Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple Store Otomatik Güncellemeleri Kapatma

Apple Store Otomatik Güncellemeleri Kapatma

Apple Store Otomatik Güncellemeleri Kapatma

Apple Store Otomatik Güncellemeleri Kapatma , iPhone’unuzda yüklü uygulamaların otomatik olarak güncellenmesini sağlamak için Ayrıntılar makalemizde. Telefonu satın aldıktan sonra, Apple store veya Play Store’dan birçok sosyal medya veya oyun sunuyoruz. iPhone cihazlarındaki uygulama indirme alanı Apple store üzerinden yapılır. Cihaza indirdiğimiz uygulamalar sürekli olarak güncellenmektedir.

Gelen güncellemelerle yenilikler sunulduğu için bu yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Tabii ki, sadece indirilen uygulamalar değil, telefonumuz da bu güncellemedir. Her yeni güncelleme yeni özelliklere sahiptir. Telefonunuz uygulamaların kendisini güncellemiyorsa, Bunun tek nedeni Apple store’daki güncellemeleri otomatik olarak kapatmış olmanızdır. Uygulamaların otomatik olarak güncellenmesini istiyorsanız, güncellemeleri etkinleştirmek gerekir. Ayarların yapıldığı yolları gözden geçireceğiz.

Apple Store Otomatik Güncellemeleri Kapatma

Apple store uygulama güncellemeleri , iPhone uygulamaları otomatik olarak güncellenir, iPhone otomatik güncellemeler, iPhone uygulamaları otomatik olarak güncelleme, iPhone otomatik güncelleme nasıl kapatılır , apple store otomatik güncellemeler aktivasyon. iPhone telefonumuzda indirdiğimiz uygulamaların otomatik olarak güncellenmesini sağlamak için bu güncellemeyi cihaz içinde etkinleştirmeniz gerekir.

iPhone Otomatik Güncelleme Nasıl Kapatılır (Resimli Anlatım)

Otomatik güncellemeleri etkinleştirdiğinizde, uygulamaları mobil veri veya wi-fi üzerinden güncelleyebilirsiniz. Ancak, bazı uygulamalar büyük boyutu nedeniyle mobil veri üzerinden güncelleştirmeleri kabul etmiyoruz. Bu uygulamalarda, karınıza bağlı olduğunuz süre boyunca otomatik olarak etkinleştirilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Kulaklık Takılı Kaldı Gösteriyor

  • Uygulamaların otomatik olarak güncelleme alabilmesi için ‘’Ayarlar’’ alanına giriş yaptıktan sonra gelen ekranın üst tarafında bulunan ‘’Adınız ve soyadınız’’ yazan bölüme tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda iTunes ve App Store alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Açılan sayfada ‘’Güncellemeler’’ yazan bir yer göreceksiniz. Burası aktif durumdaysa kapalı hale getirdiğiniz taktirde otomatik olarak güncellemeleri devre dışı bırakmış olacaksınız.

Yukarıda açıklandığı gibi Apple store otomatik güncelleştirmelerinin açılmasını etkinleştirebilirsiniz. Sağlanan bu ayarlarla, artık boyutta olmayan uygulamaların güncelleme işlemleri etkinleştirilir. Geri dönüp güncellemeye gerek kalmayacak. İşlem yaptığımız ayarlarda sıkışırsanız bize bir yorum gönderebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  ios 11 otomatik güncelleme kapatma, app store güncelleme yapamıyorum 2018, iphone hücresel veri ile yazılım güncelleme, itunes üzerinden uygulama güncelleme, iphone otomatik güncelleme yapmıyor,iphone güncelleme kapatma 2018, iphone uygulama güncellenmiyor, otomatik güncelleme kapatma ios.