Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple Watch SE Teknik Özellikleri

Apple Watch SE Teknik Özellikleri

Apple Watch Se Teknik Özellikleri

Apple Watch SE Teknik Özellikleri, Apple, bugün canlı olarak yayınlanan 15 Eylül etkinliğiyle kullanıcıları heyecanlandıran yeni Apple ürünlerini bir bir tanıtmaya devam ediyor. Bir kaç gün önce teknik özellikleri sızdırılan uygun fiyatlı Apple Watch modeli Apple Watch SE ise tanıtılan bu ürünler arasında en merak edilenlerden biri.

Apple Watch SE Teknik Özellikleri, Apple ekosistemine ait akıllı saat sahibi olmak isteyen ama yüksek fiyatlarından dolayı alamayan kullanıcıları hedef alan Apple, diğer akıllı saat modellerine göre daha kısıtlı özelliklere sahip modelle karşımıza çıktı. İşte Apple Watch SE özellikleri ve fiyatı.

Apple Watch SE Teknik Özellikleri

Akıllı saat tanıtılmadan önce, tasarımıyla ilgili birçok sızıntı ve çizim vardı. Açıklanan özelliklere göre Apple Watch SE, Düşme Algılama, pusula ve şamandıraya dayanıklı kasa, aile kurulumu, Yüz paylaşma, uyku izleme ve yeni Apple Watch Series 6’da bulunan diğer imza özellikleri dahil olmak üzere Seri 3’ün birçok özelliğine sahiptir. Ancak kalp ritmini ölçmenin dışında, EKG ölçümü bu uygun fiyatlı Apple Watch modeline dahil değildir. Ancak yüksek ve düşük kalp ritmini ölçen saat, düzensiz kalp ritmini de rapor eder. Su geçirmez akıllı saat 50 metreye kadar su geçirmezdir.

Uygun fiyatlı Apple Watch SE Series 3 modelinden 2 kat daha hızlı çalışan bir S5 çip ile birlikte gelir. Bildiğiniz gibi bu işlemci Series 5 modelinde karşımıza çıktı. Yani bu ucuz model hafife alınacak türden bir akıllı saat değil. Burada Watch SE model olarak Seri 3’ün devamı olarak planlanmıştır. Diğer bir deyişle Watch SE’nin yer aldığı Seri 3 modelinin üretimden kaldırılması bekleniyor. Ancak bazı yorumcular, Seri 3’te satılmaya devam edeceğini düşünüyor. Şu an için Seri 3, sitede satılmaya devam ediyor. Model, 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta gelir ve ayrıca LTE destekli bağımsız bir iletişim versiyonu da vardır.

İlginizi Çekebilir: Apple Ekosistem Nedir

Yeni uygun fiyatlı akıllı saatin ekranı sadece siz dokunduğunuz, bildirim geldiği ya da kolunuzu kaldırdığınız zaman açılıyor. Kısacası özellikler açısından Series 3 modelinin biraz daha geliştirilmiş haliyle karşı karşıyayız. Apple Watch SE renkli tasarımıyla dikkat çekiyor. Tıpkı iPhone SE gibi renkli bir tasarım kullanan Apple, bu konularda göz dolduruyor.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; apple watch se özellikleri , apple watch se bilinmeyen özellikleri , apple watch se özellikleri , apple watch özellikler , apple watch se nike özellikleri , apple watch se özellikleri youtube , apple watch se 44mm özellikleri , apple watch se 40mm özellikleri.