Huawei Batarya Degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Huawei Batarya Değişimi

Huawei Batarya Değişimi akıllı telefonlarda pil değişiminin fiyatı nedir, pilin nasıl değiştirileceği, bataryayı değiştirirken nelere dikkat edilmesi gerektiği, bu durumda bataryanın bu makalede değiştirildiğini ayrıntılı olarak açıklamaya çalıştım.

Huawei , tamamen statik elektriksiz, periyodik olarak sterilize edilmiş ve 24 / 7 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen teknik servis odasında özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanarak, pil değişimi alanında uzmanlaşmış ve deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılır. Bu servis odası ayrıca cihaz güvenliği için sigortalıdır.

Huawei batarya sorunları

Huawei akıllı telefon bataryalarında kullanıcıların yaşadığı sorunlar aslında hemen hemen belli. Ben yine de maddeler halinde paylaşayım.

  1. Telefon şarjının hızlı bir şekilde bitmeye başlaması
  2. Batarya şişmesi
  3. Telefon ile konuşurken, oyun oynarken ya da herhangi bir uygulama kullanırken cihazın kapanması veya şarjın aşırı hızlı bir şekilde tükenmesi.

İlginizi Çekebilir: Turkcell Şebeke Sorunu Telefon Çekmiyor

Yukarıdaki veya onlara benzeyen sorunlar yaşandığında çözüm yolu batarya değişimidir. Peki nasıl yapılmalı ?

Huawei Pil Değişimi Nasıl Yapılmalı

Huawei akıllı telefonlarının arka kapağı telefona yapışıktır. Eski model cep telefonlarında olduğu gibi batarya çıkar, yeni aldığın bataryayı tak yapamamaktayız. Bu sebeple profesyonel bir HUAWEI teknisyeni tarafından bataryanın değiştirilmesi gerekir.

  1. Orijinal pil, telefon modelinin mah’si için kullanılır.
  2. Bilgileriniz silinmez.
  3. Pil şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına döner.
  4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi pil garanti kartı ile size teslim edilir.

Huawei pil değiştirme süresi 1 saat geldiğinde Cep Hastanesi teknik servis adresi ve 3 (üç) iş günü zaman 2 taraflı ücretsiz kargo teslimat hizmetleri kullanılır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;   huawei ekran değişimi ne kadar, huawei ekran değişimi garantisi, huawei ekran değişimi indirim, huawei ekran değişimi kaç gün sürer, huawei ekran değişimi izmir, huawei ekran değişimi fiyatı, huawei ekran değişimi ankara, huawei ekran değişimi kampanyası, huawei ekran değişimi bursa, huawei p9 ekran değişimi ankara, huawei mate 8 ekran değişimi ankara, huawei g8 ekran değişimi fiyatı, huawei y7 ekran değişimi fiyatı, huawei ilk ekran değişimi bizden, huawei ekran camı değişimi, huawei ekran camı kırıldı, huawei p9 ekran camı değişimi, huawei g7 ekran camı değişimi, huawei p smart ekran camı değişimi, huawei p10 lite ekran camı değişimi, huawei mate 10 lite ekran camı değişimi, huawei mate 10 lite ekran cam değişimi, huawei ekran çözünürlüğü değiştirme.