Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor, Akıllı telefonunuzun hoparlörden ses gelmemesinin iki nedeni vardır. İlk olarak, toz, kir, elbise pamuğu ve hoparlör deliklerini tıkayan benzer parçacıklar donanım sorunlarıdır. Donanım sorunları, cihazın etkisi nedeniyle hoparlör soketinin kırılması / Çatlaması, sıvı teması veya nemi nedeniyle hoparlör soketi oksidasyonu nedeniyle oluşur.


Cep telefonu hoparlör cızırtılı sorunu çoğu cihazda olabilir. Hoparlör gürültüsü yalnızca bir çağrı sırasında oluşursa müdahale edebilir. Bununla birlikte, müzik dinlerken hoparlör cızırtılı, genel bir sorun var. Hoparlördeki cızırtılı bir süre sonra arttığından, çok daha rahatsız edici olabilir. Öncetelefonunuza yüklediğiniz uygulamaları kontrol edin.
samsung hopörler sorunu
samsung hoparlör sorunu

Özellikle, ekolayzır Uygulamaları Telefon hoparlörünün aşırı ısınmasına neden olabilir, bu nedenle bir süre sonra sıkılabilir. Böyle bir uygulamayı yükledikten sonra, telefon büyümeye başlarsa, uygulamayı kaldırın ve tekrar deneyin.Telefonun hoparlör kısmında tozlama, tıkanma veya tıkanma yapılabilir. Hoparlör parçasını bir kompresör yardımıyla temizleyebilirsiniz.
samsung hopörler sorunu
samsung hoparlör sorunu

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Yani ses iyileştirmeler göreceksiniz.Bu sorun genellikle donanımdır, bu nedenle telefonunuzun garantisi devam ederse, önce servise götürmeye çalışmalısınız.Son olarak, bazı ekran koruyucular hoparlörü kapatabilir, bu yüzden sanki bir çizik yapıyormuşsunuz gibi gelebilir. Bu durumda, ekran koruyucuyu kaldırmanın ve tekrar denemenin faydalı olduğunu düşünüyoruz.

iPhone Karşı Tarafın Sesi Bozuk Geliyor Tamiri

Hoparlör Soketi Değişim Fiyatları

Hoparlör soketi değişim fiyatları şu anda kullanmakta olduğunuz cihaz modeli ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda iPhone cihazlarının hoparlör değişimi fiyatları sizlere paylaşılmıştır.
Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; telefon hoparlör cızırtı sorunu çözümü, samsung telefon hoparlör sorunu, casper telefon hoparlör sorunu, android telefon hoparlör sorunu, akıllı telefon hoparlör sorunu, lg telefon hoparlör sorunu, lenovo telefon hoparlör sorunu, asus telefon hoparlör sorunu, iphone 6 telefon hoparlör sorunu, iphone hoparlör sorunu, telefon ses gelmiyor gitmiyor, telefon ses gelmiyor iphone, telefonda ses gelmiyor kulaklık işareti çıkıyor, zil sesi gelmiyor, telefon arama sesi gelmiyor, telefon mesaj sesi gelmiyor, telefon medya sesi gelmiyor, telefon çalma sesi gelmiyor, telefonda ses gidiyor ama gelmiyor, telefon bildirim sesi gelmiyor, cep telefonu ses gelmiyor, cep telefonu ahize ses gelmiyor, cep telefonu kulaklıktan ses gelmiyor, cep telefonu karşıdan ses gelmiyor, cep telefonu hoparlöründen ses gelmiyor, telefon ararken dıt sesi gelmiyor, arama yaparken ses gelmiyor ıphone, iphone ses gelmiyor, iphone ahizeden ses gelmiyor, iphone kulaklıktan ses gelmiyor, iphone 4s ses gelmiyor.

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir