iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları
/ Yazan:Teknisyen / iPhone / 0 Yorum

iPhone 6S Tamir İşlemleri ve Fiyatları

Dokunmatik akıllı telefonların adeta örnek firması olarak karşımıza çıkan Apple markası, pek çok farklı kategoride nitelikli telefon üretimi ile birlikte dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle iPhone 6 ve iPhone 6S telefon modelleri piyasanın gerçekten göz bebeği olma konusunda önemli bir gelişim göstermiştir.

iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları burada ihtiyaç duyduğunuz zaman tamir ve bu tamir rakamları hakkında size fikir vermek durumundadır. İhtiyaç duyduğunuz zaman kaliteli bir parçanın tamirat noktasında size çok önemli bir yardımı bulunabilir. Apple yüksek teknoloji ile desteklenmiş olan kullanışlı telefon modellerine sahip. Gerçekten yıllardan beri pek çok kitle üzerinde olumlu bir etki bırakmaya devam ediyor.

Ana sayfa » Haberler » iPhone » iPhone 6S Tamir İşlemleri ve Fiyatları

iPhone 6S Tamir İşlemleri Ve Fiyatları

iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları ödenebilir ve karşılanabilir olduğu sürece burada herhangi bir problem görünmemektedir. Değişmesi gereken yedek parçaların orjinal seçenekleri ile birlikte takviye edilmesi daha kullanışlı ve daha uzun ömürlü bir telefon için gerçekten iyi bir fırsat oluşturmaya devam etmektedir. Günümüz dünyasında özellikle problemleri giderme noktasında gelişmiş tamirat sistemi karşınıza çıkmaya devam ediyor. İnternet üzerinden kurduğunuz iletişim ve sağlıklı bilgi akışı ile birlikte doğru bir firmanın hizmetlerinden faydalanmak elbette ki sizin için daha kolay oluyor. Yedek parça tedarik noktasındaki çalışmaları ile birlikte pek çok tamirciye internet üzerinden ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor. Zaruri ve gerekli olarak görülen ihtiyaçlar orjinal parça değişimi ile birlikte belki de çok daha olumlu bir sonuç verebilir.


iPhone Ekran Değişimi

Genellikle ekran kırığı büyük problemler arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra suya düşen telefonlar yine çok büyük sorun ortaya koyabilir. Düşmeler ve çarpmalara karşı, çatlak ve kırıklar gerçekten bir uzman çalışmasını gerekli hale getiriyor. iPhone ekran değişimi çalışmaları noktasında özellikle tamir ve bakım firmalarının size sağladığı imkânlar, burada çok büyük önem taşımaktadır. Yüksek teknoloji ve üretim kabiliyeti ile birlikte burada tamir ve bakım hizmetlerinin ne boyuta geldiğini gözlemlemek mümkündür.

Özellikle de iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları ödenebilir rakamları gösteriyor. Burada insanların memnuniyeti için yapılan çalışmaların önemli ve olumlu bir karşılığını görmek mümkün olmak durumundadır. Gerektiğinde ihtiyaç karşılayan gerektiğinde ise uygun fiyatlarla beraber insanlar için yeni çözümler oluşturan tamir sektörü, çok iddialı çalışmaya devam ediyor. Böylelikle değişim ve tamirat noktasında sizin beklentilerinizin yeni inşaatlarda karşılandığını rahatlık ve görebiliyoruz.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

 

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları

Eğer ekran değişimi konusunda karar verdiyseniz, burada karşınıza çıkan birbirinden farklı fiyatları değerlendirmek ve gözden geçirmek önemlidir. Özellikle de telefon tamir masraflarını minimum seviyede tutmak istiyorsanız, piyasada etraflıca bir araştırma yapmanız gerçekten çok önemli olabilir. Şu bir gerçek ki internet ortamında devreye girmesi ve ortaya koyduğu sağlıklı sonuçlarla birlikte önemli çözümler en iyi şartlarda memnuniyet yaratmaya devam etmektedir. Burada belirleyici bir unsur olarak karşımıza çıkan iPhone ekran fiyatları yapacağınız masrafın ne boyutta olduğunu göstermek durumundadır.

iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları ile birlikte burada çok sağlıklı bir süreç başlamıştır ve birbirinden farklı fiyat alternatifleri sizin değerlendirmenize sunulmuştur. Kaliteli ve kullanışlı bir telefonu tekrardan tamir etmek ve yerine getirmek için, gerektiğinde kaliteli bir yedek parçanın uygun fiyatlar ve tedarik edilmesi çok önemlidir. Burada aslında her bir parçanın iyi bir yatırım malzemesi gibi görünmesi mümkündür.

Kullanırken size avantaj sağlayacak olan bu yedek parça seçenekleri elden çıkarmak istediğiniz telefonun maddi değerini yükseltmeyi yarayacaktır. iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları ile elde ettiğiniz sonuçlar gerçekten sizin için önemli bir memnuniyet aşaması yaratmış durumdadır. Ekran değişimi için ilgili sayfamızı ziyaret edin: iPhone 6s Ekran Cam Değişimi


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone 6S Tamir İşlemleri ve Fiyatları
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir