huawei batarya degisimi

Huawei Batarya Değişimi

Huawei Batarya Değişimi akıllı telefonlarda pil değişiminin fiyatı nedir, pilin nasıl değiştirileceği, bataryayı değiştirirken nelere dikkat edilmesi gerektiği, bu durumda bataryanın bu makalede değiştirildiğini ayrıntılı olarak açıklamaya çalıştım.

Huawei , tamamen statik elektriksiz, periyodik olarak sterilize edilmiş ve 24 / 7 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen teknik servis odasında özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanarak, pil değişimi alanında uzmanlaşmış ve deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılır. Bu servis odası ayrıca cihaz güvenliği için sigortalıdır.

 

Ayrıca Bkz. “Huawei Batarya Değişimi İçin Tıklayınız.”

 1. Orijinal pil, telefon modelinin mah’si için kullanılır.
 2. Bilgileriniz silinmez.
 3. Pil şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına döner.
 4. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi pil garanti kartı ile size teslim edilir.

Huawei pil değiştirme süresi 1 saat geldiğinde Cep Hastanesi teknik servis adresi ve 3 (üç) iş günü zaman 2 taraflı ücretsiz kargo teslimat hizmetleri kullanılır. Cep Hastanesi Huawei pilini nasıl değiştirebilirim? Aşağıdaki video Huawei pil değişimi video ile izlenebilir.

https://youtube.com/watch?v=T-BXBmuzFJY


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;   huawei ekran değişimi ne kadar, huawei ekran değişimi garantisi, huawei ekran değişimi indirim, huawei ekran değişimi kaç gün sürer, huawei ekran değişimi izmir, huawei ekran değişimi fiyatı, huawei ekran değişimi ankara, huawei ekran değişimi kampanyası, huawei ekran değişimi bursa, huawei p9 ekran değişimi ankara, huawei mate 8 ekran değişimi ankara, huawei g8 ekran değişimi fiyatı, huawei y7 ekran değişimi fiyatı, huawei ilk ekran değişimi bizden, huawei ekran camı değişimi, huawei ekran camı kırıldı, huawei p9 ekran camı değişimi, huawei g7 ekran camı değişimi, huawei p smart ekran camı değişimi, huawei p10 lite ekran camı değişimi, huawei mate 10 lite ekran camı değişimi, huawei mate 10 lite ekran cam değişimi, huawei ekran çözünürlüğü değiştirme,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Huawei Batarya Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir