Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Wifi ve Şebeke Sorunları Çözümü

iPhone Wifi ve Şebeke Sorunları Çözümü

Iphone Wifi Ve Şebeke Sorunları Çözümü

iPhone Wifi ve Şebeke Sorunları Çözümü; İlk kez problemsiz çalışmakta olan iPhone 6 akıllı telefonunuzdaki Wi-Fi, modeme yakın olsanız bile çok az şey çekiyorsa veya bozulursa, çözüm wi-fi antenini (entegre) değiştirmektir.

iPhone Wifi ve Şebeke Sorunları Çözümü; Modeme çok yakınsınız, ancak wi-fi az çekiyor veya hiç çekmiyor. Veya çevredeki wi-fi ağlarını Göremezsiniz. Bu durum hakkında endişelenmeyin!

iPhone 6 Wifi Kullanıcı Şikayetleri

iPhone 6 wifi sorunu ile teknik Servisimizi arayan kullanıcıların genel şikayetleri aşağıda listelenmiştir. Böyle şikayetleriniz var ise, huzurlu olun. Yaşadığınız soruna bir çözüm var.

 • iPhone 6 wi-fi görmüyor.
 • iPhone 6 internete bağlanmıyor.
 • iPhone 6 wi-fi açılmıyor.
 • iPhone 6 Wi-fi muzdarip.
 • iPhone 6 wi-fi bağlanamıyor.
 • iPhone 6 Wi-fi kırma sorunu var.
 • iPhone 6, wi-fi’yi bağlar, ancak internet bağlantısı yoktur.
 • Wi-Fi anteninin arızalanmasıyla karşı karşıya olan bu sorun, wifi antenini değiştirerek uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözülür.

iPhone Wifi Sorunu Çözümü

Telefonunuz aniden wifi açmak mümkün hale gelirse iPhone wifi sorun çözümü, Olası sorun anakart üstünde entegre wifi ortaya çıkabilir. Genellikle, bu arıza, çarpmanın bir sonucu olarak telefonda gerçekleşir ve telefona yazılım eklemek faydalı değildir. Bu sebeple, boşuna herhangi bir bilgi kaybı yaşamayın. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız, önce telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin, eğer düzelmediyse, telefonunuz 1 saat kapalıysa 1 saat bekleyin ve ardından açıp tekrar açmayı deneyin. Exchange gereklidir.

Wi-Fi Anten Arızasının Sebebi
Wi-Fi Anten Arızasının Sebebi

Wi-Fi Anten Arızasının Sebebi Nedir

Ben Wi-Fi sorunu 2 konularda konsantre olacaktır. Kasada bir darbe mi var? Cihazı düşürdüyseniz veya bir şok aldıysanız, anten hasar görebilir. Anteni kasanın üzerinde, cihazın üstüne özellikle hasar yer almaktadır. Bu durumda, her şeyden önce, arıza tespiti yapılır, eğer anten arızalıysa, sorun değiştirilerek çözülür.

iPhone Daha Önce Tamir Gördü mü

Bu arıza ile müşterilerimize ilk sorumuz, cihazın daha önce tamir edilip edilmediğidir. Genellikle, bir vaka değişikliğiyle iPhone’larda bu sorunla karşılaşıyoruz. Anten, özellikle durum değişiklikleri durumunda, bakım gerektirmeden yapılan onarımlarda hasar görebilir. Birçok teknik servis buna dikkat etmiyor. Bu durumda, sorun arızalı anteni değiştirerek çözülür. Wi-fi, GPS ve Bluetooth aynı anten üstünde çalışır. Bu anten arızalıysa, navigasyonda konum yanlış görünür.

İlginizi Çekebilir: Whatsapp Görüntülü Arama Ses Gitmiyor

Iphone Wifi Ve Şebeke Sorunları Çözümü

Kapsama Alanınızı Kontrol Edin

Emin hücresel şebeke kapsama alanı içerisinde olmak. Ardından aşağıda belirtilen adımları izleyin:

 • Hücresel verileri açmak veya kapamak için Ayarlar’a gidin, ardından hücresel veya mobil veri öğesine dokunun. iPad’inizi kullanıyorsanız, Ayarlar> hücresel veri yolunu izlemeniz gerekebilir.
 • Yurtdışına seyahat ediyorsanız, cihazınızın ülkelerarası dolaşım için ayarlandığından emin olun. Ayarlar> hücresel> hücresel veri alternatifleri> ülkelerarası dolaşım bölümüne gidin.

Taşıyıcı Güncellemeleri (Hücresel)

Taşıyıcı veya servis sağlayıcı güncellemeleri son derece önemlidir. iPhone XR, XS veya XS Max cihazınızda Wi-Fi veya 3G / 4G problemleri yaşamaktaysanız, Ayarlar> Genel> hakkında bölümüne gidip bir güncelleme uyarısı alıp almadığınızı kontrol edebilirsiniz.

iOS Güncellenmesi (Hücresel ve Wi-Fi)

Taşıyıcı güncellemelerinde olduğu gibi, bu sefer Ayarlar> Genel> yazılım Güncellemesi kullanarak hücresel ve Wi-Fi güncellemelerini kontrol edin.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iPhone wifi sorunu kesin çözüm , iPhone wifi kopma sorunu , iPhone wifi çekmiyor , iPhone wifi bağlanıyor ama internet yok , iPhone 6 wifi anteni , iPhone 6 şebeke az çekiyor , iPhone şebeke sorunu , iPhone X wifi sorunu kesin çözüm.