Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor, Akıllı telefonunuzun hoparlörden ses gelmemesinin iki nedeni vardır. İlk olarak, toz, kir, elbise pamuğu ve hoparlör deliklerini tıkayan benzer parçacıklar donanım sorunlarıdır.

Donanım sorunları, cihazın etkisi nedeniyle hoparlör soketinin kırılması / Çatlaması, sıvı teması veya nemi nedeniyle hoparlör soketi oksidasyonu nedeniyle oluşur.

Cep telefonu hoparlör cızırtılı sorunu çoğu cihazda olabilir. Hoparlör gürültüsü yalnızca bir çağrı sırasında oluşursa müdahale edebilir. Bununla birlikte, müzik dinlerken hoparlör cızırtılı, genel bir sorun var. Hoparlördeki cızırtılı bir süre sonra arttığından, çok daha rahatsız edici olabilir. Öncetelefonunuza yüklediğiniz uygulamaları kontrol edin.

Özellikle, ekolayzır Uygulamaları Telefon hoparlörünün aşırı ısınmasına neden olabilir, bu nedenle bir süre sonra sıkılabilir. Böyle bir uygulamayı yükledikten sonra, telefon büyümeye başlarsa, uygulamayı kaldırın ve tekrar deneyin.Telefonun hoparlör kısmında tozlama, tıkanma veya tıkanma yapılabilir. Hoparlör parçasını bir kompresör yardımıyla temizleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme

Samsung Hopörler Sorunu
Samsung Hoparlör Sorunu

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Yani ses iyileştirmeler göreceksiniz.Bu sorun genellikle donanımdır, bu nedenle telefonunuzun garantisi devam ederse, önce servise götürmeye çalışmalısınız.Son olarak, bazı ekran koruyucular hoparlörü kapatabilir, bu yüzden sanki bir çizik yapıyormuşsunuz gibi gelebilir. Bu durumda, ekran koruyucuyu kaldırmanın ve tekrar denemenin faydalı olduğunu düşünüyoruz.

Hoparlör Soketi Değişim Fiyatları

Hoparlör soketi değişim fiyatları şu anda kullanmakta olduğunuz cihaz modeli ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda iPhone cihazlarının hoparlör değişimi fiyatları sizlere paylaşılmıştır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; telefon hoparlör cızırtı sorunu çözümü, samsung telefon hoparlör sorunu, casper telefon hoparlör sorunu, android telefon hoparlör sorunu, akıllı telefon hoparlör sorunu, lg telefon hoparlör sorunu, lenovo telefon hoparlör sorunu, asus telefon hoparlör sorunu, iphone 6 telefon hoparlör sorunu, iphone hoparlör sorunu, telefon ses gelmiyor gitmiyor, telefon ses gelmiyor iphone, telefonda ses gelmiyor kulaklık işareti çıkıyor