Huawei P20,P20 Lite,P20 Pro,Mate P20 Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P20,P20 Lite,P20 Pro,Mate P20 Ekran Görüntüsü Alma , işlemini nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız eğer bunun için karşınıza 3 farklı alternatif çıkartacağız. Bildiğiniz gibi Android işletim sistemini kullanan bir cihaz ve birçok Android telefonda olduğu gibi ekran görüntüsü alma eylemi de güç düğmesi ve ses düğmesi kombinasyonu ile gerçekleştiriliyor. Power düğmesi ile birlikte ses düğmesine kısa süreli basılı tuttuğunuz takdirde ekran görüntüsü alınacak ve galeriye kaydedilecektir. Samsung marka telefonlardaki aynı süreci takip edeceksiniz ve ekran görüntüsü almak işte bu kadar basit.

Huawei P20 Pro ekran görüntüsü alma işlemi de yine yukarıda bahsettiğimiz şekilde gerçekleştiriliyor ve birçok modelde aynı kombinasyon geçerlidir. Ekran görüntüsü, anlık görüntüleri yakalamak ve not almak isteyenler için önemli bir detay ve Huawei bu konuda büyük bir kolaylık sunuyor. Diğer iki alternatife de göz atalım ve ekran görüntüsü konusunda daha detaylı bilgilendirme yapmış olalım.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

Mate 20 Pro ekran görüntüsü alma ve yine diğer modellerde ekran görüntüsü alma işlemi için tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif ise hareketle kontrol seçeneğidir. Bu seçeneği aktif hale getirmek için izlemeniz gereken adım ise şu şekildedir: Ayarlar > Akıllı yardım > hareketle kontrol > Akıllı ekran görüntüsü.

  • Ses Açma Tuşuna ve Power Tuşuna aynı anda basılı tutup istediğiniz görüntünün ekran görüntüsünü alabilirisniz.

huawei ekran görüntüsü alma

Bu süreci tamamladığınız takdirde sizler de tek bir hareket ile ekran görüntüsü alabileceksiniz ve dışarıdan bakıldığında daha dikkat çekici bir eylem gibi görünecektir. P20 Lite ekran görüntüsü alma işlemini de yine belirttiğimiz şekilde yapabiliyorsunuz ve yazımızda yer alan diğer modeller için de geçerli bir uygulama olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Huawei ekran görüntüsü alma işlemini farklı bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz son olarak hızlı erişim menüsünü kullanmanızı tavsiye edeceğiz. Parmağınızın yukarıdan aşağıya kaydırdığınızda karşınıza çıkan bu menüde screenshot sekmesi yer alıyor ve tek bir tık ile sizler de ekran görüntüsü alabiliyorsunuz. Görüldüğü üzre ekran görüntüsü alma eylemi oldukça basit ve tahmin ettiğinizden çok daha fazla alternatif karşınıza çıkıyor.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Huawei P20,P20 Lite,P20 Pro,Mate P20 Ekran Görüntüsü Alma huawei ekran görüntüsü alma mate 20 lite, huawei ekran görüntüsü alma p20, huawei ekran görüntüsü alma mate 10 lite, huawei ekran görüntüsü alma p smart, huawei ekran görüntüsü alma y7, huawei ekran görüntüsü alma mate 10, huawei ekran görüntüsü alma p10, huawei ekran görüntüsü alma p9, huawei ekran görüntüsü alma nasıl alınır, huawei ascend ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü aktarma, huawei ekran görüntüsü alınamadı, huawei ekran görüntüsü almıyor, huawei ascend g7 ekran görüntüsü alma, huawei ascend y200 ekran görüntüsü alma, huawei ascend g301 ekran görüntüsü alma, huawei de ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü alma mate 20, huawei ekran görüntüsü bulanık, huawei com ekran görüntüsü alma, huawei cep telefonu ekran görüntüsü alma, huawei ekran görüntüsü çekme, huawei den ekran görüntüsü alma,


Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir