s6 edge ekran değişimi fiyatı en ucuz

S6 Edge Ekran Fiyatı En Ucuz

S6 Edge Ekran Fiyatı En Ucuz , Ön cam + dokunmatik ekran + iç ekran + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz asla silinmeyecek. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı ekran garanti kartı ile birlikte geliyor.

Bu şekilde, garanti süresi boyunca karşılaşılan teknik sorunlar, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür. ” Samsung Galaxy S6 Edge ekran değiştirme ” süresi 45 dakikadır eğer teknik servisimize gelirseniz, 3 günlük ücretsiz nakliye hizmeti 3 (üç) iş gününden yararlanır.

Samsung Galaxy S6 Edge Orijinal Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi profesyönel ekipman ve yurtdışın’dan özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön cam’ı kolayca söküyoruz. Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir.Stoklarımızda bulunan orjinal ” GORİLLA GLASS ” Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.

samsung s6 edge ekran değişimi

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz. Ortalama 2 saat süren Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi işlemi sonrası telefonu’nuz dokunmatik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.


Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis ekran garantisi ile birlikte 850 TL‘dir. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal Samsung Galaxy S6 Edge ekranı kullanılmaktadır.

 

Ayrıca Bkz. “S6 Edge Orijinal Ekran Değişimi”

Servisimizde kesinlikle sadece ön cam değişimi yapılmaz. Orjinal ürün kullanılır. Ön cam değişimlerinde takılan cam kısa bir süre içerisinde ekrandan ayrılmakta ve cihaza geri dönüşü olmayan hasarlar vermektedir.


Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi

S6 Edge Ekran Değişimi ürün sayfamızı ziyaret ederek tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde çekilen ekran ve diğer parça değişimi videoları Cep Hastanesi resmi Youtube Kanalı‘mıza yüklenmektedir.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; S6 Edge Ekran Fiyatı En Ucuz s6 edge ekran sahibinden, s6 edge ekran değişimi, samsung galaxy s6 edge cam değişimi fiyatı, s6 edge ekran aliexpress, s6 edge fiyat, s6 edge batarya, s6 edge ekran koruyucu, samsung edge ekran değişimi


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

S6 Edge Ekran Fiyatı En Ucuz
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir