Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Samsung
  3. Samsung Galaxy Z Flip 3 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ekran Değişimi

Samsung Z Flip 3 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ekran Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte. batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak 2 gün içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 1 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Fiyat: $420

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ekran Değişimi teknik servisimizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz.

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ekran Değişimi Fiyatları – Şubat Ayı

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ön Cam DeğişimSorunuz
Samsung Galaxy Z Flip 3 Orijinal Ekran DeğişimSorunuz
Samsung Galaxy Z Flip 3 Arka Cam Kapak DeğişimSorunuz
Samsung Galaxy Z Flip 3 Batarya DeğişimSorunuz

Samsung ekran değişimi kaç TL 2023?

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ekran Değişimi için ön camı çatlayan yahut kırılan telefonunuzu şubemize getirerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman personeli ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük motivasyonlarımızdan biridir. Bakım, onarım ve parça değişimi hizmeti sunan firmamız on iki senedir sizlerle çözüm geliştirmektedir. Değişim esnasında kullanılan cihaz parçaları en kaliteli parçalardır.

Arızalı telefon onarımı, müşterinin onayı alındıktan sonra yapılır. Uygun fiyata kaliteli ve hızlı hizmet sunan firmamız müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Değişiklik sırasında kullanılan parçanın 3 aylık garantisi vardır.

Şubemiz İstanbul Pendik’te yer almıştır. Hasarlı olan cihazı elden şubeye getirebileceğiniz şeklinde arzu ederseniz ücretsiz olarak PTT Kargo vasıtasıyla da ulaştırabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin birçok ilinden aygıt ulaştırmanız mümkün olmaktadır.

Iletisim Bilgileri

Ön camı çatlayan ya da kırılan Galaxy Z Flip 3 Ekranı cihazınızın yalnızca ziyan olan parçası onarılır. Bu sayede maliyet düşürülür. Kısa süre içinde başarıyla onarımı gerçekleşir ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılır. Aygıtı şubeden alabileceğiniz şeklinde ücretsiz kargo hizmeti ile de alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip 3 kırık olan ekran değişimi için uygulanan değişimler kayıt altına alınır. Bu süreçten itibaren güvence süresi de başlar. Cihazın arızası tespit edildikten sonrasında yapılması gereken işlemler müşteriye aktarılır ve tasdiki alınır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler; Galaxy Z Flip 3 kaç TL?, Samsung ekran değişimi kaç TL 2023?, Ekran değişimi kaç TL Samsung Galaxy?, Samsung Z Flip 3 kaç kez katlanır?, Samsung Galaxy Z Flip 3 suya dayanıklı mı?, Samsung Z Flip 3 kaç yılında çıktı?, Z Flip 3 şarjı ne kadar gidiyor?, Z Flip 3 Kablosuz şarj özelliği var mı?, Samsung Z Flip 4 bozulur mu?, Z Flip 3 çift sim kartlı mı?, Samsung Z Flip 5 kaç TL?, Z Flip 3 kapak ekranı kaç inç?, Samsung Z Flip kırılır mı?, Z Flip 3 kapak ekranı kaç hz?, Z Flip 3 ram kaç?