Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Cep Telefonu Teknik Servis

Cep Telefonu Teknik Servis

Cep Telefonu Teknik Servis

Cep Telefonu Teknik Servis , Her marka cep telefonu için tamir, bakım ve yedek parça desteği sağlıyoruz. Telefonların hem basit hem de ciddi arızaları için özel bir teknik servis tespitimiz var. Kısaca ağır ve hafif arıza ile ne demek istediğimizi açıklayalım.

Telefon Tamiri

Ciddi derecede arızalı cihazlar, ekranın arızalı olduğu düşünülse ve ekran değiştirildikten sonra hiç tepki vermese, genellikle asla açılmayan cihazlardır. Bu cihazlar şarj olmuyor, ekran açılmıyor, ekranı göstermiyor ve hatta ısınmazlar. Cep telefonunun markası ve modeline göre farklı reaksiyonlar da görülebilir. Örneğin, LG cihazları mavi ekran hataları üretebilir. iPhone modelleri güncelleme sırasında hata verebilir. Samsung cihazların titreşimi sabit kalır. Böyle bir durumda, cihaza anakart arızası teşhisi konur. Anakart arızaları genellikle zahmetli, ancak uzun süreli onarımlardır. Anakartın arızası entegre ölçüm cihazları tarafından test edilir ve arızalı olup olmadığı anlaşılır. Anakart üzerindeki Nano-teknolojik cihazlar ileri teknoloji ile entegre olarak üretilir. Tamir cihazları çıkarılır ve yerine sağlam bir tane takılır. Bu arada, cihazın anakartın ısıya maruz kalır ve bunun ekstra olumsuz sonuçları olabilir.

Telefon Teknik Servis

Teknik Servis, batarya değişimi, şarj soketi onarımı, dahili kulaklık, hoparlör, dokunmatik ekran, dahili ekran değişimi gibi onarımlar basit arızalardır. Bu arızaların onarılması telefonun marka ve modeline bağlı olarak 1,5 saat kadar sürebilir.

Cep telefonu tamir sektöründeki deneyim ve anlayış sektördeki cep telefonu markalarının tüm teknik sorunlarının onarımı için uzun bir süreçle, siz değerli müşterilerimize bir servis ekibi tarafından en iyi cep telefonu tamir ve cep telefonu uzmanı olarak hizmet vermektedir . Uzun bir geçmişe sahip olan şirketimiz, yeni çağına Cep Hastanesi markası altında başlamıştır.

Teknik Servis

Yeni çalışma sistemi, yenilenmiş donanımı, genişletilmiş servis ağı ve değerli müşterilerine hizmet vererek ilk olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizimle Cep Hastanesi, telefon ve tablet hizmeti olarak çalışmaya başladığımız andan itibaren, hizmet kalitesindeki farkı hissetmeye başlayacağınızdan eminiz. Hayır, bu kaliteli hizmet düşündüğünüz gibi çok yüksek fiyatlı değil, ancak piyasadaki telefon tamircilerine ödeyeceğiniz fiyatların aynı, daha uygun fiyatlı olacağından emin olabilirsiniz. 2-3 günlük hızlı onarım süresi gibi orijinal parçaların kullanımı ve üstüne Cep Hastanesi 3 ay garantisi ile teslim edilir.

İlginizi Çekebilir: Tablet Tamiri

Cep Telefonu Teknik Servis

Cep Hastanesi, tüm akıllı telefonlarınızı tamamen orijinal parçalarla onarıyor ve garanti kartı ile sizlere teslim ediyor. Onarım işlemini hiçbir zaman yan sanayi olarak adlandırılan ürünlerle gerçekleştirmez. Cep Hastanesi, geleneksel telefon tamiri konseptini kökten değiştiren, kullanıcıları merkeze götüren ve %100 memnuniyet garantisi ile çalışan bir şirkettir.

Ücretsiz gönderim servisimizle cihazlarınızı sizden alıyor ve mümkün olan en kısa sürede onarıyoruz ve size geri gönderiyoruz. Hizmet kalitemizin şeffaflığına güveniyor ve tüm işlemleri garanti ediyoruz. Bataryalar, kaliteli ekran ve orijinal ekranlar ve diğer teknik onarımlar için 3 ay garanti sunuyoruz.

Cep Hastanesin’de onarım operasyonları garanti edilmektedir ve bizden kaynaklanan her türlü sorun için tamamen ücretsiz onarım ve değişim hizmetleri sunmaktayız, müşteri memnuniyetimizi her zaman en üst düzeyde tutmak için tek bir amacımız vardır.

Hızlı Teknik Servis

Cep Hastanesi telefon ve tablet tamir servisi 2006 yılında kuruldu. Bugüne kadar İstanbul ve tüm Türkiye’ye binlerce müşteriye ürün ve hizmet sunan, yenilenen altyapısı ve kurumsal yapısı ile bölgesinde lider firma haline gelen bir telefon tamir ve tedarik şirketidir. Cep Hastanesi bölgemizdeki birçok kişi ve kuruluşun hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak cep telefonu, tablet, bilgisayar ve bilgi sistemleri konusunda çözüm ortağıdır.

Hızlı Cep Telefonu Tamiri Servisi

% 100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip etmekte, altyapı geliştirme ve personel eğitimine büyük önem vermektedir. Günümüz teknolojisinin hızla yenilenmesi ile ürün ve hizmetlerin çeşitliliği gün geçtikçe artmaktadır. Her ne kadar bu gelişme ve çeşitlilik kullanıcılara hatırı sayılır kullanım kolaylığı sağlasa da, teknik servis açısından da birçok zorluğu beraberinde getiriyor. Şirketimizde konuyu kontrol etmeyen veya yetkilendirilmemiş teknik servislerde karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Bir ürün veya yazılım piyasaya çıktığında, hemen tedarik eder, gerekli teknik muayeneleri yapar ve personelimiz için gerekli eğitimi veririz. Bu nedenle, karşılaştığınız sorunları anında teşhis edebilir ve en kısa sürede çözümü üretebiliriz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; cep telefonu teknik servis malzemeleri , cep telefonu teknik servis programı , cep telefonu teknik servis kursu , cep telefonu teknik servis iş ilanları , cep telefonu teknik servis masası , cep telefonu teknik servis eğitimi , cep telefonu teknik servis ankara , cep telefonu teknik servis formu örneği , cep telefonu teknik servis nace kodu , cep telefonu teknik servis belgesi.