Xiaomi şarj soketi değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Xiaomi Şarj Soketi Değişim Fiyat Listesi – Temmuz Ayı

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Xiaomi Telefon Modelleri Fiyatlar
Xiaomi Redmi 4X Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Redmi 5 Plus Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Redmi Note 5 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Redmi S2 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi A2 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Redmi 6 Pro Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Redmi 6 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi 8 Lite Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi A1 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi 6 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi Note 3 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Redmi 6A Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi 8 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi 5S Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi 5s Plus Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi Max Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi Note Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi3 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi4c Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi5 Pro Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Mi6 Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Redmi 3S Şarj Soketi Sorunuz.
Xiaomi Redmi 4 Şarj Soketi Sorunuz.

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

  • Xiaomi şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
  • Şarj sorunum var Xiaomi şarj olmuyor.
  • Xiaomi şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
  • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
  • Xiaomi şarj giriş yeri bozuldu.
  • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
  • Xiaomi şarj olurken çok ısınıyor.
  • Xiaomi telefonumun şarj yuvası sorunlu.

Xiaomi , Şarj soketine entegre edilmiş bir kulaklık soketine ve mikrofona sahiptir. Xiaomi Şarj etmez, Xiaomi bilgisayar görmüyor, Xiaomi mikrofon çalışmıyor şikayetleri varsa, gibi şarj soketi değiştirmek gerekir, muhtemelen Xiaomi Şarj soketi; olmayan bir orijinal adaptörü kullanarak, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlama, olmayan orijinal USB kablosu şarj ve çarpma nedeniyle bu nedenlerle. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirebilirsiniz. . Lütfen doğru ve güvenilir yerlerden teknik hizmetler alın ve garanti koşullarını kontrol edin.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, Xiaomi şarj yuvası da elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde Xiaomi şarj soketi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

xiaomi şarj soketi değişimi

Xiaomi şarj soketinin değiştirilmesi gerekip gerekmediği, Xiaomi tüm onarımlardan önce bir şarj soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirlenir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.