Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Alcatel Güç Tuşu Çalışmıyor

Alcatel Güç Tuşu Çalışmıyor

Alcatel Güç Tuşu Çalışmıyor

Alcatel Güç Tuşu Çalışmıyor; Alcatel telefonun güç tuşu gibi bir sorun çalışmıyorsa, bu sorunu en iyi şekilde çözmek için adımlar atılmalıdır. Buna göre açma/kapama tuşundan kaynaklanan hangi sorunun çalışmadığını araştırmak önemlidir.

Alcatel kapatma düğmesi bazı durumlarda sorunlara neden olabilir ve eskisi gibi çalışmayabilir. Böyle bir durumda da bu alanda hizmet veren teknik servis ile iletişime geçilmesi önerilir.

Cep Hastanesi, başta Alcatel markalı akıllı telefonlar olmak üzere iPhone, Xiaomi, Huawei ve Samsung gibi dev markalara da hizmet veriyor. Alcatel marka telefonların açma-kapama tuş sorunları için de Cep Hastanesi  ile iletişime geçebilir ve onarımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Alcatel Güç Tuşu Çalışmıyor Sorunu

Alcatel Güç Tuşu Çalışmıyor; Alcatel telefonun güç tuşu nerede sorusu ile ülkemizde oldukça yeni olan Alcatel marka cihazları daha yakından tanıyabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından oldukça iyi hizmet veren Alcatel akıllı telefonlarda açma/kapama tuşu telefonun genelde sağ tarafta yer alıyor.

Aşırı kullanım veya düşme gibi bazı durumlar sonucunda bu tuş çalışmayabilir. Alcatel telefon kapatma eylemini engelleyen bu sorunların bir an önce çözülmesi önemlidir.

Alcatel güç tuşu çalışmıyorsa sorunlar için tuşa kuvvet uygulamak yerine teknik bir ekipten yardım alabilirsiniz. Alcatel açma/kapama tuşu çalışmıyor Sorunlarınız için bu alanda hizmet veren Cep Hastanesi ile iletişime geçerek cihazınızın onarılmasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Oppo Güç Tuşu Çalışmıyor

Alcatel Güç Tuşu Yerine Hangi Tuşlar Kullanılabilir

Telefonunuzun açma/kapama tuşuna ne kadar basarsanız bastırın, basma çalışmıyorsa veya açma/kapama tuşu yerinden çıkıyorsa, telefonu tel toka, kürdan veya ince uçlu bir kalemle açabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken son derece dikkatli olmalısınız. Normalde tuşun telefonu açtığı noktaya dokunarak hafif bir baskı uygulamalısınız. Tam olarak o noktaya dokunmazsanız veya farklı noktalara sert baskı uygulamazsanız cihazda kalıcı hasar bırakabilirsiniz.

Telefonda Güç Tuşu Yerine Diğer Tuşları Kullanma

Yavaş yavaş ortadan kalkıyor olsa da Android işletim sistemine sahip telefonların orta kısmında sizi ana ekrana yönlendirecek bir fiziksel home tuşu bulunuyor. Açma/kapama tuşu çalışmayan telefonda böyle bir tuş varsa bu tuşa basarak da telefonun ekranını açabilirsiniz.

Alcatel Açma/Kapama Tuşunun Çalışmaması Sorunu Nasıl Çözülür?

Alcatel Güç Tuşu çalışmıyor; Alcatel açma/kapama tuşunun çalışmaması sorununun çözümü teknik ekibimizin 60 ila 120 dakikalık çabasına bağlıdır. Sorunu en iyi şekilde çözmek için açma ve kapama tuşunun değiştirilmesi de gerekebilir. Böyle bir durumda yaklaşık 60 ila 120 dakikalık bir değişim hizmeti kullanılmalıdır.

Güç tuşu çalışmıyorsa aynı tuşu onarmak da mümkündür. Ancak onarılan tuşun tekrar aynı sorunu yaşaması daha olasıdır. Bu nedenle açma/kapama tuşu çalışmıyorsa tuşu değiştirmek en mantıklı işlemlerden biri olacaktır.

Cep Hastanesi uzun süredir bu alanda kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

 • Firmamızın 15 yıllık tecrübesi ve markası vardır,
 • Firmamızda kullanılan ürünler en kaliteli ürünlerdir.
 • Onarım işlemleri ve yedek parçalar 3 AY garantili belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimize kayıt edilmektedir.
 • Telefonunuzu firmamıza gönderdiğinizde kargo ücreti ödemezsiniz.
 • İstanbul’da ikamet ediyorsanız 60 ile 120 dakika içerisinde firmamıza gelerek güç tuşu değişimi yapabilirsiniz
 • Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 104576128 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.
 • Cihazınız tamir edildikten sonra aynı gün kargoya teslim edilir.
 • Cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri bölümündeki hesap numaralarımızı kullanarak EFT ve havale ile ödeme yapabilirsiniz.