Samsung Şarj Soketi Garantiye Girer Mi?
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 415 Görüntülenme

Samsung Şarj Soketi Garantiye Girer Mi?

Samsung Şarj Soketi Garantiye Girer Mi? Samsung şarj soketi bazı durumlarda kırılabilir veya çalışmayabilir. Samsung marka akıllı telefonlar veya tabletler için üretilen şarj soketlerinin zamanla yıpranması mümkündür. Böyle bir durumda, kullanıcılar şarj soketinin onarım veya Değiştirme için garanti koşullarını karşılayıp karşılamadığını kontrol etmelidir.

Bu sadece akıllı telefonlar ile sınırlı değildir, Samsung tabletinin şarj soketi için de mümkündür. Bununla birlikte, özellikle kullanıcı hatası durumunda, şarj soketlerinin garanti kapsamında olmadığı bilinmelidir.

Samsung Şarj Soketi Değişimi Garanti Kapsamına Girer Mi?

Samsung Şarj Soketi Garantiye Girer Mi? Samsung garanti uygulamalarından şarj soketinin durumu için garanti kapsamını belirlemek mümkündür. Buna göre, kullanıcı hatası nedeniyle düşme veya bozulma durumunda soketleri şarj etmek için herhangi bir garanti ayrıcalığı sunulmaz.

Bununla birlikte, yeni satın alınan bir şarj soketinde bozulma veya aşınma gibi durumlarda garantinin çalışması mümkün olacaktır. Samsung şarj soketi arızası gibi durumlarda, şarj cihazı önce dikkatlice incelenmelidir.

Şarj cihazının kırılması veya çizilmesi durumunda, değiştirme veya onarım garanti kapsamında değildir. Ancak, yeni satın alınan bir Samsung Cihazının şarj soketi hasar görürse, garanti işlemi işe yarayabilir. Bu süreçte, soketi yenilemek ve tamamen yeni bir sokete sahip olmak da mümkündür.

Samsung Şarj Soketi Değişimi

Samsung şarj soketi için garanti yoksa, cihazın sahipleri bir ücret karşılığında değiştirme yapmak zorunda kalacaklar. Şarj soketinde herhangi bir bozulma veya temas olmaması durumunda yeni bir şarj soketi satın almanız önerilir.

iPhone 11 Ekran Değişimi

Cep Hastanesi firması, Samsung akıllı telefon kullanıcılarına şarj soketinin yenilenmesi konusunda da hizmet veriyor. Şirketimiz, her zaman orijinal yedek parçalar ve şarj soketleri ile hizmet veren bir şirkettir.

Bu nedenle Cep Hastanesi firmasından satın alacağınız yeni şarj soketi A sınıf kalitesine tabidir. Bu şekilde, akıllı telefonunuzun veya tabletinizin daha sorunsuz bir şekilde şarj edilmesi de garanti edilir.

İlginizi Çekebilir: Samsung Şarj Soketi Değişimi

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 Ay garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir