İzmir Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 594 Görüntülenme

İzmir Ekran Değişimi

İzmir ekran değişimi için hemen telefon servisimize başvurun ve bu alandaki uzmanlardan oluşan bir ekiple telefon ekranlarınızda ortaya çıkan sorunları en kısa sürede ortadan kaldırın.

Teknik servisimizde, orijinaline en yakın ekranlar her zaman ekran değişiklikleri için kullanılır. Dokunma hızı, dokunma hassasiyeti ve ekran parlaklığı eski performanslarına geri yüklenir. Hizmetimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri ve hizmetler

 • Orijinal ve A kalite ekranlar,
 • Ekran değişimi sonrası bilgiler silinmez.
 • Değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
 • Ayrıca parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri sunulur.
 • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler özel seçili odalarda tamir edilir.

İzmir ekran değişimi, aynı zamanda siz müşterilerimiz için kargo ile değişim hizmetleri sunmaktadır. Telefonlarınızı kargo ile bize gönderebilir ve daha sonra tamir edilen telefonunuzu aynı kargo ile değiştirilmiş kargo ile telefonunuzu alabilirsiniz. Ayrıca, nakliye ücretleri şahsen firmamız tarafından karşılanmaktadır. Öte yandan, servisimizdeki ekran değişiklikleri garanti kapsamında yapılmaktadır. Cep Hastanesi Teknik Servisi ile telefon ekranlarınızda ortaya çıkan sorunları, ekranı değiştirerek çözebilir, ayrıca 3 ay parça ve işçilik garantili servisler alabilirsiniz.

Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma

iPhone Ekran Değişimi İzmir

Öte yandan, orijinal ve A kalite ekranlar ile değiştirdiğimizi iPhone ekran değişiminde size yardımcı olduğumuzu ve değişikliklerin son teknoloji ürün ekipmanlarla yapıldığını söylemek isteriz. Teknik servisimizde yapılan ekran değişikliklerinden sonra, telefonunuzdaki bilgiler hiçbir şekilde silinmez veya hasar görmez.

Samsung Ekran Değişimi İzmir

Firmamız, Samsung telefonlarının ekran değişimleri için hızlı ve kaliteli çözümler sunarak müşterilerinize orijinal ve A kalite Samsung ekranlarını sunar. Bu şekilde, telefon ekranlarınızda ki dokunma hızı, dokunma hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi birçok özellik kısa sürede eski performanslarına geri döner. Ayrıca, tüm işlemler özel odalarda gerçekleştirilir.

Ayrıca ekran değişimi sonrasında ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Yapılan kontroller sonrasında herhangi bir sorun gözükmediği taktirde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca teslimat öncesinde mutlaka sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Cep Telefonu Tamiri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Ekran Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir