iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu ve Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 577 Görüntülenme

iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu ve Çözümü

iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu ve Çözümü , iOS 12’ye sahip bir iPhone’a sahipseniz Bluetooth görünürlüğü veya Bluetooth’a bağlanma sorunu yaşadığınızda bu rehberimiz size yardımcı olacaktır. En güncel bilgi ve haberler için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

1- Bluetooth’u Yeniden Açın

IOS 12 ile iPhone’unuzdaki Bluetooth sorununu çözmek için ayarlar> Bluetooth’a gidin ve Bluetooth’unuz açıksa tekrar kapatın ve açın.

Sonra telefonunuzu yeniden başlatın. Telefonu yeniden başlatmak için, iPhone 8 ve 8 Plus’ta aynı anda ses seviyesi Aşağı + ses seviyesi yukarı ve Açma / kapama düğmesine basın ve Apple logosu ekranda görünene kadar bu tuşları serbest bırakmayın. IPhone 5, 5s, 6, 6S’DE, Telefonu yeniden başlatmak için Ana Ekran + Açma / kapama düğmesine basın ve basılı tutun. IPhone 7 ve 7S’DE, ses seviyesini + Açma / kapama düğmesine basarak ve basılı tutarak cihazı yeniden başlatabilirsiniz.

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimleri İçin Tıklayınız.”

Cihazınız yeniden başlatıldığında Bluetooth’unuzu kapatın.

2- Bluetooth bağlı cihazları iPhone’unuza kaldırın

Bluetooth listenizden iPhone’unuza bağlı cihazları kaldırın. Cihazı unutmak için ayarlar > Bluetooth’a gidin. Ardından, Bluetooth listenizdeki aygıt adının sağ tarafındaki i simgesini tıklayın. Açılır ekrandaki listeden önceden bağlı cihazı kaldırmak için bu cihazı unut düğmesine basın. Diğer cihazlar için aynı yaptıktan sonra Bluetooth kapatın.

iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu 1
iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu 1

3-Ağ Ayarlarını Sıfırlayın

Ağ ayarlarını sıfırlamak, bağlantı sorunlarını ortadan kaldırabilecek en etkili yöntemdir. Ağ ayarlarını sıfırlamak için Ayarlar > Genel > Sıfırla’yı izleyin.

iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu 2
iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu 2

Sıfırlama ekranında, Ağ Ayarları Sıfırla ve bu seçeneği tıklatın bulun. Sonra şifrenizi girin ve İşlemi onaylayın.

iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu 3
iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu 3

IOS 12 Bluetooth bağlantısı sorunu ve Çözümü hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen buraya tıklayın.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iphone 7 bluetooth bağlantı sorunu, iphone x bluetooth bağlantı sorunu, iphone 5 bluetooth bağlantı sorunu, iphone bluetooth bağlantı başarısız, iphone bluetooth kulaklık bağlantı sorunu, iphone bluetooth bağlantı kopması, macbook iphone bluetooth bağlantı sorunu, iphone 6 bluetooth bağlantı sorunu, iphone 4s bluetooth bağlantı sorunu, iphone 5s bluetooth bağlantı sorunu, iphone 7 bluetooth kulaklık bağlantı sorunu, iphone 8 bluetooth bağlantı sorunu, iphone bluetooth bağlantı başarısız, iphone bluetooth bağlantısı yarına kadar kesiliyor, iphone bluetooth bağlantısı kesiliyor , iphone bluetooth kulaklık bağlanma, iphone bluetooth otomatik bağlanma, iphone bluetooth bilgisayara bağlanma, iphone x bluetooth bağlanma, iphone bluetooth ile arabaya bağlanma, iphone bluetooth ile internete bağlanma, iphone bluetooth bağlanma sorunu, iphone bluetooth bağlantı kopması, iPhone Bluetooth Bağlanma Sorunu ve Çözümü, iphone bluetooth bağlantısı nasıl yapılır, iphone 7 bluetooth bağlantı sorunu


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir