Kartal Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum / 50 Görüntülenme

Kartal Cep Telefonu Tamiri

Kartal cep telefonu tamiri Cep Hastanesi cep telefonu tamircileri, cep telefonu kullanıcılarına her konuda profesyonel olarak ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedirler. Her marka ve her model cep telefonunuzda yaşanılan tüm problemlere karşı donanımları ve kalifiye elemanları tamdır.

Kartal Telefon Tamiri Hakkında Bilgiler

İstanbul’da kartal bulunan profesyonel olarak cep telefonu tamiri işini yapan cep telefonu tamircileri vardır. Kartal cep telefonu tamiri denince o bölgede akla bu profesyonel olarak hizmet verene cep telefonu tamircileri gelmektedir. Profesyonel cihazlarla ve işini bilen insanlarla cep telefonunuzda yaşadığınız tüm problemlere çözüm üretmektedirler.


Kartal Cep Telefonu Tamiri ‘nin Verdiği Hizmetler

Kartal cep telefonu tamiri günümüzde en yaygın olan ekran hasarı probleminde ekran değişimi. ekranın önünde bulunan cep telefonunun ekranını koruyan ve görsel bütünlüğünü sağlayan ön cam hasarında ön cam değişimi gibi işlemlerini yapar. Yedek parça stoklarıyla ve profesyonel ekibiyle rahatlıkla yapabilmektedirler.

Bunun yanında cihazların USB giriş yerlerindeki bozukluğu tamiratı ve USB giriş yerlerinin değişimi, cep telefonu kasasının değişimi, cep telefonlarının arka kapaklarının değişimi, Batarya problemlerinde batarya değişimi ve tamiratı, Tuş bulunan telefonlardaki tuş arızaları, kamera camı ya da komple kamera değişimi gibi işlemleri müşterilerine kısa sürede sağlayabilmektedir.

Bu gibi problemleri yaşayan müşterilerine kısa süre de çözüm üreterek problemli cihazlarını kendilerine ulaştırırlar. Ayrıca internet sitelerinden de hizmet sunmakta olan bu firmalar diğer ilçelerden ya da illerden kendilerine ulaşan müşterilerine kargo ile gönderim yoluyla yardımcı oluyorlar. Yaptıkları işlemlerin ya da değiştirdikleri yedek parçaların ücretlerini EFT ya da havale yoluyla tahsil edilir. ilçe ya da il dışından olan müşterilerine cihazlarını kargo ile gönderim yaparak ulaştırmaktadırlar.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Kartal Cep Telefonu Tamiri ‘nin Hizmet Verdiği Modeller

Kartal cep telefonu tamiri işlemini yapan firmalar Iphone, Samsung, Sony, LG, HTC, Huawei, Asus, Nokia, General Mobile. Casper ve daha bir çok marka telefonun tüm modellerinde yaşanan problemlerin çoğunun çözümünü gerçekleştirebilmektedir. Kartal cep telefonu tamiri denince akla gelen tamircilerden birisi Cep Hastanesi adresimiz web sitemizde bize ulaşın kısmında mevcuttur.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Kartal Cep Telefonu Tamiri
Kartal Cep Telefonu Tamiri
5 (100%) 3 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir