uygulama, son zamanlarda gelişmekte olan ve iyileştirmeler bir sürü yaptı.

Iphone İnstagram Kapanma Sorunu
Iphone İnstagram Kapanma Sorunu

Güncellemeleri kontrol edin

Cihazınızda en son iOS, watchOS veya tvOS sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun.
ardından  uygulama güncellemelerini kontrol edin. İOS ve Apple Watch uygulamaları için iOS cihazınızdaki App Store’a gidin ve Güncellemeler’e dokunun. Bir güncelleme varsa, Güncelle’ye dokunun. İstenirse, Apple kimliğinizi ve parolanızı girin. İOS cihazınızdaki bazı uygulamaları güncellemek için bir Wi-Fi bağlantısı gerekebilir.
Apple TV’nizde Ayarlar > Uygulamalar’a gidin ve otomatik güncelleme uygulamalarını açın. Otomatik güncellemeleri etkinleştirmediyseniz, app Store’u açtıktan ve satın alınan sekmeye gittikten sonra uygulamanın ürün sayfasını açarak bir güncelleme olup olmadığını görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Lite Nasıl İndirilir ?

Instagram Kendiliğinden Kapanma Sorunu ve Çözümü;

  • Bunun nedeni, iPhone (İOS) veya Android işletim sisteminin işletim sisteminin eski bir sürümünün kullanılmasından kaynaklanabilir. Telefon sürümü güncellenmesi gerekiyor.
  • Telefon, kullandığımız instagram app uygulamasının en eski sürümüdür. Instagram uygulaması, eski sürüm sürümü nedeniyle kendisini kapatmasına neden olabilir.
  • Instagram self-shutdown ile ilgili sorun bazen ekipmanın sorunları ile ilgilidir. Instagram yeni özelliklerin tanıtımı ile yetersiz olabilir. Genellikle ram (bellek) sadece uygulamadan değil, ınstagram’da kapanmasına neden olursa yetersiz olabilir.
  • Kendi kendine yeten değilse, cihazın önbellek belleğini temizlemeniz gerekir. Telefonun önbelleğini temizlemek yararlıdır.
  • Aksi takdirde, ınstagram tarafında bu hata oluşabilir, siz değil. Uygulamanın kendiliğinden kapanması, bazen ınstagram yazılımı tarafından deneyimli, sunucu hataları olabilir. Bunun için ınstagram tarafından bir güncelleme beklemek gerekiyor.
  • Yukarıda verilen nedenlerden dolayı, ınstagram kendi kendine kapanıyor ve atma nedenlerinin ana nedeni. Bu sorunlara dayalı bir çözüm sağlayabilir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone İnstagram Kapanma Sorunu, iphone, android instagram close sorunu, instagram hesap kapanma sorunu, instagram uygulama kapanma sorunu, ios instagram mesaj sorunu, instagram kapanmaya zorla sorunu.