Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Samsung Tamir
  3. Samsung Kamera Camı Değişimi

Samsung Kamera Camı Değişimi

Samsung Kamera Camı Değişimi , Samsung cam kırılması ilginç bir durum oluşturur. Soğuk bir zam sıcak değişikliği ile Samsung kamera kırık olduğunu iddia eden bir kullanıcı sadece SAMSUNG tarafından reddedildi ama aynı zamanda onun cihazın tam bir değişiklik ile karşı karşıya değildi.

Samsung Kamera Camı Tamiri

Samsung arka kamera değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal 12 MP kamera kullanılır.
  2. Arka kamera değişimi sonrası fotoğraf ve video çekim kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  3. Yapılan işlemler sırasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı arka kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Bu, müşteriye karşı 549 dolarlık büyük bir ücret. Amiral gemisi, çoğu telefondan daha yüksek bir fiyattır. Birçok Samsung , kamera camı şasiye gömülüdür. Bu nedenle, kamera camının değiştirilmesi genellikle telefonun değiştirilmesi veya kasanın değiştirilmesi ile çözülür.

Samsung Arka Kamera Cami Değişimi

Yeni nesil Samsung kameraları, sıradan cam yerine Samsung’un Safir cam teknolojisini kullanıyor. Bu şekilde çizilmelere ve çatlaklara karşı daha dayanıklıdırlar. Bununla birlikte, kamera camının arka asfaltına düşen bir Samsung için Hasar görmemesi pek olası değildir.

Cep Hastanesi Samsung kamera cam değiştirilmesi için sadece orijinal parçaları kullanır. Samsung lens camı değişimi 30 dakika kadar kısa sürede tamamlanır.