Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Telefonun Flash Kapanmıyor Sorunu

Telefonun Flash Kapanmıyor Sorunu

Telefon Flashı Kapanmıyor Sorunu Kapak

Telefonun Flash Kapanmıyor Sorunu, Dünya çapında satmaya başlayacak olan Galaxy S6 serisi bugüne kadar 2015’in en etkileyici telefonları olacak. Son olarak, Samsung yeni amiral gemisi telefonlarının rekor bir satışını gerçekleştirdi. Galaxy S6 kenarın da bir stok problemi olabileceğini belirten bir açıklama duyurdu.

Samsung S6 Flash Kapanmama Sorunu

Telefonun Flash Kapanmıyor Sorunu, Samsung’un tüm dikkat dolu telefonları yarından itibaren satışa sunuluyor, ancak ABD’de ön sipariş veren bazı insanlar telefonlarına erken ulaştı. Telefon ulaştığında ilk sorun geldi. Kullanıcıların dediği gibi, Telefonun Flash Kapanmıyor Sorunu Galaxy S6’nın LED flaşı her zaman açık ve hiç kapanmıyor.

Telefon kapatıldığında bile ışık açık kalır. Flaş ışığı, kullanımda olmadığında olduğu kadar parlak değildir ve sadece loş ışıkta fark edilebilir.Xdadevelopers kullanıcıları, sorunun küçük bir akımın flaşa sızmasından kaynaklanabileceğini belirtmektedir, çünkü telefon kapalıyken flaş hala devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu ve Çözümü

S6 Flash Sorunu
S6 Flash Sorunu

Bununla birlikte, bu sorunu yaşayan kullanıcıların panik yapması gerekmez. Samsung yetkilileri tarafından ulaşılan sorunun kullanıcıları, onlar sorunun farkındayız ve bir sonraki yazılım güncellemesinde sorunu çözecektir söyledi çünkü.

Bu sorunun donanımla ilgili olmadığı anlamına gelir. Sorun ile ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6, dün itibariyle Türkiye ye de buluşacak.

Galaxy S6 Flahını Nasıl Kapatırım ?

Galaxy S6, gelişmiş özelliklere ve önceki modellere göre daha üstün bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra, ilk başta bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Telefonun Flash Kapanmıyor Sorunu XDA Geliştiricilere göre, telefonu ön sipariş veren bazı kişiler ana kameranın LED flaş ışığının tamamen kapanmadığından şikayet ediyor.

Işığı kapatsanız bile, tamamen kapanmadığı söylenir ve karanlık koşullarda ışığın biraz yandığı fark edilir.Samsung durumun farkında ve yeni bir yazılım güncellemesi üzerinde çalışıyor. Durum donanım tabanlı olmadığından, bir yazılım sorunudur, yakında düzeltilecektir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  usb portlarını.flash belleklere kapatma, flash kapatma cs 1.6, flash player kapatma chrome, toshiba flash cards kapatma, cs flash kapatma, cs flash kapatma kodu, flash player güncelleme kapatma, flash player donanım hızlandırma kapatma, flaş kapatma ıphone