/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 561 Görüntülenme

iPhone İnstagram Kapanma Sorunu

iPhone İnstagram Kapanma Sorunu, Instagram kendi kendine kapanma sorunu ve popüler uygulamalardan ınstagram’daki en yaygın sorunlardan biri olan çözümü hakkında ne yapabilirsiniz? Sorunun çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Instagram self-closing hatalardan biridir, genellikle iPhone veya Android cihazlarda sorunlar yaşadı. Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan bu uygulama, son zamanlarda gelişmekte olan ve iyileştirmeler bir sürü yaptı.

"<yoastmark

Instagram, bazı nedenlerden dolayı bu hatayla durduruldu. Kendi kendine kapanmanın başlıca nedenleri arasında, bu hatalar göz ardı edilir.

Instagram Kendiliğinden Kapanma Sorunu ve Çözümü;

 • Bunun nedeni, iPhone (İOS) veya Android işletim sisteminin işletim sisteminin eski bir sürümünün kullanılmasından kaynaklanabilir. Telefon sürümü güncellenmesi gerekiyor.
 • Telefon, kullandığımız instagram app uygulamasının en eski sürümüdür. Instagram uygulaması, eski sürüm sürümü nedeniyle kendisini kapatmasına neden olabilir.
 • Instagram self-shutdown ile ilgili sorun bazen ekipmanın sorunları ile ilgilidir. Instagram yeni özelliklerin tanıtımı ile yetersiz olabilir. Genellikle ram (bellek) sadece uygulamadan değil, ınstagram’da kapanmasına neden olursa yetersiz olabilir.
 • Kendi kendine yeten değilse, cihazın önbellek belleğini temizlemeniz gerekir. Telefonun önbelleğini temizlemek yararlıdır.
 • Aksi takdirde, ınstagram tarafında bu hata oluşabilir, siz değil. Uygulamanın kendiliğinden kapanması, bazen ınstagram yazılımı tarafından deneyimli, sunucu hataları olabilir. Bunun için ınstagram tarafından bir güncelleme beklemek gerekiyor.
 • Yukarıda verilen nedenlerden dolayı, ınstagram kendi kendine kapanıyor ve atma nedenlerinin ana nedeni. Bu sorunlara dayalı bir çözüm sağlayabilir.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone İnstagram Kapanma Sorunu, iphone, android instagram close sorunu, instagram hesap kapanma sorunu, instagram uygulama kapanma sorunu, ios instagram mesaj sorunu, instagram kapanmaya zorla sorunu, iphone 5 instagram kapanma sorunu, iphone 6 instagram hatası, iphone 6s instagran kapanıyor, iphone 6 entegre sorunu, iphone 6 ekran cam değişimi, iphone 8 instagram durduruldu hatası, iphone x instagram açılmama sorunu, iphone xs max instagram close sorunu, iphone instagram durduruldu hatası, ios instagram inmeme sorunu


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir