Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum / 391 Görüntülenme

Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor

Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor ; Son zamanlarda, xiaomi ses tuşu çalışmıyor gibi sorunlarla sık sık karşılaşılıyor. Tüm akıllı telefon modellerine baktığımızda, ses açma ve kapama tuşlarının sık kullanılan tuşlar arasında olduğu söylenebilir. Böyle sık kullanılan bir anahtarın zamanla deforme olması ve eski işlevini kaybetmesi oldukça olasıdır.

Özellikle Xiaomi Redmi Note 9 Pro gibi modellerde, zaman içinde ses tuşunun bozulması söz konusu olabilir. Xiaomi ses anahtarının çalışmadığı sorusunu önlemek için, bu alanda uzman olan şirketlerden ve teknik servislerden destek alınabilir. Cep Hastanesi aynı zamanda Xiaomi’nin tüm akıllı cihazları için parça değiştirme ve onarım hizmetleri sunan bir şirkettir.

Xiaomi Ses Tuşu Çalışmıyor Problemi

Ses açma tuşu çalışmıyor gibi bir problem ile karşılaşılması hiç de imkansız bir durum değildir. Akıllı cihazlarda en sık kullanılan tuşların başında gelen ses açıp kapatma tuşları, zamanla bozulabilir. Bunun yanı sıra telefonun yüksek bir mesafeden düşmesi ya da darbe alması da ses açma tuşlarının bozulmasına olanak sağlayan durumlar arasındadır.

iPhone 11 Ekran Değişimi

Xiaomi ses tuşu çalışmıyor sorunu için de uzman kişilerden destek alınması tavsiye edilmektedir. Xiaomi teknik servisleri de özellikle de kullanıcı hatası olan durumlarda ne yazık ki ücretsiz hizmet sunmamaktadır. Bu yüzden hem kaliteli hem de ekonomik olan alternatiflere yönelmek mantıklı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Kasa Değişimi

Xiaomi Ses Tuşları Değişimi ve Tamiri

Xiaomi ses tuşu gibi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda, önce sorunun nedenlerine odaklanmak yararlı olacaktır. Mümkünse, anahtarlar tamir edilebilir. Bununla birlikte, böyle bir durumda, ses açma / kapama tuşunun değiştirilmesi en mantıklı ve kalıcı çözümler arasında gösterilir. Bunun için Cep Hastanesi firması gibi uzman şirketlerden yardım almanız önerilir.

Cep Hastanesi firması, tüm Xiaomi cihazları için parça değiştirme ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler, ses anahtarının değiştirilmesini veya onarılmasını içerir. Buna göre, ses tuşu %100 orijinal parçalar olan yedek parçalarla değiştirilebilir. Bu nedenle, sorunu kökten çözülecektir.

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir