Samsung Cep Telefonu Servisi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Samsung Cep Telefonu Servisi Hakkında

Samsung Cep Telefonu Servisi Özellikle gerek fiyatları gerekse de teknik özellikleri sayesinde fiyat ve kaliteyi karşılamasından dolayı oldukça önemli bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Ancak her cihazda olduğu gibi bu cihazlarda da arızalar mevcut şekilde ortaya çıkabilmektedir.


Samsung Cep Telefonu Servisi

Samsung cep telefonları son dönemlerde oldukça rövaşta olan ve oldukça tercih edilen cep telefonlarındandır. Bu durumlarda Samsung cep telefonu servisleri devreye girerek müşterilere muhteşem hizmetler sunmaktadırlar. Samsung cep telefonu servisi Türkiye’de oldukça geniş bir servis ağına sahiptir. Diğer markalardaki cep telefonu servislerinden daha fazla servis ağı bulunduğundan hizmet alabilme konusunda sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz


Samsung Cep Telefonu Servis Hizmetleri Merkezi

Başarı Teknik Servis

Başarı teknik servis bir çok cep telefonu markasına yetkili teknik servisliği yaptığı gibi Samsung cep telefonu servis hizmeti de vermektedir. Samsung cep telefonu servis hizmetlerine baktığımızda orijinal yedek parça temini ve cihazlara takılması, cep telefonu içindeki bilgilerin yedeklemesi yapılması, cihaz içerisinde virüslerin temizlenmesi, programların yüklenmesi, çeşitli teknik arızaların giderilmesi ve daha bir çok teknik ihtiyacının giderilmesi gibi hizmetleri vermektedir. En kısa zamanda en güvenilir şekilde hizmet veren merkez müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Bütün işlemleri garantili bir şekilde yapmaktadır. Cep telefonunda oluşan garanti kapsamı dışındaki arızaları da uygun fiyat garantisiyle yerine getirmektedir. Başarı teknik servisinin İstanbul, Ankara, Samsun, Diyarbakır, İzmir, Adana’da şubeleri bulunmaktadır.

Samsung ekran cam değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


KVK Yetkili Teknik Servis

KVK teknik servis cep telefonu sektörünün bakım ve teknik servis hizmetleri konusunda Türkiye’de önde gelen firmaların başında gelmektedir. KVK teknik servis ile her türlü mobil cep telefonu arızalarınızı giderebilirsiniz. Samsung cep telefonu servis Uzman teknik servis elemanlarıyla güvenilir ve hızlı bir hizmet vermektedir. Bütün bunları yaparken de garanti ve anlaşma yaparak hizmet vermektedir. Yedek parça hizmeti de veren merkez parça değişimi yapmaktadır. İstanbul’da 4 adet şubesi bulunan yetkili servis 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca bir çağrı merkezi bulunan merkeze her an ulaşarak istediğiniz teknik bilgiyi alabilirisiniz. İstanbul’da bulunan şubeler ise Bakırköy Samsung, Göztepe Samsung, Kartal Samsung, Kartal GH Samsung şubeleri sizlere her an güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Samsung Cep Telefonu Servisi Hakkında
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir