Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. En İyi Apple Watch Uygulamaları

En İyi Apple Watch Uygulamaları

En İyi Apple Watch Uygulamaları

En İyi Apple Watch Uygulamaları, apple’ın orijinal kendi uygulamalarının yanı sıra üçüncü taraf uygulamalarla dolu daha kullanışlı bir akıllı saat haline geldi. Apple Watch’un kendi uygulamaları diğer uygulamalardan daha kullanışlıdır. Amazon, eBay gibi şirketler Apple Watch uygulamalarını desteklemese de, bunları kontrol etmek için zaten bilgisayarlarımız, tabletlerimiz ve telefonlarımız var. Önemli olan, zaman kazanmak için mesajlara, bildirimlere, aramalara ve izleyicilere kolayca bakabilmemizdir. Bu yüzden de hızlı ve rahat bir bakışla kolumuzdan görebileceklerimizi içermelidir.

En İyi Apple Watch Uygulamaları ‘nı oluşturmanın sırrı, onu bir şeye ek olarak bir aksesuar olarak düşünmektir. Çok az kişi tek başına kullansa da, genellikle zindelik, sağlık veya aktivite takibi için kullanılır.

2015 yılında satışa sunulan Apple Watch, indirilebilir 3 bin uygulamaya sahipti. Bugün, 21’i giyilebilir bir cihaza sığan 20 binden fazla uygulama var. 2015 yılında genel olarak talep edilen aksesuar olmasa da, akıllı saatlere yerleştirilmiş mesajları, hava durumunu ve hatırlatıcıları kontrol etmek için yararlı bir araç olduğunu kanıtlıyordu.

En İyi Apple Watch Uygulamaları Listesi

Apple Watch modelleri kullanıcılarına harika uygulamalar sağlar. Hem bu uygulamalardan hem de Apple Watch akıllı saatine iOS sürümleri olarak dahil edilen uygulamalardan bahsedeceğiz. Apple Watch uygulamaları ile ilgili bilgilere geçebiliriz.

Noise

Apple Watch Series 4 veya daha yenisine sahip kullanıcılar için, ortam sesini ölçmek için Gürültü uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama, duymanız gereken desibel seviyesi yüksek bir noktaya ulaştığında bileğinizden sizi uyarır.

Cycle Tracking

Kadınları hedefleyen bu uygulama, adet döngüsünü izlemek ve baş ağrısı veya kramplar gibi bu dönemle ilişkili semptomları kaydetmek için kullanılır. Bu verileri kullanarak, bir sonraki adet döneminizi tahmin ettiğinde sizi uyarabilir.

ECG

Apple Watch Series 4 veya sonraki bir modeline sahipseniz, akıllı saatlerde elektrokardiyogramları almak için EKG uygulamasından güç alan bir elektrikli kalp atış hızı sensörü bulunur. Ek olarak, iPhone 6s veya daha yeni model ve hem iOS hem de watchOS sonraki sürümlerde bulunur.

İlginizi Çekebilir: Telefondan e-Devlet Şifresi Alma

News

News uygulaması ile ilgi alanlarınıza göre seçtiği haberleri göstererek güncel olayları anında takip etmenizi sağlar.

Breathe

Breathe uygulaması nefes alıp verip sizi rahatlatacak bir uygulamadır. Dinlenmek veya ara vermek istediğinizde 1 ila 5 dakika boyunca ekranda çıkan nefes almanızı teşvik eden animasyon ile nefes alıp verebilir ve bu sayede kalp atış hızınızı da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu egzersizi yapmak için hatırlatıcı kurabilirsiniz.

Remote

Eğer evinizde Apple TV kullanabiliyorsanız ve her iki cihaz aynı Wi-Fi ağına bağlıysa saatinizi kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Camera

Saatiniz ile fotoğraf çekemezsiniz ancak Camera uygulamasıyla saatinizden telefon kamerasını uzaktan kumanda edebilirsiniz.

Walkie-Talkie

Walkie-Talkie, apple Watch kullanan başka biriyle sohbet edebileceğiniz bir telsiz uygulaması görevi görür. Konuşmak için ekrana basın, yanıtı dinlemek için bırakın. Uygulamayı kullanmak için, her iki katılımcının da iPhone, Wi-Fi veya Bluetooth aracılığıyla bağlantısı olması gerekir.

Voice Memos

iPhone telefonlarının özelliklerinde olduğu gibi, kişisel notlarınızı ve hareket halindeyken hatırlamanız gerekenleri kaydetmek için Sesli Notları kullanabilirsiniz. Saate kaydettiğiniz notlar otomatik olarak tüm iOS cihazlarıyla senkronize edilir.

Apple Watch İçin Yararlı İpuçları ve Tavsiyeler

Apple Watch ile saati kontrol etmek veya mesaj göndermek dışında yapabileceğiniz birçok şey var. Aşağıda listelediğimiz Apple Watch ipuçları ve tavsiyeleri sayesinde, giyilebilir cihazdan daha fazlasını elde etme fırsatına sahip olacaksınız. Akıllı telefonlar ve akıllı saatler hakkındaki en harika şeylerden biri de uygulamalar. Dünya çapında binlerce 3. parti geliştiricisinin ve oluşturucusunun hayal gücünün bir sınırı yoktur ve yazılım geliştirmeleri gerçekten favori gadget’larımızı etkiler. Peki Apple Watch için hangi uygulamaları kullanmalıyız ?

Tonlarca uygulama zaten telefonunuzda ve uygulama iyileştirmeler için çalışıyor, ancak bazıları gerçekten yalnızca saat odaklı. Apple Watch’unuz için en iyi uygulamaları aramak biraz zor ve App Store’da gezinmek uzun zaman alabilir. İşte bilmediğiniz bazı uygulamalar ve ipuçları. Her konuda (telefon, tablet ve saatler) için uzman teknik servisten destek alınız. Cep Hastanesi tüm sorunlarla karşılaşmaya ve sizin sorunlarınızı çözmeye daima hazırdır.

Apple Watch Cam Değişimi Fiyatları

Apple watch cam değişimi fiyatları aşağıda olduğu gibi tablomuzda yer verilmektedir.

Apple Watch  SerisiModel NoFiyatlar
Apple Watch 1.Nesil (38mm)A1553 | A1802550 TL
Apple Watch 1.Nesi (42mm)A1554 | A1803600 TL
Apple Watch 2.Nesil (38mm)A1757650 TL
Apple Watch 2.Nesil (42mm)A1758700 TL
Apple Watch 3.Nesil (38mm)A1858650 TL
Apple Watch 3.Nesil (42mm)A1859700 TL
Apple Watch 4.Nesil (40mm)A1977800 TL
Apple Watch 4.Nesil (44mm)A1978900 TL
Apple Watch 5.Nesil (40mm)A20921000 TL
Apple Watch 5.Nesil (44mm)A20931100 TL
Apple Watch 6.Nesil (40mm)A22911050 TL
Apple Watch 6.Nesil (44mm)A22921150 TL
Apple Watch SE Nesil (40mm)A23511050 TL
Apple Watch SE Nesil (44mm)A23521150 TL

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;en iyi apple watch uygulamaları 2021 , en güzel apple watch uygulamaları , en iyi apple watch uygulaması , en iyi apple watch 10 uygulamaları ,en iyi ücretsiz apple watch uygulamaları, en iyi apple watch 4 uygulamaları
en kullanışlı apple watch uygulamaları , apple watch için en iyi uygulamalar , apple watch için güzel uygulamalar , en iyi apple watch kadranları.