iPhone'dan iPhone'a Resim Aktarma Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 394 Görüntülenme

iPhone’dan iPhone’a Resim Aktarma Nasıl Yapılır

iPhone’dan iPhone’a Resim Aktarma Nasıl Yapılır ,iPhone ‘un en güzel özelliklerinden bir tanesi AirDrop ile iphone’dan iphone’a fotoğraf, video dosyalarını hızlı ve kolay bir halde iyi mi aktaracağınızı anlatıyoruz.

Air Drop Nasıl Açılır ?

AirDrop alımınız kapalıyken karşı tarafta arama ekranında telefonunuz gaslıkmez, İlk olarak airdrop özelliğini telefonunuzda açarak etken hale getirin.

 • Ayarlar > Genel > AirDrop ayarlarını açın,
 • Herkes seçeneğini seçin.


AirDrop ile iPhone’a fotoğraf Gönderme

 • Fotoğraflar uygulamasına girerek göndermek arzu ettiğiniz fotoğraf’ı açın,
 • Sol alt kısımda bulunan şekle dokunun,
 • Resmin hemen altındaki AirDrop kısmına AirDrop’u açık iPhone ‘lar çıktıktan sonra seçim yapın,
 • Göndermek istediğiniz telefon ekranına AirDroptan bir bildirim gidecek buradan Kabul Et seçimi yapılmış olduktan kısa bir süre fotoğraf direkt olarak ekrana gelecektir.
iphoneden iphoneye fotoğraf aktarma
iphoneden iphoneye fotoğraf aktarma

Eğer göndermek istediğiniz telefonu göremiyorsanız Wifi ve Bluetooth bağlantılarının açık olduğundan kararlı olun açık ise wifi ve bluetooth’u kapatarak yeniden açık hale getirin.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone’dan iPhone’a Resim Aktarma Nasıl Yapılır, iphone fotoğraf albümü aktarma, iphone fotoğrafları androide aktarma, iphone arası fotoğraf aktarma, iphone dan androide fotoğraf aktarma, iphone a bilgisayardan fotoğraf aktarma, iphone dan iphone a fotoğraf aktarma, iphone a fotoğraf aktarma, androidden iphone a fotoğraf aktarma, bilgisayardan iphone a fotoğraf aktarma, samsung dan iphone a fotoğraf aktarma, iphone fotoğraf aktarma bilgisayara, iphone fotoğrafları bilgisayara aktarma programı, iphone 4s fotoğrafları bilgisayara aktarma, iphone live fotoğrafları bilgisayara aktarma, samsung dan iphone fotoğraf aktarma, iphone dan bluetooth fotoğraf aktarma, pc den iphone fotoğraf aktarma, iphone dan bilgisayara fotoğraf aktarma programı, iphone fotoğrafları mac e aktarma, eski telefondan iphone’a fotoğraf aktarma, iphone dan androide e fotoğraf aktarma


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”
Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir