2019 En İyi Mobil Oyunları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 396 Görüntülenme

2019 En İyi Mobil Oyunları

Hepimiz biliyoruz ki, ücretsiz Android oyunları bugünlerde her zaman özgür değildir, ancak biraz sabrınız varsa bunların çoğu çok yakındır. Freemium darboğazlarının çoğu, oyuncular sabırsızlandığında ve oyunu beklerken genellikle bu tuzakların etrafında toplanabilir. Burada sahip olduğumuz şey, çok fazla uygulama içi satın alma işlemine katılmadan rahatça oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz Android oyunları ve beğeneceğinizi umuyoruz! Uygulama içi satın alma işlemlerine gerek kalmadan ücretsiz Android oyunları istiyorsanız, hemen aşağıdakine bir bağlantımız var. 

PUBG Mobile ile Android’inde yoğun bir aksiyon oyunu oyna.PUBG Mobil ayakta duran son adam için çevrimiçi diğer oyuncularla dışarı savaş bir FPS çekim hayatta kalma oyunu olan Android için ücretsiz bir oyun app.Yüzlerce oyuncu ile birlikte en az 8×8 kilometrelik ada ölçen boş bir savaş alanına havalanacaksınız. Göreviniz istediğiniz kadar katılımcıyı yok etmek ve ayakta kalan son kişi olmak. Geniş haritaları keşfedin, binalara gidin ve sıkıntıdan kurtulmanıza yardımcı olacak silahları ve eşyaları bulmak için bir arama yapın. Size daha fazla hareketlilik sağlamak ve belki de gizlemek için araçlara binin.İkili mod veya takım modu için gruplar halinde oynayın ve sesli sohbet yoluyla strateji geliştirin, ekip olarak birlikte çalışın ve taktiklerinizi koordine edin.

PUBG Mobile
PUBG Mobile


Alto’nun Odyssey ücretsiz bir Android oyun için doğal bir seçimdir. Basit mekanik, muhteşem grafikler ve rahatlatıcı bir stil sunuyor. Oyuncular engellerden kaçınırken ve büyük zıplamalar yaparken bir tepeden aşağı kayıyorlar. Ayrıca, çeşitli özelleştirme seçenekleri için alınıp satılabilecek öğeler de vardır. Oyun, duvar kağıdına layık grafiklere çok güveniyor. Basit, ancak etkili ve koyu, degrade renkler oyun için iyi bir atmosfer ekler. Bazı sınırlı reklamlarla indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Uygulama içi satın alımlar var, ancak hepsi kişiselleştirme işleri için. Bu yüzden tamamen isteğe bağlı ve oyunu etkilemiyor. Çocuk dostu ve eğlenceli. Noodlecake Studios, diğer harika ücretsiz Android oyunlarını da bir araya getiriyor.
Alto Odyssey
Alto Odyssey

 

 

Asfalt franchise cep telefonunun en popüler yarış oyunlarından bazılarına sahiptir. Asfalt 8: Serideki en büyükleri Airborne ve Asphalt Xtreme idi. Ancak, Asfalt 9: Efsaneler Temmuz 2018’de çıktı. Bu, şu an serideki en yeni oyun. 50 araba, bir sürü zorluk ve oynayacağın bir sürü içerik var. Bu çevrimiçi çok oyunculu, tek oyunculu şeyler ve daha fazlasını içerir. Bir otomatik hareket mekanizması kullanır, böylece hızlanmanızı kontrol edemezsiniz. Bu bazı oyuncuları kızdırdı. Grafikler iyi ve sosyal öğeler de var. Bu bir freemium oyunu. Bu nedenle, çevrimiçi rekabet yönü biraz çarpık olabilir. Ancak, tek oyunculu şeyler klasik olarak iyi bir arcade yarışmasıdır.
asphalt 9: Legends
asphalt 9: Legends

 


Critical Ops, yeni nesil birinci şahıs nişancı oyuncuları arasında ve en iyilerinden biri. Bu başlıkta, teröristlerle çeşitli şehir odaklı seviyelerde savaşacaksınız ya da isterseniz terörist olarak oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz güçlü bir çevrimiçi çok oyunculu topluluğa sahiptir. Halen devam etmekte olan bir çalışma, ancak tüm doğru işaretleri vuruyor ve sık sık güncelleniyor. Tamamen ücretsiz olan birinci şahıs bir nişancı görmek istersen, NOVA 3: Özgürlük Sürümü de oldukça iyidir. İkisi de ücretsiz Android oyunudur.
Critical Ops
Critical Ops


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir