Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır işlemi basit bir işlemdir. Ama bu işlem için Huawei telefonlarda 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisinde tuşlar kullanılırken diğer yöntemde bildirim çubuğunu kullanabilirsiniz. Son yöntem ise 3 parmak kaydırma yöntemi. Şimdi bunlara sırası ile bakalım.

Tuşları Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma

 1. İlk olarak Huawei Mate 10 Lite telefonunuzda görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın.
 2. Daha sonra “Ses kısma” ve “Güç” aynı anda basıp birkaç saniye bekleyin.huawei ekran görüntüsü alma
 3. Ekran görüntüsü alındığında ekranda bir hareketlilik göreceksiniz.
 4. Huawei Mate 10 Lite telefonunuzda almış olduğunuz ekran görüntülerini ana ekrandaki bildirimler bölümünde görebileceğiniz gibi Huawei Mate 10 Lite telefonunuzun “Galeri”bölümüne giderek de görebilirsiniz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  huawei ekran görüntüsü alma mate 20 lite, huawei ekran görüntüsü alma p20, huawei ekran görüntüsü alma mate 10 lite, huawei ekran görüntüsü alma p smart, huawei ekran görüntüsü alma y7, huawei ekran görüntüsü alma mate 10, huawei ekran görüntüsü alma p10, huawei ekran görüntüsü alma p9, huawei ekran görüntüsü alma nasıl alınır, huawei ascend ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü aktarma, huawei ekran görüntüsü alınamadı, huawei ekran görüntüsü almıyor, huawei ascend g7 ekran görüntüsü alma, huawei ascend y200 ekran görüntüsü alma, huawei ascend g301 ekran görüntüsü alma, huawei de ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü alma mate 20, huawei ekran görüntüsü bulanık, huawei com ekran görüntüsü alma, huawei cep telefonu ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü çekme, huawei den ekran görüntüsü alma,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir