Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor

Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor

Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor

Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor ; Son zamanlarda, xiaomi ses tuşu çalışmıyor gibi sorunlarla sık sık karşılaşılıyor. Tüm akıllı telefon modellerine baktığımızda, ses açma ve kapama tuşlarının sık kullanılan tuşlar arasında olduğu söylenebilir. Böyle sık kullanılan bir anahtarın zamanla deforme olması ve eski işlevini kaybetmesi oldukça olasıdır.

Özellikle Xiaomi Redim Note 9 Pro gibi modellerde, zaman içinde ses tuşunun bozulması söz konusu olabilir. Xiaomi ses anahtarının çalışmadığı sorusunu önlemek için, bu alanda uzman olan şirketlerden ve teknik servislerden destek alınabilir. Cep Hastanesi aynı zamanda Xiaomi’nin tüm akıllı cihazları için parça değiştirme ve onarım hizmetleri sunan bir şirkettir.

Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor Problemi

Ses açma tuşu çalışmıyor gibi bir problem ile karşılaşılması hiç de imkansız bir durum değildir. Akıllı cihazlarda en sık kullanılan tuşların başında gelen ses açıp kapatma tuşları, zamanla bozulabilir. Bunun yanı sıra telefonun yüksek bir mesafeden düşmesi ya da darbe alması da ses açma tuşlarının bozulmasına olanak sağlayan durumlar arasındadır.

[irp posts=”20118″]

Xiaomi ses tuşu çalışmıyor sorunu için de uzman kişilerden destek alınması tavsiye edilmektedir. Xiaomi teknik servisleri de özellikle de kullanıcı hatası olan durumlarda ne yazık ki ücretsiz hizmet sunmamaktadır. Bu yüzden hem kaliteli hem de ekonomik olan alternatiflere yönelmek mantıklı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Şarj Soketi Sorunu Nedenleri

Xiaomi Ses Tuşları Değişimi ve Tamiri

Xiaomi ses tuşu gibi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda, önce sorunun nedenlerine odaklanmak yararlı olacaktır. Mümkünse, anahtarlar tamir edilebilir. Bununla birlikte, böyle bir durumda, ses açma / kapama tuşunun değiştirilmesi en mantıklı ve kalıcı çözümler arasında gösterilir. Bunun için Cep Hastanesi firması gibi uzman şirketlerden yardım almanız önerilir.

Cep Hastanesi firması, tüm Xiaomi cihazları için parça değiştirme ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler, ses anahtarının değiştirilmesini veya onarılmasını içerir. Buna göre, ses tuşu %100 orijinal parçalar olan yedek parçalarla değiştirilebilir. Bu nedenle, sorunu kökten çözülecektir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler; xiaomi ses açma tuşu çalışmıyor , xiaomi ses kısma tuşu çalışmıyor , xiaomi ses tuşu basılı tutunca çalışmıyor , xiaomi ses açma , xiaomi ses çıkmıyor , xiaomi ses ayarları , xiaomi ses gelmiyor , xiaomi ses açma kapama tuşu çalışmıyor , telefonun ses tuşu çalışmıyor , xiaomi mi 6 ses tuşu.