adalar cep telefonu tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / / 1 Yorum / 829 Görüntülenme

Adalar Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu sıkıntısı herkes için işlerini aksatacak sıkıntılı bir durumdur ve can sıkar fakat biz Adalar Cep Telefonu Tamiri firması olarak cep telefonu ile ilgili sıkıntılarınızı çözmekteyiz. Uzun yıllardan beri cep telefonu kullanmayan insan sayısı yok denecek kadar azdır ve artık akıllı telefonlar hayatımızı iyice yerleşmiş durumdadırlar.

Akıllı telefonlarda beraber hayatımıza giren dokunmatik telefonlar kullanımı kolay telefonlardır. Cep Hastanesi sayesinde akıllı telefonlar sayesinde herkes her istediğini kolaylıkla halledebilir duruma gelmiştir. Fakat dokunmatik telefonlar eski tuşlu telefonlara göre daha kullanışlı olmasına rağmen daha kolay bozulabilme özellikleri taşımaktadırlar. Adalar Cep Telefonu Tamiri Ayrıca şarj bitmesi gibi sıkıntıları da daha sık olarak görülmektedir. Ekranın kırılması ya da bataryanın bozulması gibi durumlardan ötürü kullanılan telefonlar arıza durumu yaratabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda cep telefonunu tamir ettirmek ve tamir ettirirken de bu işin uzmanlarından yararlanmak gerekir.

Cep telefonunda oluşabilecek arıza durumları nelerdir?

 • Cep telefonun yüksek bir yerden sert bir zemine düşmesi sonucunda ekranında ya da iç kısmında oluşabilecek kırıklar
 • Telefonun artık şarj aletini tanımaması ve bu durum kaynaklı şarj olmaması
 • Bataryanın ömrünün artık bitmesi ve şarjı normal süreden çok hızlı olarak tükenmesi
 • Bataryanın şişe dek içerden ekrana bası yapması ve ekranı kırması veya çatlatması
 • Telefonun herhangi bir sıvı temasında kalması
Maltepe Cep telefonu Tamiri

Bu gibi durumlar tamir edilebilecek telefon arızalı ağırdır ve adalar cep telefonu tamiri sayesinde güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı sizlere sunulmaktadır.

Adalar cep telefonu tamiri yapılırken dikkat edilen hususlar nelerdir?

Cep telefonu tadilat ihtiyacınız varsa ve adalar sizin için yakın bir adres ise Adalar Cep Telefonu Tamiri firmamıza gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Çünkü adalar cep telefonu tamiri müşteri memnuniyetini öncelik alarak hizmet veren bir firmadır. Cep telefonu tadilatınızı titizlikle yaparak herhangi bir sıkıntı oluşturacak bütün durumları ortadan kaldırmaya çalışırlar.

Eğer tadilat sırasında değişim gerektiren parçalar var ise öncelikle sizin izniniz doğrultusunda orijinal parçalar ile değişim yapılmaktadır. Takılan yeni parçaların altı ay boyunca imzalı garanti belgeleri bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir gözden kaçan durum olduğunda tekrar ürününüzü geriye getirebilme ve para iadesi gibi haklarınızda Adalar Cep Telefonu Onarımı firmamızda bulunmaktadır.

Ayrıca eğer telefonun ekranında herhangi bir sorun söz konusu ise telefon ekran değişimi yapılırken bilgilerini saklanmaktadır ve asla silme gibi bir durum söz konusu olmaz. Telefonunuzda değişim ve tadilat yapıldıktan sonra telefonunuzun performansında bir düşüş ya da ekranında çözünürlük kaybı gibi durumlar yaşanmaz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir