Samsung Tabletlere Format Nasıl Atılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 3 Yorum / 6042 Görüntülenme

Samsung Tabletlere Format Nasıl Atılır

Samsung Tabletlere Format Nasıl Atılır , Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil hafızadaki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Galaxy Tab Tablet, Android işletim sistemine sahip bir cihazdır. Bilindiği gibi, Android işletim sisteminde uygulama hataları sıklıkla görülür. Bu tür hataları düzeltmek için, uygulama genellikle yeniden kurur, ancak bu işe yaramazsa, tableti sıfırlamanız gerekir. Ayrıca , unutulmuş şifrelerin ve kalıpların kilidini açmak için tableti sıfırlamanız, yani  biçimlendirmeniz gerekir.

Samsung Tabletlere Format Nasıl Atılır

Biçimlendirme, tabletteki tüm kişisel bilgileri ve verileri siler. Menüye erişebiliyorsanız, önemli bilgilerinizin bir yedeğini alın. Format işlemine başlamadan önce Pil şarj seviyesinin %25’in üzerinde olduğundan emin olun.

Menüye erişebildiğinizde tableti ayarlardan sıfırlayabilirsiniz. fabrika ayarlarına sıfırlama adı verilen bu seçenek, format işlemi ile aynıdır. Tableti Menü-Ayarlar-Yedekleme ve sıfırlama-fabrika ayarlarına giderek biçimlendirebilirsiniz. Tablet kendini yeniden başlatır ve silme işlemini gerçekleştirir.

Bu 10 dakikaya kadar sürebilir, lütfen işlemin bitmesini bekleyin. Tablet açıldığında, kurulum ve devam edebilirsiniz.
İkinci yöntem, menüye erişemediğinizde kullanılabilir; bu, ekran parolası veya desen kilidi nedeniyle tableti kullanamayacağınız anlamına gelir. Bu yöntem için tabletin tuşlarını kullanacağız. süreçler sırasıyla;

Android için En İyi Virüs Temizleme Programı

Samsung Tabletlere Format Nasıl Atılır Resimli Anlatım

 1. Orta tuş ,ses yükseltme ve cihaz açma tuşlarına uzun süre basın. Karşımıza menü gelecektir. Menüde wipe data/factory reset seçeneğini seçiyoruz.samsung tablet format atma
 2. Hata yapmamızı önlemek için onlarca No seçeneğinin arasında Yes seçeneği eklemişler. Ses yükseltme alçaltma tuşlarını kullanarak Yes üzerine geliyoruz ve açma kapama tuşuna basıyoruz.samsung tablet virüs kaptı format atma
 3. Bizi bekletecek adımlar yukarıdaki gibi sıralanıyor. Tabletin sağlık durumuna göre işlem süresi değişebilir.samsung format atma tablet

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Samsung Tabletlere Format Nasıl Atılır samsung tablet format atmadan şifre kırma, samsung tablet format atma programı, samsung tablet format atma şifresi, samsung tab format atma, samsung tab format atmak, samsung tablete format atma programı indir, samsung tablet e format atma, samsung a6 tablet format atma, samsung t210 tablet format atma, samsung tablet format atma tuşları, samsung tablet format atma nasıl olur, samsung android tablet format atma, samsung tab a format atma, samsung tab a6 tablet format atma, samsung ce0168 tablet format atma, samsung tab e format atma, samsung galaxy tablet format atma, samsung galaxy tab format atma, samsung galaxy tab format atmak, samsung galaxy a6 tablet format atma, samsung galaxy 10.1 tablet format atma, samsung galaxy tab 3 tablet format atma.

3 Yorum

 • escape here

  konu eski olabilir ama google arama ile gelen arkadaşlara belki faydası olur. ben bu video ile çözdüm. size de yol gösterir belki.
  https://www.youtube.com/watch?v=tT4EvMsHHSY
  SAMSUNG GALAXY TAB A T290 T517 T297 T510 Modelleri Formatlama, Resetleme, Recovery Nasıl yapılır?

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; BU MODELLERE YAZILIM ATAMIYORUZ MALESEF EFENDİM

 • Seydo

  Samsung A8 tabletime resetliyorum maalesef tablet kendini resetlemiyor aynı zamanda formatlanmıyor. bu tablete nasıl format atabilirim aydınlatıcı bilgi verirseniz sevinirim.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir