Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı

Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı durumlarında ön camının, dış yüzeyin, dokunmatik alanının  ve iç ekranının komple parça değişimi yapılması gerekir. Bu işlemlerin alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından, statikten elektrikten tamamen arındırılmış olması gerekir.

Özenle sterilize edilmiş ve 7 /24 güvenlik kameraları denetimi altındaki teknik odalarda gerçekleştirilmeleri gerekir. Bir diğer önemli hususta ekranı kırılan, camı çatlayan Samsung Galaxy S8 telefonun yenisi ile değiştirilen parçalarının kesinlikle orjinal olmalarına dikkat edilmesidir.

Yan ya da sahte parça olarak adlandırılan malzemeler akıllı telefonunuza kalıcı hasarlar verebilmekte hatta kısa sürede telefonunuzu kaybetmenize neden olmaktadırlar.

Samsung Galaxy S8 parça değişimleriniz teknik servise bizzat yapacağınız başvurularda 30 dakika içinde size teslim edilir. Ücretsiz kargo gönderim hizmeti almayı tercih ettiğinizde 3 (üç) iş günü içerisinde adresinize ulaştırılır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Şarj Olmuyor Sorunu

Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı

Samsung Galaxy S8 ekran degisimi fiyatı 3 ay süreli teknik servisten imzalı ve kaşeli garanti kartı ile birlikte 1400 TL olarak belirlenmiştir. Size verilen garanti kartı sayesinde (kullanıcı tarafından hatalardan kaynaklanmayan) telefonunuzla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmadan teknik servis desteğinden yararlanabilirsiniz. Bu konuda temkinli davranmanız gereken tek nokta size verilen garanti kartını unutmayacağınız bir yere koymak olacaktır.

Samsung Galaxy S8.Jpg

Ekran değişimi sonrasında Samsung Galaxy S8 ekranı kırıldı, camı çatladı telefonumun içindeki bilgiler silinir mi ?

Hayır, ekran değişimi sırasında ve sonrasında telefonunuzda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmezler. Telefonunuzun performansında olumlu anlamda değişiklikler gözlemlersiniz.

Ekranı yenilenen telefonunuz ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve dokunmatik hızı ile ilk aldığınız dünkü çevikliğine ve göz dolduran performansına tekrar kavuşur. Aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız ya da tereddüt yaşadığınızı bildirirseniz ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar test edebilir, ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz. Ekran değişimi için ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Samsung-Galaxy-S8-

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Samsung S8 Plus Arka Kapak Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.