En İyi Apple Watch Uygulamaları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum / 827 Görüntülenme

En İyi Apple Watch Uygulamaları

En İyi Apple Watch Uygulamaları, apple’ın orijinal kendi uygulamalarının yanı sıra üçüncü taraf uygulamalarla dolu daha kullanışlı bir akıllı saat haline geldi. Apple Watch’un kendi uygulamaları diğer uygulamalardan daha kullanışlıdır. Amazon, eBay gibi şirketler Apple Watch uygulamalarını desteklemese de, bunları kontrol etmek için zaten bilgisayarlarımız, tabletlerimiz ve telefonlarımız var. Önemli olan, zaman kazanmak için mesajlara, bildirimlere, aramalara ve izleyicilere kolayca bakabilmemizdir. Bu yüzden de hızlı ve rahat bir bakışla kolumuzdan görebileceklerimizi içermelidir.

En İyi Apple Watch Uygulamaları ‘nı oluşturmanın sırrı, onu bir şeye ek olarak bir aksesuar olarak düşünmektir. Çok az kişi tek başına kullansa da, genellikle zindelik, sağlık veya aktivite takibi için kullanılır.

2015 yılında satışa sunulan Apple Watch, indirilebilir 3 bin uygulamaya sahipti. Bugün, 21’i giyilebilir bir cihaza sığan 20 binden fazla uygulama var. 2015 yılında genel olarak talep edilen aksesuar olmasa da, akıllı saatlere yerleştirilmiş mesajları, hava durumunu ve hatırlatıcıları kontrol etmek için yararlı bir araç olduğunu kanıtlıyordu.

Apple Watch Uygulamaları

Apple Watch modelleri kullanıcılarına harika uygulamalar sağlar. Hem bu uygulamalardan hem de Apple Watch akıllı saatine iOS sürümleri olarak dahil edilen uygulamalardan bahsedeceğiz. Apple Watch uygulamaları ile ilgili bilgilere geçebiliriz.

Noise

Apple Watch Series 4 veya daha yenisine sahip kullanıcılar için, ortam sesini ölçmek için Gürültü uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama, duymanız gereken desibel seviyesi yüksek bir noktaya ulaştığında bileğinizden sizi uyarır.

Cycle Tracking

Kadınları hedefleyen bu uygulama, adet döngüsünü izlemek ve baş ağrısı veya kramplar gibi bu dönemle ilişkili semptomları kaydetmek için kullanılır. Bu verileri kullanarak, bir sonraki adet döneminizi tahmin ettiğinde sizi uyarabilir.

ECG

Apple Watch Series 4 veya sonraki bir modeline sahipseniz, akıllı saatlerde elektrokardiyogramları almak için EKG uygulamasından güç alan bir elektrikli kalp atış hızı sensörü bulunur. Ek olarak, iPhone 6s veya daha yeni model ve hem iOS hem de watchOS sonraki sürümlerde bulunur.

News

News uygulaması ile ilgi alanlarınıza göre seçtiği haberleri göstererek güncel olayları anında takip etmenizi sağlar.

Breathe

Breathe uygulaması nefes alıp verip sizi rahatlatacak bir uygulamadır. Dinlenmek veya ara vermek istediğinizde 1 ila 5 dakika boyunca ekranda çıkan nefes almanızı teşvik eden animasyon ile nefes alıp verebilir ve bu sayede kalp atış hızınızı da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu egzersizi yapmak için hatırlatıcı kurabilirsiniz.

Telefondan Youtube'a Giremiyorum

Remote

Eğer evinizde Apple TV kullanabiliyorsanız ve her iki cihaz aynı Wi-Fi ağına bağlıysa saatinizi kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Camera

Saatiniz ile fotoğraf çekemezsiniz ancak Camera uygulamasıyla saatinizden telefon kamerasını uzaktan kumanda edebilirsiniz.

Walkie-Talkie

Walkie-Talkie, apple Watch kullanan başka biriyle sohbet edebileceğiniz bir telsiz uygulaması görevi görür. Konuşmak için ekrana basın, yanıtı dinlemek için bırakın. Uygulamayı kullanmak için, her iki katılımcının da iPhone, Wi-Fi veya Bluetooth aracılığıyla bağlantısı olması gerekir.

Voice Memos

iPhone telefonlarının özelliklerinde olduğu gibi, kişisel notlarınızı ve hareket halindeyken hatırlamanız gerekenleri kaydetmek için Sesli Notları kullanabilirsiniz. Saate kaydettiğiniz notlar otomatik olarak tüm iOS cihazlarıyla senkronize edilir.

Apple Watch İçin Yararlı İpuçları ve Tavsiyeler

Apple Watch ile saati kontrol etmek veya mesaj göndermek dışında yapabileceğiniz birçok şey var. Aşağıda listelediğimiz Apple Watch ipuçları ve tavsiyeleri sayesinde, giyilebilir cihazdan daha fazlasını elde etme fırsatına sahip olacaksınız. Akıllı telefonlar ve akıllı saatler hakkındaki en harika şeylerden biri de uygulamalar. Dünya çapında binlerce 3. parti geliştiricisinin ve oluşturucusunun hayal gücünün bir sınırı yoktur ve yazılım geliştirmeleri gerçekten favori gadget’larımızı etkiler. Peki Apple Watch için hangi uygulamaları kullanmalıyız ?

Tonlarca uygulama zaten telefonunuzda ve uygulama iyileştirmeler için çalışıyor, ancak bazıları gerçekten yalnızca saat odaklı. Apple Watch’unuz için en iyi uygulamaları aramak biraz zor ve App Store’da gezinmek uzun zaman alabilir. İşte bilmediğiniz bazı uygulamalar ve ipuçları. Her konuda (telefon, tablet ve saatler) için uzman teknik servisten destek alınız. Cep Hastanesi tüm sorunlarla karşılaşmaya ve sizin sorunlarınızı çözmeye daima hazırdır.

Apple Watch Cam Değişimi Fiyatları

Apple watch cam değişimi fiyatları aşağıda olduğu gibi tablomuzda yer verilmektedir.

Apple Watch  SerisiModel NoFiyatlar
Apple Watch 1.Nesil (38mm)A1553 | A1802 599 TL
Apple Watch 1.Nesi (42mm)A1554 | A1803 649 TL
Apple Watch 2.Nesil (38mm)A1757 699 TL
Apple Watch 2.Nesil (42mm)A1758 749 TL
Apple Watch 3.Nesil (38mm)A1858 799 TL
Apple Watch 3.Nesil (42mm)A1859 849 TL
Apple Watch 4.Nesil (40mm)A1977 949 TL
Apple Watch 4.Nesil (44mm)A1978 999 TL
Apple Watch 5.Nesil (40mm)A2092 999 TL
Apple Watch 5.Nesil (44mm)A2093
1149 TL

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Apple Watch Kırık Cam Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir