Samsung Telefonumun Ekranı Kırıldı

Samsung Telefonumun Ekranı Kırıldı

Samsung Telefonumun Ekranı Kırıldı ,Telefon ekranım bozuldu şimdi uzman ve deneyimli Cep Hastanesi teknisyenlerimizle yaptığımız görüşmelerden sonra bu makaleyi ayrıntılı olarak okumanızı öneririz.

Samsung Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım ?

Dikkat etmeniz gereken ilk şey budur. Telefon ekranınız kırılırsa, dokunmatik ekran sorunsuz çalışır, iç ekranda kırılma / çatlama yoktur ve cihazınızın markasına göre yalnızca ön cam değiştirilebilir. SAMSUNG akıllı telefonlarda sadece ön cam değişikliğinin yapılabileceğini belirtmek isteriz. Diğer marka cihazlarda, tam bir tek parça ekran, yani dahili ekran + ön cam + Dokunmatik panel + harici panel / çerçeve, orijinal ekran ile değiştirilmelidir. Şimdi sormak için gidiyoruz, bir ön cam yerine yararı ne olurdu? Bir örnekle açıklayalım. Samsung Galaxy S4 ekranınız bozuldu ve yukarıda belirtilen tüm gereksinimleri karşıladı.

 

Ayrıca Bkz. “Samsung Ekran Tamiri İçin Tıklayınız.”

Daha sonra sadece ön cam değişimi yeterlidir ve ön cam değişiminin fiyatları için tıklayınız. Bununla birlikte, telefonunuzun bir resmi yoksa, bazı veya tüm ekranların yazdırılmadığı veya iç ekranda bir mola varsa ve maliyet için tıklayınız. Tam bir tek parça ekran değişikliği yapmak gerekir. Şimdi ikinci önemli konu. Telefonunuzu satın aldığınızda kaskınız açık mıydı? Cihazınız bir kask varsa, ÜCRETSİZ bir ekran değişimi olabilir. Bu nedenle, cihazınız bir Kasko varsa, Kasko firmanızın sözleşmesini okumanızı ve ardından sigorta şirketinize başvurmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sigorta sözleşmesindeki ekran kırılırsa garanti kapsamındadır, ücretsiz bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Samsung Telefonumun Ekranı Kırıldı samsung telefon ekranım kırıldı, samsung s3 ekranım kırıldı, samsung j7 prime ekranım kırıldı, samsung galaxy j7 ekranım kırıldı, samsung ekranım kirildi, samsung ekranı kırıldı bilgileri nasıl alırım, samsung ekranı kırıldı içindekileri nasıl alabilirim, samsung tablet ekranı kırıldı fiyat, samsung telefon ekranı kırıldı fotoğrafları nasıl alırım, samsung telefon ekranı kırıldı fiyat, samsung telefon ekranı kırıldı garantiye girer mi, samsung tv ekranı kırıldı garantiye girer mi, samsung telefonun ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım, samsung telefonun ekranı kırıldı içindekileri nasıl alabilirim, samsung ekranı kırılan veri kurtarma, samsung telefon ekranı kırıldı numaraları nasıl alırım, samsung s3 ekranı kırıldı ne kadar, samsung televizyon ekranı kırıldı ne kadara yapılır, samsung telefonun ekranı kırıldı ne kadara yapılır, samsung s4 ekranı kırıldı ne kadar, samsung s3 mini ekranı kırıldı ne kadar, samsung galaxy s3 ekranı kırıldı ne kadara yapılır,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Samsung Telefonumun Ekranı Kırıldı
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir