Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır işlemi basit bir işlemdir. Ama bu işlem için Huawei telefonlarda 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisinde tuşlar kullanılırken diğer yöntemde bildirim çubuğunu kullanabilirsiniz. Son yöntem ise 3 parmak kaydırma yöntemi. Şimdi bunlara sırası ile bakalım.

Tuşları Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma

İlk olarak Huawei Mate10Lite telefonunuzda görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın.

Daha sonra “Ses kısma” ve “Güç” aynı anda basıp birkaç saniye bekleyin.Huawei Ekran Görüntüsü Alma

Huawei Mate 10, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Alma

Huawei Mate10Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır : Huawei Mate 10, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite ile ekran görüntüleri her üç akıllı telefon için aynıdır. Ekran görüntülerini almak için klasik tuş kombinasyonlarını kullanabilir veya Knuckle ekran görüntüleri özelliği ile ekran görüntülerini alabilirsiniz.

  1. Ekran görüntüsü alındığında ekranda bir hareketlilik göreceksiniz.
  2. Huawei Mate 10 Lite telefonunuzda almış olduğunuz ekran görüntülerini ana ekrandaki bildirimler bölümünde görebileceğiniz gibi Huawei Mate10Lite telefonunuzun “Galeri”bölümüne giderek de görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Huawei Y7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  huawei ekran görüntüsü alma mate 20 lite, huawei ekran görüntüsü alma p20, huawei ekran görüntüsü alma mate10lite, huawei ekran görüntüsü alma p smart, huawei ekran görüntüsü alma y7, huawei ekran görüntüsü alma mate 10, huawei ekran görüntüsü alma p10, huawei ekran görüntüsü alma p9, huawei ekran görüntüsü alma nasıl alınır, huawei ascend ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü aktarma, huawei ekran görüntüsü alınamadı, huawei ekran görüntüsü almıyor, huawei ascend g7 ekran görüntüsü alma, huawei ascend y200 ekran görüntüsü alma, huawei ascend g301 ekran görüntüsü alma, huawei de ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü alma mate 20, huawei ekran görüntüsü bulanık, huawei com ekran görüntüsü alma, huawei cep telefonu ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü çekme, huawei den ekran görüntüsü alma.