Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Cep Hastanesi Pendik
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır

Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Bu konuda uzman olan teknik servisimizden yararlanmanız gerekmektedir. Telefon açıldıktan sonra, her parçanın doğru şekilde yerleştirilip, bağlantılarının kurulması gerekmektedir. Bu konuda uzman teknik servisimizden yararlanabilirsiniz.


Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır 

Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Gündelik hayatta herhangi bir nedenden dolayı telefon ekranında çizik, çatlak gibi kötü görüntüye neden olabilecek kazalar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda öncelikle telefonunuzun modeline göre, ekran değişimi yapılacağının bilincinde olmak gerekmektedir. Her telefon ve modelin kendi ekran açma özelliği bulunmaktadır. Kimisi özel vidalarla, bağlantı kurulmuş olurken kimisi de vakumla açılmasını gerektiren, özel yapıştırıcılarla yapıştırılmış olmaktadır.  Her telefonun kendine ait açma ve kapama ekran farklılıkları bulunmaktadır. Özellikle vidayla sağlamlaştırılan telefonlar, teknik servislerde bulunan aletlerle kolayca açabilmektedir. Tutkalla yapıştırılmış olan telefonlarda teknik servislerde vakumlu cihazlar kullanılarak, sorun çözülmeye çalışılmaktadır. 


Telefonunuzun Ekran Değişiminde Orijinal Parçalar Kullanıyoruz

Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Özellikle telefon ekranının değişmesi konusunda, uzman teknik servislerden yararlanılması önemli bir konudur. Bu şekilde servisten destek alınan telefonlar, garanti kapsamından yararlanabilmektedir. Aksi takdirde, kendiniz ekran değiştirmeye çalışırsanız, telefona veya parçalara zarar vererek, telefonunuzun garanti kapsamına girmesini engelleyebilirsiniz. Teknik servis tarafından telefon ekran değişimi yapılırken, telefonun model ve özelliğine göre dikkatlice açılarak, tüm parçalar yerinden oynatılmadan, ekran değişimi sağlanmaktadır. Ayrıca değişim sırasında oluşabilecek ufak kazalara karşı, teknik onarım parçaları ve yedekleri mutlaka bulunmaktadır. Teknik servisimiz, orijinal telefon parçalarını kullanarak, kaliteli hizmet vermektedir. Telefonunuzun uzun süre dayanıklılık göstermesi için orijinal parçaların kullanımı önemlidir. Bu konuda hassasiyet gösteren servisimiz, telefonunuza gereken en iyi uygulama hizmetini sağlamaktadır.

Cep telefonu ekran cam değişimleri için tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Telefon Ekranı Değiştirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Akıllı telefonunuzun üst camında çizik veya kırılma olduğu zaman, sadece cam değişimi yeterli olmamaktadır. Dokunmatik ekran ve üst cam birlikte üretildiği için, eğer telefon ekranı değiştirmek isterseniz, her iki parçanın da değişmesi gerekmektedir. Herhangi bir vidalı telefonun ekran değişimi nasıl yapılır, örnek verecek olursak, özel vida açacakları ile vidalar gevşetilerek açıldıktan sonra, ekran değişimi yapılarak, tüm parçaların aynı sırada ve hizada yerleştirilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir.  Küçük çok zayıf kablolar ve silikonla yapıştırılmış hassas kısımlara dikkat edilerek, ekran değişimi sağlanmaktadır. Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Silikonla yapıştırılmış kısımlar, su bazlı olduğundan dolayı, zamanla dayanıklılığını yitirmektedir. Ayrı oran ve güçte yapıştırmak biraz zor olabilmektedir. Hızlı ve kaliteli hizmet veren teknik servisimiz, telefonunuzu çalışır vaziyette size teslim etmektedir. Her telefonun açma şekli farklılık göstermektedir. Fakat yapılan işlem hepsinde aynıdır.Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Parçalar yerinden oynatılmadan dikkatlice değişim yapılmaktadır.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir